Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
11. jún 2010

vcera som si vsimla ze nasmu malemu prevarena Lucka nesmakuje ale iba cerstva, tak davam ruzovu cerstvu 😉

matesl
11. jún 2010

@olifcek, tak s tym problem nemame...nas ma riedunku stolicu a aj pravidelnu, takze neviem ci je len zavzdusneny, lebo v noci negrgame, zaspi hned jak pocuca, asi preto 😅

maminnka
11. jún 2010

@olifcek
@zoska
to bolo vynimocne, dnes bol sibenicny termin na jednu zalezitost... ale ja, zvyknuta celu noc spat, som dnes sko matoha...

@matesl
hehe, tak to ma riadnu silu taka plna plienka 🙂

maculik
11. jún 2010

Dobre ranko 🙂
kosicanky, vidim, ze stretko sa vydarilo, krasne fotky, drobci aj vsetky kocky 😎

@zoska, @andrea2603 dojdite sem do Bonnu, ani ja tu nemam nikoho na stretko 😒 A od augusta budeme v 4i byte, takze miesto by bolo 😀

Nam dnes ocko odchadza na 2dni na Sk, zajtra bude volit a ide pre to moje auto, takze konecne tu budem mat svoje. A prinesie aj veci z nextu a vsetko, co sme tam v maji museli nechat, lebo sa nevmestilo do batoziny. A aj vineu, mnaaam 😎

olifcek
11. jún 2010

@matesl mne oliv nikdy v noci negrgala a bolo to ok...stolica moze buyt riedka a predsa moze mat zapchu...,ale ked pises, ze llen prdiky, tak okaaaaaaaaa 😵

maculik
11. jún 2010

@zoska, aj ja som od Puchova ako kika, len skoda, ze tam nie som, to by sme sa inak mohli kludne aj v ZA stretnut, tam som skoro 2r robila a byvala 🙂

andrea2603
11. jún 2010

ahojte.
ja len na skok, lebo balím, ideme na víkend k svokre. Veľmi sa mi nechce, ale nebola som od Veľkej noci, tak sa radšej ideme ukázať, lebo budem nem dobrá nevesta 😅
Liv vstávala o 5.30, potom zaspala o 8.00 a ešte spí 😵, čo sa jej stalo? 😀, veď ona to s tým spánkom nezvykne preháňať 😅

@maculik díky za pozvanie, inak to ani nevidím, len pobaliť kufre a niekde vycestovať, keď chcem stretko 😉 .

Kočky, prajem vám krásny deň a celý víkend 😵 . Ahojte

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
11. jún 2010

bre ranko
juuj maninka robotu by som teraz nechcela ani vidiet....
@andy no sup sup robit dobru nevestu ja som uz to vzdala uza sa mi ju nechce robit ked si to nik nevazi 😔
@zosinka dik za ponuku ale doniesla som si z SK nastasie 😉
@vsetky ja vas tiez pozyvam aj spat mate kde na dome 20km odtialto mame 8 posteli a vela priestoru na zemi 😀 myslim ze este nik nemal stretko z MK v talansku 😝
my sme spali do 8.30 s 2 prestavkami od 22.20 a 8.30 sme kakali prekakali a potom som este zaspala a viki sa na mna pozerala do 9.00 😀
papala o 6.00 a teraz dalsi krat...potom bude az o 15.00 a uz spinka...uz mame ako taky harmonogram....ona vstane do tej 10.00 sme v posteli potom sa obliekam ona cvici na brusku na posteli ...baby dnes sa mi normalne otocila okolo svojej osi o 180 stupnov...aj vase to robia? potom o 11 papame a zaspinkame do 12.00 potom sme hore do 14.00 zaspinkame na hodku o 15.00 papame a ide sa von do 19.00 potom papame a ako kedy este ideme sa prejst aj s tatom alebo doma panelak...zaspinkame este na 30 min cez panelak (nech si mamka pekne pozrie 😀) ideme kupat a do pyzamnka a spinkat.potom papame a dalsie papo o 2.00 potom o 6.00 a o 11.00 😉
zas je tu hic len my doma po 3tej nemozme byt viki sa nudi musime niekam ist..napr.do nakupneho centra....
a takto sme boli vcera vonku...svetrik mala az vecer 😎
@olif ked ti tak pekne hajkala v kociku nechces skusit aj doma nech hajka sama v kociku???

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. jún 2010

ahojte...
my noc na prd, ja som sa zobudila cela opuchnuta, hlavne oci, dnes nevystrcim paty z domu... ☹

zuci, Juli sa tak otoci ale na chrbte 😀 este som ju nikdy nevidela v akcii ale velakrat ju najdem na inom mieste ako ju polozim tak myslim ze len rotuje 😀

@matesl, urcite su smadni ti drobci, preto sa aj budia castejsie...ja by som prsnik neodmietala kebyze kojim v takychto horucavach, podla mna je to lepsie ako davat vodu..

zucana
11. jún 2010

babce na chrbte to je jasne to robila len teraz aj na brusku 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
11. jún 2010

zuci, my sme sa len teraz dostali do fazy ze sa na brusko sama otoci a viac sa na nom zacina hybat, pre mna bol uspech uz to ze sa na chrbte tak toci 😉

zoska
11. jún 2010

@zuci 😉 keby nahodou si cosik nevedela v IT zohnat tak napis 🙂

@rivatha mala mi spi terz lepsie doma, rano ked bolo chladnejsie sme vyvetrali a pozatahovali zaluzie a mame tu prijemnych 24stupnov, takze do tych horucav nejdem...
vcera sme boli vonku od 17.00- 19.00, mala bola v kratasoch a tricku a bola aj tak spotená 😒
dnes je este teplejsie, tak ju nejdem vonku tahat 😉

@matesl aj mne sa niekedy budi tak casto , ale tuto noc len o 01.00a 5.30 a to uz vlastne vstavala a kakala 😅
tvoj maly bol asi smadny, alebo mu bolo teplo

zucana
11. jún 2010

len my sa este casto nepretacame :(

zoska
11. jún 2010

ne ne zuci, ani my 😉

zoska
11. jún 2010

fuuu mala predchvilou taku sablu hodila ako uz dlho nie 🙄
sa prejedla opica mala, revala ked som ju dala z prsa dole, tak som jej este dala a teraz toto 😨

blumka
11. jún 2010

no mne sa juli toci jak diva asi sa jej to zapacilo... 😀

zucana
11. jún 2010

de je olif?

zucana
11. jún 2010

@olif ty pouzivas pampers alebo huggies?
my dnes skusame prvy raz huggies

maculik
11. jún 2010

uf, tak aj my mame dnes teplo, urcite je aj 27st, ale trosku pofukuje. BOli sme kupit plienky a v lekarni vitaminy na vlasy, len nemali tie plienky, co kupujem, tak som zobrala Pampers Babydry, neviete, ake su?

@zucana, pockaj, ja ta vezmem vazne a dojdem niekedy, ked mm bude na sluzobke 😀 od septembra do dec.ma naplanovanu Cinu, Malajziu a Mexiko. Do Malajzie ma nahovara s nim, ze kym mam svoj prijem, nech pocestujem (od januara uz nebudem mat), ale neviem, ci s Petikom by som mohla do takej vlhkosti a tepla...

aj my sa tocime po posteli a v noci sa po brusku posuva dopredu, uz vidim, ze bude cestovat ako Adelka 🙂

a volala som teraz s mamou a ma sprdla, ze naco tolko nakupujem pre malu, ze ved to ani nevynosi... 😅 ale ved som len raz objednala, to sa nerata, to len na skusku kvality 😀

blumka
11. jún 2010

@maculik aj tu je desny hic..ale dnes pofukuje vetrik tak to tak necitit...akurat ze pre mna totalne nevyhovujuce pocasie ☹
@zucana velmi nepozyvaj lebo sa ti tam raz nasackujeme vsetky a co potom 😀

matesl
11. jún 2010

@rivatha ja ho o 4 dam na brusko, len homusim trosku pobuchavat po ritke a este mu kontrolovat hlavicku, on je jak trudik maly, ponori noc do madraca, horko-tazko mu ju stocim na bok, ak precitne zas si ponori nos do madraca 😅 tak ja si nepospim, len davam pozor aby dychal
no jasne ze som unavena uz straaaasne...aj teraz som si s nim doma lahla, ale to dal 20 min to sa akurat rozospim a je mi horsie, idem s nim von do chladku niekam, vezmem casak, on doma spat nebude

tata dojde o 17 a bude kocikovat a ja musim vyupratovat byt, uz je tu bleeeee...a zajtra ideme aj my svokrovcom

@blumi ja v noci nedavam vodu, to len tak cez den ked je teplo dam mi trosku cucnut...asi mu to pomaha aj na tu kyselinu uz sa tak nestazuje ked si trochu grcne, asi ho to tak nepali, voda mu to neutralizuje

a jasne ze v noci ked hlada dam mu prso, aj ked to je len tak ze 3x potaha a spi...juj keby sa radsej kazde 3 hodky budil a potahal poriadne, no co uz

zucana
11. jún 2010

vy len slubujete 😝
aha siestujeme 😉

blumka
11. jún 2010

matesl, to ako nasa Juli, tiez ju stocim nadranom na brusko a drzim jej hlavu kym nezaspi aby ju nedvihala lebo to ju budi 😀
bolo by lepsie keby sa ti risko budi kazde tri hodiny poriadne sa napapal a spal dalej, ale si teraz predstav moju situaciu, ze sa mi juli tak casto budi a ja jej nemozem zakazdym dat UM lebo by vyzerala ako sumo zapasnik..takze u nas sa musi ukludnovat inak...musim vstat a ist na fitloptu alebo ju kolisat na rukach...s prnikom je to jednoduchsie 😉

olifcek
11. jún 2010

@zucana malicka je rozkosna x;o) a fakt to mas super, ze je taka pokojna...

my sme si s oliv o 10.30 lahli a vstali o 14.30, jasne, ze asi 2x papala ale pricucnuta bola vzdy, dudlikovala x;o) lepsie je, ked sme takto, nez ako teraz, lebo to sa moc zohrievame....

olivka mi v pondelok v kociari vystrajala , musela byt na rukach..vcera spinkala asi preto, ze bola fakt nalahko oblecena a nespinkala doobeda pri mne ani chvilku...den predtym tiez pospinkala hodku a pol, co som sa divila x;O) doma mi v kociari hajat nebude, ja s nou musim by v pohybe, ked sa zastavim hoc len na par minut, uz je hore...
@zucana pouzivam predsa len pampers, malej su podla mna makksie x;o)

@maculik fajne plienky si kupila, nebooooj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre