Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
10. jún 2010

a prva tam vbehne Tete 😀 😀

garonka
10. jún 2010

a ja druha 😀 😀

olifcek
10. jún 2010

@rivatha jj, potesila sa...aj som jej povedala, ze ju cakam ako este asi nikdy, sa zasmiala,. a ze co take dolezite tam mam, tak som jej povedala x;o) chapala x;O)))

a ze nasou ulicou konci x;o)

@garonka noooo, takmer x;o) ved uvidiiiiiis

ja by som sla i plavat, i tenis a volejbal hrat...za dva mesiace by som bola krasne pevna a stihla opat...no s oliv sa neda....

ja kebyze pridem naha, tak ma vratia do mora medzi mojich pribuznych /velryby/ a aj obciansky by mi vzali...takze netiskujem...

garonka
10. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 že do mora 😀 mňa pošlu nazad do ZOO ale to neva hrošiky maju vodu veľmi radi tak ma vo fontane nechaju 😅

noooooo sa teším čo nam prinesieš ukazať 😵 😵 😵 😵

ma už šľahne Tobi chce spať a nie a nie len na každu hračku sa nervači

olifcek
10. jún 2010

@garonka i ja s atesim, ze vam ukazem, co mi priniesla teta postaarka x;o))

oliv zase kazdu chvilu papa...smadna je iste, i moc teplucka je...chudacik malicky...uz vidim, kolko revu bude v kociariku....rano zaspala, prisiel postar, priniesol next, o hodku zaspala, prisiel menit pan vodomery....teraz uz tiez spala a prisla postarka....snad v kociariku pospi a nebude zlostit x;o)

blumka
10. jún 2010

@rivatha ja som prave hladala take casy aby som do kupania bola doma, len u nas za zacina kupat o siedmej, tak som nasla viac co cvicia od siestej, len teraz najnovsie sme zistili zo svetlankou (teda ona zistia) ze tu nedaleko (10min autom) cvicia o 17:50...to akoby pre mna na mieru 😉

garonka
10. jún 2010

@olifcek my nespíme vôbec a ak si ho nevšímam ryči tak hlasno, až ma uši fakt bolia 🙄
na každu hračku sa zlosti joj ale ku zrkadlu chodiť a capať mi po ňom to hej
už som i mm zjazdila, že ho veľmi krasne naučil 🙄

blumka
10. jún 2010

aj juli je taka akasi nesvoja dnes.... hlavne ze tete je v pohode 😀 😀 zas budem musiet za nou lietat ked bude holuby nahanat 😀

olifcek
10. jún 2010

@blumka saq mm kuupe, neeee?

garonka
10. jún 2010

@olifcek mnooooo baby chodia na zumbu a my mame zumbu v posteli tak hadam i pochudneme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

blumka
10. jún 2010

@olifcek joooo ale hned jak dokupe malu, bere velku a ja uspava juli...a kym sa malakupe tak velku treba zabavat lebo velmi rada "pomaha" pri kupani 😀 😀

garonka
10. jún 2010

@blumka jak to mate super podelene 😀

olifcek
10. jún 2010

@garonka ja avi v tej posteli... 😅

olifcek
10. jún 2010

@blumka nezabudni na mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

garonka
10. jún 2010

@olifcek šak ani ja neni kedy 🙄 mm prišiel zas v noci a vraj zajtra ma dovolenku to som fakt zvedava
a rano mi nechal na stole 70 centov ja mu vravím idem na rande nech mi prispeje 😅 som sa rozčertila, že 70 centov to malo ale v kočíku bolo 30 € kokos jaky je štedry 😅 😅 😅 😅

olifcek
10. jún 2010

@garonka ja som od mm zabudla popytat...musim si vybrat, bo segra tu bola, ci nepujcim...sice mi dlzi z minula este, ale skusila som...som zvedava, ci vrati, inak uz nikdy viac...

garonka
10. jún 2010

@olifcek ah jo to poznam ja som požičiavala furt a nikdy mi to bracho nevratil, raz na mlieko, raz na šeky joj no čo už

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
10. jún 2010

@rivatha to jo ale fakt by som ten sud nechcela so sebou vlačiť 😒 a ešte i horuco je joj
😀 😀 😀 😀

garonka
10. jún 2010

tak sme holí len plienkou prikrytí to asi tak najlepšie 😅

blumka
10. jún 2010

olif, uz mam zbalene 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
10. jún 2010

@rivatha pssst, ja uz skoro pol roook

@garonka ja moc rozmyslam, ci oliv obliec a ci ponozky dat.....

olifcek
10. jún 2010

@rivatha tak Tebe sa smejeeee 😀

garonka
10. jún 2010

@olifcek vezmem ponožky do zalohy ale idem asi ja fakt hola
toho chrusta som dohola vyzliekla zakryla plienkou normalne šaleny amok dostal, skače, kope nožkami a tak kričí až mu zabehlo, no to je radosť 😀 😀 😀 😀

garonka
10. jún 2010

@rivatha vidíš dobry to napad ich tak rozsypať 😀 😀 😀 😀

olifcek
10. jún 2010

@garonka 😀

blumka
10. jún 2010

juli sa mi prave sama bez pomoci pretocila na brusko...najprv zrotovala pod hrazdickou o 90stupnov a potom sa presupla... 😵

garonka
10. jún 2010

@olifcek idem sa ja chystať nech sa vytrepeme normalne vonku 😀
super plienka je cela precikana 😀 😀 😀 😀

olifcek
10. jún 2010

oliv zase nevhodne zaspava...teda v zly cas...snad v kociariku pospinka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre