• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
no mne o tom povedala kamoška, ona tam chodí, tak sme išli s ňou teraz a je to fajn. Jakubko sa nebál, ku koncu už mrnkal, bol už unavený, ale na 1x to super zvládol.
12. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež by som ale chcela aj také to klasické plávanie detí s maminkami, len musím pokukať, kde to tu je a čo to stojí.
12. jún 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex veru, uzasny je, ze vydrzal x;o)

ako to bolo po kupkani? lebo ja iste budem musiet kojit....dala si si s malym sprchu? ci ako?

oliv zboznuje capkanie, ludi ma rada, teda, nevadi jej vela ludi pokope, tak snad to bude ok :slight_smile:
12. jún 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my chceme kupat....musim vyzistit...
inak viki ked som na compe a ona na mne sedi mi davaprec ruky a chce ona tukat po kllavesnici to bude maniacka ako mama :grinning:
12. jún 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, olivka uz tiez vsetko musi chytat, vsetko preskumat ruckami, potom pusou...

a na brusku sa uz krasne hra s hrackami...len v tom hice sa nam nikomu nic nechce, do kelu...musim co najskor to plavanie vybavit...ale asi to urobim tak, aby sme po preockovani chodili...preockovanie mame obtyzden, glg
12. jún 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm uz cez hodku speakuje, hech...konci o 15tej, ale aspon, ze je doma x;o)

oliv uz driemka s prsom v puse...dala som mokru plienku medzi nas , tak asi ju prijemne ochladieva
12. jún 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif po kupkaní sme sa vyutierali, obliekli a samozrejme nakojili. Malý bol hneď KO a zaspinkal.
Akurát pozerám to plávanie na nete, poradíme sa s tatom a pôjdeme do toho :dizzy_face:
12. jún 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak sme cvicili na velkej posteli na brusku a ona ze prdik taky velky a ja ze no to bol ale prdik...a ona ze druhy ale aj s vela kakanicou a cela v tom bola hola....okakana...esteze tam bola pod nou taka papierova podlozka ale to umyvanie....uz ste mali niekedy dieta cele sprepacenim v hovnach????
12. jún 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alex jo, asi i my tak, akurat, ze nakolko je to slana voda, prsia vlhcenymi budem musiet...a plavky si asi kupim, vyskusam tie moje ale pochybujem, ze sa zmestim...fnuk

@zucana cele ee :grinning: :grinning:
12. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak oliv uz asi 2 tyzdne, ked pije mm, tak si pri tom drzi chodidielko, he he, podarena je
12. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Chichi, sa jej podarilo :grinning: My sme holati este nekakali, len ma ocikal totalne moj syn :sweat_smile: To mate vyhodu pri dievcatkach, ze vas neocurkaju aspon :sweat_smile: No ale hovienko sme tiez uz mali vsade, cez plienocku az na chrbte, pomedzi nozky az na mojom pyzame alebo raz aj vpredu na brusku :grinning: To potom uz by clovek najradsej to babo aj s oblecenim osprchoval a nikde ani nepolozil, vsak? :grinning:
12. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
tak sme boli trosku vonku, bolo teplo, teraz sa akoby chysta na dazd, ale neviem, ci z toho nieco bude. Adelik buva, Petik si mrnci pod hrazdickou, uz 3h je hore a spat ani za svet :angry:

@alex, pozerala som aj na FB video z toho plavania, super to vyzera.
My na plavanie chodit nebudeme, zda sa mi to zbytocne, radsej potom normalne pojdeme na plavaren, ked uz bude trosku vacsi. Ozaj @zucana, ked budete pri mori, pojdes do vody aj s Viki ci nie? Ja neviem, ci moze uz take male babo ist do mora, musim sa na to spytat dr, ked pojdeme 30.na ockovanie.

a volala som s nasimi, mm som uz nestihla, uz vyrazil do BB, ale mama hovorila, ze v noci vo vlaku zaspal a v Puchove nevystupil a zobudil sa az v Ziline :grinning: Jasne, ze pred 2 v noci mu odtial vlak nesiel, tak isiel taxikom do Pov.Bystr.a tam prisiel prenho moj bracho. A mama ze nech mu to nespominam, ale ja si rypnem :grinning:
12. jún 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik :grinning: :grinning: :grinning: chudaaaak...len aby bol oddychnuty teraz, ked ide autom nazad....glg...

a kedy uz moze ist babo do normalneho bazena?
12. jún 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne oliv mrncala a mrncala...dala som jej do vane vodicku, na brusko, tak sa hrala s penovymi zinkami, potom na chrbatik, zinky mala pod hlavkou a uzasne sa jej tak pacilo, kopkala nozickami a spliechala rucickami...potom zacaa suchat ocicka a uz neprotestuje, uz dudlikuje a haja
12. jún 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme odvolili...dufam ze to dopadne dobre... a tí co nepojdu volit nemaju narok sa potom stazovat, ze je zle :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@olifcek fakt kapurkovu?? :sweat_smile: no ale sak lepsie jak toho blba, to je pravda :sunglasses:
inak Olivka jakaaa zlataaa vo vani hehe, smadná bola no :wink: netlaci ju to na bedrove klbiky ked tam tak lezka? tiez by som skusila, ale my este lehatko pouzivame...

@maculik chudak manzelik :sweat_smile: :grinning: ale mm raz tiez ked isiel zo sutaze zaspal a namiesto vo vrutkach sa prebral v kralovanoch, tiez v noci a este ho aj obvinili ze nacierno cestuje :sweat_smile: ale to uz bolo pradavno, este sme sa nepoznali...

@zucana, no pekne sa ti mala okupala v hovienkach :grinning: ...ked si mi na fb napisala tak som hladala tu ze co sa stalo :slight_smile:

inak mala spi v kociku tu pri nas v obyvacke, boli sme aj von, ale velky hic tam je , pojdeme na prechadzku este ale az vecer...
mm spi vedla mna na gauci a ja si tu uzivam ticho a kona :grinning:
12. jún 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha aha nove veci v tomto horku..
ale guma tlaci tak sme odstrihli a musime zasit :(
12. jún 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby

ako to teplo zvládate? Ja idem zomrieť....to sa nedá existovať...ani sa mi nechce von...možno za chvíľku na chvíľku pôjdeme :grinning:

@zucana Vikinka je úžasná a v tých rúžovo-bielych šatách no nádhera :wink:

no nič budem chodiť ja s Natálkou na plávanie, veď ona je z vody úplne hotová asi ako aj Olivka, Jakubko..... :slight_smile:
12. jún 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik laxi boli sme ich ale vratit lebo ju tlaci guma :frowning2:
12. jún 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak tuto dvaja spia....a von pojdeme az vecer na veceru niekam s kamosmi....
len som si aj poplakala lebo nic neobleciem...ako to robite ze mate uz svoju vahu???
12. jún 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana tak lepšie, že ste ich vrátili a nezobrali ste niečo iné? A ani ja nemám ešte svoju pôvodnú váhu, iba jedny rifle oblečiem, ale do sukien sa vojdem to ma teší :slight_smile:
12. jún 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laxi dali nam poukazku....sranda ani blok sme nemali bol to darcek a ze 125 eur.....takze az na jesen tak pojdem nakupit vraj je to dokedy chceme...a kedze na leto mame uz straaasne vela tak supis....
12. jún 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, u vas taky hic a nam tu poprsalo, ochladilo sa na cca 15st, uz sa trosku otepluje a zajtra ma byt 20st. Takze prijemne, boli sme aj vonku, Petik zaspal, tak som ho vzala dnu a kym spal, uvarili sme si s Adelkou puding s piskotami a mandarinkami.
Teraz sa hrame, o hodku sprcha Adelka, kupel Petik a spat, dufam, ze dnes maly zaspi rychlejsie, nez vcera :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zuci, pekne vecicky, to bielo-cervene je to z nextu? a to len tie satocky stali 125€? :astonished: Fuha, tak to by mi bolo malej aj luto obliect, kym je taka mala.. Ale ked to mozes teraz vymenit, tak super, mozes nakupit viac veci :slight_smile:

co sa tyka vahy, tak ja mam stale 5-6kg naviac, zhodit chcem tak 1,5-2 a budem spokojna, len musim zacat cvicit, lebo mam brucho ako huspenina, v zivote som taketo nemala a nepaci sa mi to. Obleciem skoro vsetko, len je mi to dost obtiahnute a hore mi strasne pretrca sadlo, a napr.rifle sa mi roztrhli na zadku nedavno, ked som si sadla (mm sa smial, ze vidis, aky mas velky zadok :grinning: , ale som mu povedala, ze tam uz boli vydrate a natrhnute), tak som si min.sobotu bola kupit nove. Aj tie su mi tesnejsie, nez by sa mi pacilo, ale aspon mam motivaciu rychlo zhodit to kilo.
12. jún 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuci, a ako s tym morom , budes viki davat do vody, ked budete na dovolenke? lebo ja neviem, ci take male deti mozu ist do mora, Petik bude mat 5mes.
12. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik u nas je teraz 30v tieni...boli sme vonku 2,5 hodky....oliv pravekaka a to uz 7krat dnes...glg

inak...ja, ze uz mame nakupene vsetko a prdlajs....potrebujeme capicky na leto a aj celenku, lebo tie, co mame su nam uz male....

oliv sa mracila, ked sla spat do kociara , he he ale kusok jej dopomohla aj celenka a paq hajala

@zucana krasne vecicky
12. jún 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska vidis? myslis, ze tooliv moze vo vani tlacit? ked je na chbatiku, kopka nozickami a splechoce ruckami...dokona i takto pije vodu...naberie do dlane a sup do pusy, he he...dnes i z mokrej plienky pila, ktoru som mala prehodenu cez ramena, nech sa neroztopim, a ked som ju vzala do naruce, hned chytila plienku, zuzlala ju v puse a paq pila, chi....vynaliezave deticky ....a zo ziniek vo vani to je samozrejmee, he he...
12. jún 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. jún 2010 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok