• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@blumka super!
10. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz zas je na bruchu....jeeeej.tesiiiim sikovnica moja tucnucka :dizzy_face: :dizzy_face: ale ona normalne ze by sa uz plazit chcela...sa odraza nozkami a kdesi by sla :confused: :sweat_smile:
10. jún 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako dieta som zboznovala roztopenu cokoladu alebo derert na slniecku, chi
10. jún 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, i oliv sa chce plazit, no pretocit, to ee...ale budeme trenovat viac x;)
10. jún 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
BABY CHODTE UZ NA TO STRETKO :grinning:
aj nasa sa uz pretoci :wink:
10. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babizne :slight_smile:
booože jeden den sa clovek neukaže a román napísaný :grinning:

baby mne vcera mala zaspala cez obed na 3hodiny v postielke...ze waau som si pospala aj ja, to sa uz nestalo 2 mesiace :wink:

@rivatha vitaj :wink: ja som z Martina, v ZA robi mm, akurat sme tam v sobotu boli na kupku na den deti, co organizovali z jeho prace :slight_smile:

teraz mi mala spi v kociku, ale vnutri, ale asi ju zasa boli brusko, lebo doobeda strasne place a pučenie :frowning2:

košičanky užite si stretko :wink:
10. jún 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cakam, ale pride to...pretoci sa..ved uz sa sama z lahu posadi, ked jej prsty daaame....
10. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska dakii
10. jún 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my uz vychadzame lebo tete sa nevie dockat :grinning:
10. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudnite fotaky, chceme fotkyyy :slight_smile:
10. jún 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka my o chvilku tiez, to bude placu :unamused:
10. jún 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes som pozerala to ockovanie hexavakcina +pneomokoky... 1.davka mala byt 3-4 mesiac a preočkovanie 5-6 mesiac, no a nas MUDr. ockovala- 1.davka 2,5 mesiaca a druha davka teraz- necele 4 mesiace :rolling_eyes:

koho uz preočkovávali okrem nás ???
10. jún 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim že som si vybrala blbý čas...košičanky na stretku a tu nikoho :confused: :grinning:
10. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zosi my sme preockovabni :wink:
10. jún 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci tak fajn :wink: , aj ked ste skoro o mesiac starsi :fearful:
snad dr. vie co robi :sweat_smile:
10. jún 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoska, my sme boloi prvykrat este len vcera na pneumokoky, prvykrat.

vase sa uz pretacaju??? fiiha, sikovnice su to :slight_smile: u nas nieto ani naznaku
10. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak sme boli s ockom na obed, dala som si fajnu rybku so zemiakmi a polievku nejaku neviemaku, zaviezli sme ho spat na konfer. a isli pre Adelku. Je tu brutal dusno, Petik spal dnes zase len tie jeho 3 polhodinovky, teraz sa hra, a ak nezacne prsat, pojdeme von, ked sa napapa. My s Adelkou citame.

Ani my sa este nepretacame, len na bok, ale skusim trenovat tak, ako pisala blumka.

my preockovanie koncom juna, Adelka bude mat preventivnu prehliadku, tak mame doniest aj maleho a zaockuje ho. Bude to 5dni pred dovolenkou, tak dufam, ze tiez nebude reakcia ako aj predtym.
10. jún 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka ani u Livky ani náznak pretočenia :confounded:
@zoska Liv očkovali v 10. tyždni a preočkovanie sme mali mať dnes, len som to kvôli zajtrajšiemu cestovaniu preložila na bud.stredu.
10. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosicanky stretkuju este asi. Neviem teda ale, ci budu fotky, ked chceli ist nahe :grinning:

My sme boli vonku, no pekne teplisko :confused: Aspon ze dnes trosku pofukuje. David pospinkal polhodinku dnes, aj to je lepsie ako vcerajsie horuce nic:slight_smile:

@blumka Jeej, tak len co si to spomenula, uz sa pretaca? Bala sa mozno, co s nou chces testovat :grinning: David dneska tiez akoby vedome hlavku naklanal do strany, prevalil sa a pretocil sa. To obcas robieva, ked je mu dlho. Lebo on betar nevie len tak lezkat na brusku, furt sa namaha a hlavicku dviha. Takze my na brusku neviem ani oddychovat, nie to este spinkat :sweat_smile:

@zoska Ahoj a dakujem :slight_smile: Si tu asi jedina z podobnych koncin, vsak? :slight_smile: Manzel kde robi, ak to nie je tajne? Nejaku vacsiu firmu tipujem, ked robili MDD na plavarni :slight_smile: Inak my mame preockovanieo 2 tyzdne, to nebudeme mat este ani ukonceny 4. mesiac :confused: Tak snad vedia, co robia, ach jaj. Prvykrat nas ockovali v tretom mesiaci, teda dva ukoncene a cosi, takze asi tak ako vasu malicku.
10. jún 2010 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule

@blumka ja tiež chodím rada bosá s holými nohami, no ale nemalo by sa....ale samozrejme to je na každom :wink:

@rivatha aj pol hoďka niekedy stačí :wink: , mojej sa tiež veľmi nechce spinkať v takom teple, ale tak ako náhle ideme do auta, tak zaspinká a potom ju vyložím a spinká pekne aj hoďku :slight_smile:

a ako bolo na stretku baby? určite fajne, aj zmrzlinka určite bola...vám závidím :wink:

My opäť u svokrovcov, malá si pospinkala aj doobeda ale vnútri a potom poobede som šla do roboty, tak samozrejme aj tam spinkala, veď čo by sa ona ukázala :grinning: .

a som si malú odvážila pred papaním a spala iba 0,8 po 2,15 h :confused:, ale priberá a to je asi hlavné :grinning:

@olifcek neviem či si písala, ale to zlato dorazilo nakoniec? :grinning:

fotečky bábätiek máte krásne :slight_smile:

10. jún 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby, tak my sme uz doma. Stretko bolo super. Dali sme si skvelu zmrzku.
@olifcek dakujeme satocky su nam akurat teraz na nosenie.

Bola v meste nejaka akcia, tak sme aj nejake tie darceky dostali, flasu , cumle, zubnu pastu, vlozky a nejake vitaminy
10. jún 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity a ty pracujes?
10. jún 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska nas ockovali ked sme mali presne tri, na preockovanie ideme 24.6. To budeme mat 4 mesiace a 12 dni.
10. jún 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem za odpoveď na preočkovanie :wink:

košičanky zachvilu nabehnu :wink: hmm a aj nejake darčeky? @svetlankat čo obdarúvali mamičky s detičkami? :wink:

@rivatha , ano som jedina z tychto končín :wink: ešte myslim @kika58 je niekde od Puchova, ale dlhšie sa neukázala :confused:
mm pracuje v Tente (teraz sa uz inak volaju, ale Tento pozná každý :wink: )

my sme boli s mm doteraz vonku, on ju teraz kupe, pojdem nakrmit a hadam zaspi a nebude ju treba na trikrat uspavat ako vcera :unamused:
10. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauteeeeeeeeeeeeeee

my už hajame od 19:30 tak budem celu noc hajať sa teším no klop klop :wink:
idem ja do sprchy a pak tu pridem
a olif kde?

a blumkina Tete je taka rozkošna a som pevne rozhodnuta, že druhe chcem aj psíka a aj dievčatko :sweat_smile:

fotky ma @olifcek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jún 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte sa pochvalim baby mi zagratulovali ja som tak prekvapena davno nebola joj skvele su tie žienky a ak Lenka prišla :wink:

@zoska dostali sme take darčeky a aj teta nam kladla otazky ale ja som take bludy natrepala že až hanba :sweat_smile: ale to neva no :grinning:
10. jún 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska
@garonka ako sa volala ta akcia, ja som uz zabudla. Aj si nas odfotili, ze budeme na nete
10. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat www.bocianoviny.sk myslím
a ja sa ani nebudem na seba pozerať :angry:
a že či vraj čakam druhe kriste pane šak to bluzka veľa robí a teta, že čo veď chlapček už ma pol roka tak druhe môžeme ne? a on bude mať 4 mesiace :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jún 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu tu tu tuuuuuuuuuuuuu
10. jún 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat juj, tesim sa, ze budu vyuzite x;o)
10. jún 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok