Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
12. jún 2010

dobre rankoooooooooooo

čo všetky ešte hajate? šak to sa v tom teple spať neda, v spalni mame 27 teraz tam praži slnko tak som vzdala boj so spankom a šupli sme sa na balkon zatim hajame ale ruší nas trubenie aut 🙄
hadam si pospime no

dnes je krasny dnik je presne vyročie kedy zusika založila tuto temu 😵 nech sa stranky zaplňaju čím ďalej tym viac a @zusika želám Ti aby si čoskoro bola najšťastnejšou maminkou na svete 😵

garonka
12. jún 2010

@rivatha jaj tie dvere? to bola kovbojka, no len v skratke s takym mechom aky som mala ja som do sprchy vošla ťažko tak sme sa s mm rehotali a ani neviem ako ale zrazu som padla na dvere a dvere boli už fuč, to sme sa šuľali od smiechu už poriadne 😀 😀 😀 😀 😀
aaaaaale..... dvierka boli na druhy deň vymenene za nove 😵 🙂 😀

garonka
12. jún 2010

no a buď všetky hajate alebo ste utekali voliť 😀 😀 😀 😀 😀

maculik
12. jún 2010

Dobre ranko 🙂
@garonka, my sme hore uz od 6, len som na oboch sama, tak som prezliekala, davala Adelku 2x na zachod a jasne, ze sa nakoniec vycikala do gati, tak som prala a prezliekala, Petik vymysla, idem skusit, ci bude papat, pritom s Adelkou citat.
Dnes ma byt prijemnych 20st, tak uvidime.

a tu prihodu s dverami si pamatam, ked si vtedy pisala 😀

maculik
12. jún 2010

Dobre ranko 🙂
@garonka, my sme hore uz od 6, len som na oboch sama, tak som prezliekala, davala Adelku 2x na zachod a jasne, ze sa nakoniec vycikala do gati, tak som prala a prezliekala, Petik vymysla, idem skusit, ci bude papat, pritom s Adelkou citat.
Dnes ma byt prijemnych 20st, tak uvidime.

a tu prihodu s dverami si pamatam, ked si vtedy pisala 😀

maculik
12. jún 2010

ups, 2x odoslalo 😅

mmaarrttiinnaa
12. jún 2010

ahojte aj my sme uz hore od 6 Matthyasko uz zasa spi idem pridat nejake nove fotky a potom idem vonku cistit koberce aspon skoro vyschnu v tej horucave

garonka
12. jún 2010

@maculik uf aj ja by som brala tych prijemnych 20 tu bude zas cely deň horko asi tak 34 😕

garonka
12. jún 2010

@maculik ha no maš to pestro, prezliekať, vyzliekať, prať fiha a ani nuda veru nieje 😉

garonka
12. jún 2010

my teraz takto hajame a havo nas straži 😀

olifcek
12. jún 2010

@garonka jej, i ja sa pripajak k zusikeee

@zucana ze? to co robim, je uz chore...no tym, ze je oliv malica, dlhsie ponosiiime x;o)

aaa oblecko...vraj to je letnyyy kompletiiiiik 😀 jo, ked som kupovala, nebol az taky hic... 😔
@garonka my sme vstali o 4:44 😕

v ke bolo o 4:50 uz 22 stupnov a o pol osmej uz 24, teraz je 26, a mooooc slnecnoooo, bleeeee

olifcek
12. jún 2010

ja sedim pred kompom, mm vedla za notakom, dal na mna mokruuu plienkuuu, olivku som si dala akoze odgrgnut, cize bruskom kusok na plienke a ruckou drzi kusok i zuzle ho.......pocula som, ze pila takto vodicku z nej, ale je nam lepsie takto 🙂

olifcek
12. jún 2010

@garonka mne oliv same nebude a basta, fnuk

maculik
12. jún 2010

@garonka, no veru nenudim sa 😀 Odvtedy som uz zase prezliekala, lebo sa zase vycikala do pancuch, ale pritom medzitym kakala pekne do zachoda, aspon nieco. No nic, ved nejako zacinat musime 😉
a este ju tu nahanam s kalerabom, papat ho chce, ale zaroven sa chce blaznit, takze som ju teraz nalakala, nech si ho spapa v Petikovej sedacke 😀

A to je u vas uz teraz tak teplo, ze staci byt Tobimu v bodynku? fuha, tak to nechcem vediet, co musi byt cez obed 😖

Petik tiez buva, ale v postielke, potom pojdeme na prechadzku. Ja som dala do truby kuracie stehna, idem spravit v parnom hrnci ryzu a poskladat pradlo, lebo som dala dalsiu pracku.

olifcek
12. jún 2010

@maculik v tieni mame , fnuk, vietor ziaden...

olifcek
12. jún 2010

s mm ideme volit kapurkovuuuuu...radsej niekoho, nez aby hlasy prepadli najsilnejsej straneeee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
12. jún 2010

@olifcek, aku kapurkovu?
no ja len dufam, ze henten slusne povedane deb.l sa do vlady nedostane. Co pocuvam, tak vela mladych ide volit, tak hadam to nejako dopadne.

Inak, som celkom rada, ze som teraz neni u svokrovcov, lebo si viem predstavit tu debatu medzi mm a jeho otcom, on voli Fica a neda si povedat, aby myslel na mladych, ved on ma uz 76r, ale to su proste stari ludia...

zucana
12. jún 2010

Bre ranko prave vstavame viki na brusku Ale taku slehu ma v plienke ze davam velky pozor nech sa to' neto
my tu mame uz 30 takze fasa
macu mne sa este bepanthenol osvedcil

olifcek
12. jún 2010

@zucana ale aspon more nedaleko maaaate

mne bolo pri mori omnoho prijemnejsie nez na slovensku pri horucavach, ina vlhkost vzduchu...

maculik
12. jún 2010

@rivatha, tak vam Davidko trosku pozmenil plany 😀

a ozaj, vecer, ked som Petika krmila a konecne uz bol taky unaveny, ze pomaly zaspaval, tak normalne v tej faze spanku, ked sa tak usmievaju trosku a hybu ocami pod vieckami, tak sa zo spanku nahlas zasmial a za tym take hhhhhh... Zlatucke to bolo 😵

a tu je foto zo vcera, Adelka v novych satach a jednom z pyzamiek, co jej mm doniesol min.mesiac z Ameriky (co som spominala tie GAP) a v ockovych topankach, ked vcera dosla z jasli a chcela som ju prezliect, tak mi zdrhla, tak som ju nechala a takto dosla za nami do kuchyne 😀

olifcek
12. jún 2010

@maculik jooo, oliv sanahlas smejka uz od malickeho mala, hehe, rozkosne to je x;o)

olifcek
12. jún 2010

@maculik kraasne oblecko

olifcek
12. jún 2010

boze, ci je oliv umrncana...len na prse byt, potime sa paq obe jak kacicky....uz je najedena, no asi smadna, tak stale chyti prso, pusti, chyti tahom pusti...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alex
12. jún 2010

ahojky,
ja vás vôbec nestíham čítať, celé dni sme vonku. Včera sme boli aj plávať s Jakubkom. Noc sme mali super, zaspal rýchlo, ale ako som bola v sprche, tak sa zobudil, no potom som ho opäť uspala a spinkal až do piatej rána. Potom bol hore o siedmej, napapal sa a zaspal, potom o ôsmej, to sme už vstali, ale teraz zase hajká.

olifcek
12. jún 2010

@alex i ja idme plavat s oliiiv...koleso si kupovala, ci Ti dali oni v ramci kurzu? x;o) musim si vsetko v pondelok pozistovat x;o)

alex
12. jún 2010

olif koleso dávali tam. Ale to nie je klasické plávanie, toto je v rehabilitačnom centre.

olifcek
12. jún 2010

som mm poprosila, nech mi zakaze kupovat vecicky,. lebo ze uz mame i opalovacky, co som chcela ze jedine, co nam treba, su ciapocky na leto...a mm, ze oki, uz nic nekupuj, len drobnosti..a ja, ze ni ale vazne, sama sa neviem stopnut, to je uz diagnoza, ale ked zakazes, ze uz to prehanam, ze ma vsetkeho dost, pocuvnem...tak si robi srandu, ked som mu vravela,ze na to plavanie koleso asi bude treba olivke kupit...pozrel na mna, rehot na perach, a ze nekupuj, oli, nekupuj, mas zakazane 😀 😀 😀 😀

olifcek
12. jún 2010

@alex jj, mozno sa mi podari vybavit si tiez take plavanie x;o) ale nebranim sa ani tu blizko co mam, slana voda...jasne, ze i @garonka beriem sebou x;o)) @blumka a @svetlankat to asi maju daleko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre