Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
10. jún 2010

@rivatha ...presne si to vystihla. Keď sa mi malá stále pučila a tlačila, našla som odvahu sa ho na to opýtať, na moju otázku mi odpovedal "to viete, ona je živý tvor". Veľa vecí si dokážem vyhladať na nete ...ešteže ho máme

jaja32
10. jún 2010

@zucana dúfam, že to vie...aj keď skôr sestrička to tam všetko ovláda. Keby jej nebolo, tak ju ani nezaočkuje

svetlankat
10. jún 2010

@jaja32 mne to iste radila doktorka, ked sa mi mala nechcela prisat. Povedala mi, nechajte ju vyhladoviet uvidite ako potom bude sat. Ale to sa neda, ani by som to neurobila.

svetlankat
10. jún 2010

boze mala mi dnes tak zle spinka, inokedy potiahne aj dve tri hodky a dnes ledva 30 minut, asi jej je velmi teplo. Ved aj mne je. Zomieram pomooooooooooooooc

blumka
10. jún 2010

a laktacna poradkyna by vam povedala ze nemate nechavat vyhladovat, lebo vtedy je babo este nervnejsie a este viac sa bude odtahovat a plakat...
divny lekar 😕

dzudzana 😀 😀 to sa mi paci 😀

@olifcek, ne zatlacit zadocek... to bolo trosku komplikovanejsie...jednou rukou pridrzat jednu nozku vystretu, drzis za paticku, druhu nozku pokrcit v kolienku a prehodit cez tu vystretu, babo by sa vtedy malo snazit prevalit, na tu stranu kde sa vala dat nejaku hracku aby slo za nou, nejaka motivacia..chapes...no a potom ked uz sa bude snazit ist na brucho ale nebue vediet co s ruckami, tak mi poradila zatlacit nejaky bod na ramene, ze palec das na lopatku a ukazovak na rameno, vraj je tam nejaka dierka kde sa spajaju kosti ci co...no ja som pod julinkinym sadlom tu dierku nevedela najst, tak som len robila to s nozkami a ked uz bola skoro na brusku, tak som jej pridrzala chrbatik na lopatke a ona sa uz sama presupla...dva dni som takto s nou trenovala a dnes sa uz 3x pretocila sama....
a jasne ze prvykrat zasa ked som to nevidela a bol s nou mm... aj Terezka sa tak 1.x pretocila aj prve kroky videl on 🙄 😀

blumka
10. jún 2010

sveti, juli spi na balkone je len v plienke a omotana v zavinovacke...ale ta zavinovacka to je tenucka vec....a pocujem cez vysielacku ze obcas tam pofukuje vetrik....spi uz 45 min takto...vcera mi takto spala 2,5 hodky 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

@rivatha ma len plienocku a kratke bodynko, vcera som ju nechala aj na holaky len s plienockou.
@blumka nasa ani naznak pretacania, aj ked mi mm dnes rano vravel, ze ju nasiel na boku. Ja som to este nevidela. Asi musim aj ja potrenovat

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. jún 2010

veru, fotka aku mam v pase vsetko schova, vsetky tyku, ved mam 77kg a 172cm... 😖

svetlankat
10. jún 2010

@blumka vcera aj mne spala, ale dnes ani bohovy, dufam ze nebude nervna v meste. Teraz som skusila zas, je tisko asi 10 minut. Tak uvidime

olifcek
10. jún 2010

teda tuky 😀

svetlankat
10. jún 2010

@olifcek ved mas narok, na tu vysku vas vahu ok, a vobec na to nevyzeras, ver mi

blumka
10. jún 2010

rivatha napis mi do IP svoj mail a poslem...aj ktosi este chcel...@laxity tusim...maila potrebujem 😉

ja som skusala s juli len to s tymi nohami, lebo to ostatne aj na mna bolo vela...ale ocividne jej to prospelo...dnes sa jej popytam nech mi to ukaze na juli 😀

olifcek
10. jún 2010

@svetlankat chcem 62-65 jak je zvykooooooooom..i pri 65 som sa hanbila, ale ked kukam fotky, tak ja som kocka bola, chjo 🙄

olifcek
10. jún 2010

ako obliekate?

@blumka mozem malickej dat saticky bez spodneho bodynka na olienku, ze???

svetlankat
10. jún 2010

@olifcek este stale si kocka meminka.
bola som pozriet na malu a vyzera, ze spinka, no uvidime ako dlho.

svetlankat
10. jún 2010

@olifcek podla mna mozes
ja dam opalovacky, aspon mislim, ze sa to tak vola. Take bodynko ako kratasky.

svetlankat
10. jún 2010

@svetlankat myslim. Zase odsavam a nekukam co pisem

olifcek
10. jún 2010

@svetlankat 😵 si zlata, dakujem x;o)

skoda, ze mame zrkadlaaaaaaaaaaaaaaaa...

stale cakam postarku a nechodi..asi zavolam na postu...musi mi to priniest!

blumka
10. jún 2010

olif, myslim ze to je najlepsie riesenie 😉
ja musim pozriet co mi uschlo lebo som prala a dala som to vonku ale ked neposchlo tak len v bodynku pojdeme 😀

svetlankat
10. jún 2010

idem si dat sprchu, kym Miska spinka, aby som potom nesaskovala ked sa zobudi, musim potom este so psikom skocit von, tak dufam, ze to vsetko budem stihat nacas.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. jún 2010

...ze info o tom, kde je postarka nepodavaju....no super x;o(( ze list na druhy den, balik o dva dni....no slo to ako list...tak som zvedava...ale som smutna....x;o(((((

blumka
10. jún 2010

@rivatha, to mas super ze 1kg naviac 😉
olif, vobec nevyzera tucna, len ja viem ako to je u mna, ja nie som tucna ale proste chcem ist na svoju povodnu vahu, lebo sa mi nechce kupovat komplet cely novy satnik a s tou povodonu vahou sa aj lepsie citim 😉 a olif tiez asi tak, ze? 😉 lebo ona tucna nie je voooobec 😉

blumka
10. jún 2010

olif a uz chodila postarka, ci este ne? sak do druhej dojde, neboj...

olifcek
10. jún 2010

@blumka no mam kufor a stehna, co sa mi o seba suchaju x;o((( a ked si sadnem, mam plavacie koleso, fnuk...

@blumka ked postarka zvykla chodit do 12tej x;o(((( aaaaaaa....info, ci uz chodila, ci nie, mi nechceli povedat...ze tuto informaciu nedavaju 😔

svetlankat
10. jún 2010

@blumka suhlasim s tebou, podla mna tiez vobec tucna nie je.
Ja uz po sprche, citim sa super, aspon na par minut.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
10. jún 2010

@olifcek skus ist pozriet do schranky? Ci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre