Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
10. jún 2010

@blumka super!

blumka
10. jún 2010

a uz zas je na bruchu....jeeeej.tesiiiim sikovnica moja tucnucka 😵 😵 ale ona normalne ze by sa uz plazit chcela...sa odraza nozkami a kdesi by sla 😕 😅

olifcek
10. jún 2010

ako dieta som zboznovala roztopenu cokoladu alebo derert na slniecku, chi

olifcek
10. jún 2010

@blumka jj, i oliv sa chce plazit, no pretocit, to ee...ale budeme trenovat viac x;)

zucana
10. jún 2010

BABY CHODTE UZ NA TO STRETKO 😀
aj nasa sa uz pretoci 😉

zoska
10. jún 2010

cafte babizne 🙂
booože jeden den sa clovek neukaže a román napísaný 😀

baby mne vcera mala zaspala cez obed na 3hodiny v postielke...ze waau som si pospala aj ja, to sa uz nestalo 2 mesiace 😉

@rivatha vitaj 😉 ja som z Martina, v ZA robi mm, akurat sme tam v sobotu boli na kupku na den deti, co organizovali z jeho prace 🙂

teraz mi mala spi v kociku, ale vnutri, ale asi ju zasa boli brusko, lebo doobeda strasne place a pučenie ☹

košičanky užite si stretko 😉

olifcek
10. jún 2010

ja cakam, ale pride to...pretoci sa..ved uz sa sama z lahu posadi, ked jej prsty daaame....

olifcek
10. jún 2010

@zoska dakii

blumka
10. jún 2010

no my uz vychadzame lebo tete sa nevie dockat 😀

zoska
10. jún 2010

nezabudnite fotaky, chceme fotkyyy 🙂

olifcek
10. jún 2010

@blumka my o chvilku tiez, to bude placu 😒

zoska
10. jún 2010

inak dnes som pozerala to ockovanie hexavakcina +pneomokoky... 1.davka mala byt 3-4 mesiac a preočkovanie 5-6 mesiac, no a nas MUDr. ockovala- 1.davka 2,5 mesiaca a druha davka teraz- necele 4 mesiace 🙄

koho uz preočkovávali okrem nás ???

zoska
10. jún 2010

vidim že som si vybrala blbý čas...košičanky na stretku a tu nikoho 😕 😀

zucana
10. jún 2010

zosi my sme preockovabni 😉

zoska
10. jún 2010

zuci tak fajn 😉 , aj ked ste skoro o mesiac starsi 😨
snad dr. vie co robi 😅

maminnka
10. jún 2010

Zoska, my sme boloi prvykrat este len vcera na pneumokoky, prvykrat.

vase sa uz pretacaju??? fiiha, sikovnice su to 🙂 u nas nieto ani naznaku

maculik
10. jún 2010

Ahojte 🙂
tak sme boli s ockom na obed, dala som si fajnu rybku so zemiakmi a polievku nejaku neviemaku, zaviezli sme ho spat na konfer. a isli pre Adelku. Je tu brutal dusno, Petik spal dnes zase len tie jeho 3 polhodinovky, teraz sa hra, a ak nezacne prsat, pojdeme von, ked sa napapa. My s Adelkou citame.

Ani my sa este nepretacame, len na bok, ale skusim trenovat tak, ako pisala blumka.

my preockovanie koncom juna, Adelka bude mat preventivnu prehliadku, tak mame doniest aj maleho a zaockuje ho. Bude to 5dni pred dovolenkou, tak dufam, ze tiez nebude reakcia ako aj predtym.

andrea2603
10. jún 2010

@maminnka ani u Livky ani náznak pretočenia 😖
@zoska Liv očkovali v 10. tyždni a preočkovanie sme mali mať dnes, len som to kvôli zajtrajšiemu cestovaniu preložila na bud.stredu.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
10. jún 2010

ahojte babule

@blumka ja tiež chodím rada bosá s holými nohami, no ale nemalo by sa....ale samozrejme to je na každom 😉

@rivatha aj pol hoďka niekedy stačí 😉 , mojej sa tiež veľmi nechce spinkať v takom teple, ale tak ako náhle ideme do auta, tak zaspinká a potom ju vyložím a spinká pekne aj hoďku 🙂

a ako bolo na stretku baby? určite fajne, aj zmrzlinka určite bola...vám závidím 😉

My opäť u svokrovcov, malá si pospinkala aj doobeda ale vnútri a potom poobede som šla do roboty, tak samozrejme aj tam spinkala, veď čo by sa ona ukázala 😀 .

a som si malú odvážila pred papaním a spala iba 0,8 po 2,15 h 😕, ale priberá a to je asi hlavné 😀

@olifcek neviem či si písala, ale to zlato dorazilo nakoniec? 😀

fotečky bábätiek máte krásne 🙂

svetlankat
10. jún 2010

Caute baby, tak my sme uz doma. Stretko bolo super. Dali sme si skvelu zmrzku.
@olifcek dakujeme satocky su nam akurat teraz na nosenie.

Bola v meste nejaka akcia, tak sme aj nejake tie darceky dostali, flasu , cumle, zubnu pastu, vlozky a nejake vitaminy

svetlankat
10. jún 2010

@laxity a ty pracujes?

svetlankat
10. jún 2010

@zoska nas ockovali ked sme mali presne tri, na preockovanie ideme 24.6. To budeme mat 4 mesiace a 12 dni.

zoska
10. jún 2010

ďakujem za odpoveď na preočkovanie 😉

košičanky zachvilu nabehnu 😉 hmm a aj nejake darčeky? @svetlankat čo obdarúvali mamičky s detičkami? 😉

@rivatha , ano som jedina z tychto končín 😉 ešte myslim @kika58 je niekde od Puchova, ale dlhšie sa neukázala 😕
mm pracuje v Tente (teraz sa uz inak volaju, ale Tento pozná každý 😉 )

my sme boli s mm doteraz vonku, on ju teraz kupe, pojdem nakrmit a hadam zaspi a nebude ju treba na trikrat uspavat ako vcera 😒

garonka
10. jún 2010

čauteeeeeeeeeeeeeee

my už hajame od 19:30 tak budem celu noc hajať sa teším no klop klop 😉
idem ja do sprchy a pak tu pridem
a olif kde?

a blumkina Tete je taka rozkošna a som pevne rozhodnuta, že druhe chcem aj psíka a aj dievčatko 😅

fotky ma @olifcek 😵 😵 😵 😵

garonka
10. jún 2010

ešte sa pochvalim baby mi zagratulovali ja som tak prekvapena davno nebola joj skvele su tie žienky a ak Lenka prišla 😉

@zoska dostali sme take darčeky a aj teta nam kladla otazky ale ja som take bludy natrepala že až hanba 😅 ale to neva no 😀

svetlankat
10. jún 2010

@zoska
@garonka ako sa volala ta akcia, ja som uz zabudla. Aj si nas odfotili, ze budeme na nete

garonka
10. jún 2010

@svetlankat www.bocianoviny.sk myslím
a ja sa ani nebudem na seba pozerať 😠
a že či vraj čakam druhe kriste pane šak to bluzka veľa robí a teta, že čo veď chlapček už ma pol roka tak druhe môžeme ne? a on bude mať 4 mesiace 😝

olifcek
10. jún 2010

tu tu tu tuuuuuuuuuuuuu

olifcek
10. jún 2010

@svetlankat juj, tesim sa, ze budu vyuzite x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre