Mamičky. Február 2010

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!
olifcek
10. jún 2010
@svetlankat uz som bola a nic...
rivatha
10. jún 2010
@olifcek To asi preto nedavaju take info, lebo pamatate sa zo sprav, par postariek ktosi skantril pre par eur v poslednej dobe :-x
olifcek
10. jún 2010
@rivatha aha
svetlankat
10. jún 2010
@olifcek mozno len meska,
svetlankat
10. jún 2010
@rivatha alebo uz je skantrena, len to nie...
olifcek
10. jún 2010
@svetlankat dufam... |-|
olifcek
10. jún 2010
@svetlankat neeeeeeeee, dnes ju nesmu skantrit, dnes musi doruciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit.....saaaaaaq to potrebujeeeem na 15tu mat...joj
svetlankat
10. jún 2010
@olifcek 🙂 🙂 🙂 co dufas, ze je skantrena alebo meska? 🙂 🙂 🙂
blumka
10. jún 2010
@rivatha, stastna to zena..ja keby som jedla sladkosti tak sa nikdy nezbavim mojich 20kg naviac...uz potrebujem zhodil len 5...huraaa...ale musim si davat velky pozor na to co zjem
rivatha
10. jún 2010
@svetlankat Uff, to snad nieee =-) U nas chodieva casto az okolo 13-14 postarka, tak sa snad aj olifcek docka 🙂
olifcek
10. jún 2010
@svetlankat ze meskaaaaaaaaa 😃
rivatha
10. jún 2010
@blumka Si pribrala v tehotenstve 25? No ja by som tiez 2-5 dala rada nejako dole, ono by to aj slo, keby som cvicila, ale sa neda teraz. Tak co nezabijem sa, pockam ci sa nevyparia kojenim 😃 Ved mam normalnu vahu, len trosku menej sadielka by peknejsie bolo, chichi x-) A ved mozno sa tie 2-3 hodinove prechadzky tiez prejavia postupne na vahe, co myslite? Ja som z nich niekedy aj zmorena, vam poviem 😃
blumka
10. jún 2010
@rivatha, pribrala som okolo 18 ale uz pred tehu som mala nieco naviac, tak ratam ze do tych 23 je moja nadvaha...no ale uz som tych 18 schudla uz len 5 😉
blumka
10. jún 2010
juli spi v sportovom kociku lebo hlboky mam dolu a tak sa tam mece ze sa zosuchla dolu a nohy si vylozila na madlo 😃 😃
blumka
10. jún 2010
aaaa uz je hore...mozno pospi v meste ked sa tak skoro zobudila 😉
olifcek
10. jún 2010
prislaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, som ju i chladenou vineou ponukla x;o)_
rivatha
10. jún 2010
@blumka Wow, sikulka! To ta obdivujem vazne! Mas pevnu volu! A si zmenila jedalnicek ci aj cvicis? Okrem cvicenia pri babach 🙂
garonka
10. jún 2010
čauteeeeeee

ja chcem dažď 8-( dieťa mi nespí od rana :-x

ja davam malemu na stretko body alebo opaľovaky a ja idem hola :-N
rivatha
10. jún 2010
@olifcek Jeeeho, aka mila si 🙂 To ti bola isto velmi vdacna v takom hici :-N
garonka
10. jún 2010
@olifcek a ty čo čakaš zlatoooooooo? 😃 😃 😃 😃 😃 😃
blumka
10. jún 2010
gari, aj ja idem hola a skocime si do fontany, jo? 😃
@rivatha, no hej, viac zeleniny, ovocia, delim stravu, ale dnes napr. som neodolala a dala som si masko so zemiacikmi...a ked sa da tak idem zumbovat 😉 a nejem sladke...raz za tyzden si nieco dovolim ale inak nie...
svetlankat
10. jún 2010
@olifcek no vidis, dockala si sa.
@blumka Miska tiez uz vstala, s placom. Tiez zvykne vykladat nozky na madlo. Taky vegetak jeto.
svetlankat
10. jún 2010
@blumka to mas fakt pevnu volu
rivatha
10. jún 2010
@blumka Mala by som si brat priklad :-x Tu zumbu ti v dobrom zavidim. Mna tam taaaak laka, no casovo mi to nijako nesedi. A ako to stihas? Chodis, ked kocky spinkaju?
blumka
10. jún 2010
jo mam..ale s mm sme uzavreli stavku ze ked do februara nebudm na pocvodnej vahe tak v lete pojde do USA ale sam bezomna a ked schudnem tak pojdeme v lete k moru 😉 akoze aj tak by sme sli ale uz len to more je motivacia
rivatha
10. jún 2010
Jaj, moj drobec tu vsetko ozuzlava a hryzie, akoby mal uz aj zubky. Taketo 😃
blumka
10. jún 2010
@rivatha, ne...od siestej do siedmej je s nimi mm a ja idem cvicit 😉
rivatha
10. jún 2010
@blumka Jeej, zeby som daco take navrhla aj ja u nas? :-N Ale moj muzicek je v tomto zasadovejsi, musim ho pochvalit. Teraz schudol vyse 10 kg za posledne 2 ci 3 mesiace, takze oproti nemu som pazravcek neskrotny :-p
rivatha
10. jún 2010
@blumka Ja som chcela chodit o 19.30. Lenze nepodari sa mi Davida uspat dovtedy vacsinou tak, ako som si to predstavovala. Od 18 do 19 sa cvicieva aj tu kdesi, no kupavame o 18.30, takze musim byt potom hned s prsnickom k dispozicii. Ibazeby sme to posunuli =-)
garonka
10. jún 2010
blumi možno sa i baby pridaju 😃 😃 😃 😃