• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
a prva tam vbehne Tete :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja druha :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj, potesila sa...aj som jej povedala, ze ju cakam ako este asi nikdy, sa zasmiala,. a ze co take dolezite tam mam, tak som jej povedala x;o) chapala x;O)))

a ze nasou ulicou konci x;o)

@garonka noooo, takmer x;o) ved uvidiiiiiis

ja by som sla i plavat, i tenis a volejbal hrat...za dva mesiace by som bola krasne pevna a stihla opat...no s oliv sa neda....

ja kebyze pridem naha, tak ma vratia do mora medzi mojich pribuznych /velryby/ a aj obciansky by mi vzali...takze netiskujem...
10. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že do mora :grinning: mňa pošlu nazad do ZOO ale to neva hrošiky maju vodu veľmi radi tak ma vo fontane nechaju :sweat_smile:

noooooo sa teším čo nam prinesieš ukazať :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ma už šľahne Tobi chce spať a nie a nie len na každu hračku sa nervači
10. jún 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka i ja s atesim, ze vam ukazem, co mi priniesla teta postaarka x;o))

oliv zase kazdu chvilu papa...smadna je iste, i moc teplucka je...chudacik malicky...uz vidim, kolko revu bude v kociariku....rano zaspala, prisiel postar, priniesol next, o hodku zaspala, prisiel menit pan vodomery....teraz uz tiez spala a prisla postarka....snad v kociariku pospi a nebude zlostit x;o)
10. jún 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja som prave hladala take casy aby som do kupania bola doma, len u nas za zacina kupat o siedmej, tak som nasla viac co cvicia od siestej, len teraz najnovsie sme zistili zo svetlankou (teda ona zistia) ze tu nedaleko (10min autom) cvicia o 17:50...to akoby pre mna na mieru :wink:
10. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek my nespíme vôbec a ak si ho nevšímam ryči tak hlasno, až ma uši fakt bolia :rolling_eyes:
na každu hračku sa zlosti joj ale ku zrkadlu chodiť a capať mi po ňom to hej
už som i mm zjazdila, že ho veľmi krasne naučil :rolling_eyes:
10. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj juli je taka akasi nesvoja dnes.... hlavne ze tete je v pohode :grinning: :grinning: zas budem musiet za nou lietat ked bude holuby nahanat :grinning:
@blumka saq mm kuupe, neeee?
@olifcek mnooooo baby chodia na zumbu a my mame zumbu v posteli tak hadam i pochudneme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@olifcek joooo ale hned jak dokupe malu, bere velku a ja uspava juli...a kym sa malakupe tak velku treba zabavat lebo velmi rada "pomaha" pri kupani :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jak to mate super podelene :grinning:
@garonka ja avi v tej posteli... :sweat_smile:
@blumka nezabudni na mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
10. jún 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek šak ani ja neni kedy :rolling_eyes: mm prišiel zas v noci a vraj zajtra ma dovolenku to som fakt zvedava
a rano mi nechal na stole 70 centov ja mu vravím idem na rande nech mi prispeje :sweat_smile: som sa rozčertila, že 70 centov to malo ale v kočíku bolo 30 € kokos jaky je štedry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. jún 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka ja som od mm zabudla popytat...musim si vybrat, bo segra tu bola, ci nepujcim...sice mi dlzi z minula este, ale skusila som...som zvedava, ci vrati, inak uz nikdy viac...
10. jún 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ah jo to poznam ja som požičiavala furt a nikdy mi to bracho nevratil, raz na mlieko, raz na šeky joj no čo už
10. jún 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka @olifcek Sa tu smejeeem na tych velrybach a hrosikoch :grinning: Babyyy, ale ved take zle to isto nie je. Co by sme po sebe chceli 3 mesiace po porode :slight_smile:
10. jún 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha to jo ale fakt by som ten sud nechcela so sebou vlačiť :unamused: a ešte i horuco je joj
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme holí len plienkou prikrytí to asi tak najlepšie :sweat_smile:
10. jún 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, uz mam zbalene :wink:
10. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka 30 eur, to fajne, by som tiez raz-dva minula. Okrem zmrzky este aj na cosi pekne zvysi mozno :sweat_smile:
10. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzite si randevuuu, dievcata :wink:
10. jún 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha pssst, ja uz skoro pol roook

@garonka ja moc rozmyslam, ci oliv obliec a ci ponozky dat.....
10. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak Tebe sa smejeeee :grinning:
10. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek vezmem ponožky do zalohy ale idem asi ja fakt hola
toho chrusta som dohola vyzliekla zakryla plienkou normalne šaleny amok dostal, skače, kope nožkami a tak kričí až mu zabehlo, no to je radosť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha vidíš dobry to napad ich tak rozsypať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juli sa mi prave sama bez pomoci pretocila na brusko...najprv zrotovala pod hrazdickou o 90stupnov a potom sa presupla... :dizzy_face:
10. jún 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv zase nevhodne zaspava...teda v zly cas...snad v kociariku pospinka
10. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek idem sa ja chystať nech sa vytrepeme normalne vonku :grinning:
super plienka je cela precikana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok