• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/detske-oblecenie/opalovacky/opalovacky-namornicke/

krasne, ze>? len kus draheee...a ja bych chtela take, co sa daju rozopnut a nejdu cez hlavu....i za taky peniaz by som jedny take kupila...ku lekaarke... :slight_smile:
11. jún 2010 o 15:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Teraz mi napadlo, baby, tie 2-eurove kupony na Pampers a 3,50 na Pampers Sensitive uz mate? Ak nie, poslem link :slight_smile:
11. jún 2010 o 15:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek To ste si krasne pospinkali :dizzy_face: Aj my teraz tak hajame. Som nablizku, aby ked zacne David "kaprikovat", dostal svoje a neprebral sa :grinning: Inak by nepospinkal. On mi ani inak nevie zaspat ako na prsicku mam pocit. Ako uspavate tie, co nezaspavaju pri pape?

Tie opalovacky su naaadherneee!! Ukazem mojmu muzovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. jún 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zucana Potom napis, ako si s Huggieskami spokojna :slight_smile: My mame jedno mensie balenie, ale sa mi take tvrdsie zdaju a vacsie, tak som ich este nedavala, mame malu ritusku :grinning: Inak pouzivame Pampers a Babylove z DM.
11. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha mne sa huggies lepsie davali olivke, ale prisli mi na nu dost tvrde, oliv je mensia....dm chcem skusit, snad mi mm prinesie, lebo jeho kolega pouziva dm....tak mm vzal pampersky a on ma priniest dm na skusku par kusov

@blumka dakujem za tak veeeeela ricinusu!!! ze wow...to som uz vcera chcela x;o))

aha http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/eshop/1-1-OBLECENIE-VELKOST-56/0/5/252-OPALOVACKY-PRE-BABATKA

ale bolo by fajn, kebyze viem ist osobne do obchodu, usetrila by som minimalne na postovnom, ze jo? a niekde staci 56, je len o 1-2cm dhlsia, inde je taka 62...zalezi od znacky
11. jún 2010 o 15:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek Tie Babylove su vacsie od Pampers, trosku hrubsie, ale tiez celkom jemne a dobre sedia. No a cena v porovnani s kvalitou je asi najlepsia. No hlavne by som povedala, ze o take polcislo su vacsie od Pampers :stuck_out_tongue_closed_eyes: My mame 6 kg uz, ale este pouzivame Mini (3-6 kg). Pampers mini nam uz ale boli male. To len pre info, aby si si spravu velkost kupila :slight_smile:
11. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rivatha my mame zatial do 4,5kg, takze phodenka x;o))) a kolko vlastne stoja babylove?
11. jún 2010 o 16:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. jún 2010 o 16:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka chces s nami chodit plavat? my budeme asi do via vitae na diamantovej 1, je tam slana vodicka x;o) cca 300sk hodina x;o)
11. jún 2010 o 16:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka kokos, ani som netusila, ze uz tu, i ked rozdiel medzi prispevkami su dve minuty, hehe, telepatia
11. jún 2010 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek he he minutovy rozdiel :grinning: sranda

a ta diamantova ulica kde? ja bych šla plavať no musím najprv na nefro sa opytať či odporuča lebo my keďže mame tu obličkovu panvičku zväčšenu a sme nachylní na infekcie či môžeme
ja bych do vody išlaaaaa
11. jún 2010 o 16:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek
ja som objednala cez najlacnejsieplienky tie ich bambino ci ako sa volaju za 250 sk a tie su uplne ze do pohody za tiu cenu, makucke, a huggies premium su tiez dobre-makke ale to uz si skoro na cene pampers..a minule som pisala ze bola super cena na pampers premium v billa...nekupila si? 360 stali SK ja este stale ratam :sweat_smile:
11. jún 2010 o 16:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka ja myslim, ze slanu povolia, ale jasneeee, zistuj, ja pozistujem u nich, ze odkedy mozu babatka plavat a tak...

@matesl ee, nekupujem premium, lepia sa na nas moc x;o((((( i ja stale na sk ratam x;o)))
11. jún 2010 o 16:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pisala som uz mojim trom super kamoskam, ci mi nekuknu, ak budu mat cas a cestu i chut http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/eshop/1-1-OBLECENIE-VELKOST-56/0/5/252-OPALOVACKY-PRE-BABATKA v tescu, alebo HaM a pod, ze len nie cherokee ;))) ale jasne, to je ilustracne, ze i ine...a aj ze ak bude az za cca 6eur, tak kus, a ak nejaka akcia, a ze 3eur kus, tak i troje....hlavne, nech sa rozopinaju vpredu a aplikacie su nazehlene, nie nasite ;)
11. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek aj nam sa kaki lepiaaaaaaaaaa :grinning:
11. jún 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak, mne uz oliv i v noci len v plienocke
11. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka na premium, ze?
11. jún 2010 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek jj tie ee nikda vecej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
my teraz v plienke a i tak horkooo
a mm včera, že dame klimu ale ja nechcem načo aby sme len prechladli
11. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. jún 2010 o 16:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek :grinning: :grinning: :grinning:
my sme sami domaaaaaaaaaaaaaaaaaa
11. jún 2010 o 16:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
i toto je pekne
http://www.detskeoblecenie.com/detskeoblecenie/eshop/1-1-OBLECENIE-VELKOST-56/0/5/252-OPALOVACKY-PRE-BABATKA

no ked sa nepodari kupit inak ako cez net, tak kupim tak, no...aspon jedny nech mame x;o)
@garonka tesis? x;o)
@blumka

od dnes na teba myslim rano ked budem "tyrat" svoje dieta a otacat mu nasilu hlavu bokom :sweat_smile: ze v tom nie som sama
a tvoja ma aj dudlik? ci?
moja tak to mas fakt tazke, a Tvoja Juli vyvracia teoriu tej knihy co mi poradili, ze dieta sa budi v noci, lebo je zvyknute na prsnik inak by prespalo...som to ani nedocitala, lebo v podstate svoje dieta uspat viem..a nie je ani prve ani posledne co cez den len na prse abo v kociku a v noci casto papa :sunglasses: aj tak ho milujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. jún 2010 o 16:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek huggies premium su neni dierkovane jak pampers, su take jemnunke v nutri

laxi sa este neozvala? dnes maal ist dohodnut tu operaciu myslim...
11. jún 2010 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl ete tu nebola ale hadam da infošky, že kedy ide do špitalu uf chuďa moje
11. jún 2010 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@olifcek teším teším, mame zatim kľud, je tu ticho aaaaaale ocko chyba i tak no, len zas bude unaveny ako príde :frowning2:
11. jún 2010 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
11. jún 2010 o 16:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@matesl ...na tú kyselinu by som poradila gastrotuss sirup. Ja som ho malej dávala cca 2 týždne a veľmi jej pomáhal. Bola kľudnejšia a aj pekne spinkala. Samozrejme, že neprestala úplne vrackať, ale bolo jej lepšie. Skús pozrieť stránku www.paleniezahy.sk. Má jahodovú chuť a malej som ho dávala striekačkou, pretože je trošku hustejší. Dnes som jej ho prestala dávať.
11. jún 2010 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@jaja skusali sme, maly ho hned vygrcal a neudrazal sa v nom, ja uz som potom prestala davat vsetko :wink:
11. jún 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@garonka jeeeej, sice sa nerozopina uplne, ale jake cecaneeeeeeeeeeee ...toje kus za tolko, ze? to bych vzala do manduce...snad len nebude ta 62 velke..od kru po rozkrok mame cca 28cm...idem napisat..skoda len, ze sa to naysi o cenu postovneho, blee
11. jún 2010 o 16:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok