Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. jún 2010

@laxity tak to nic netreba...len casto umyvaj resp preplachuj flasu z ktorej bude pit, lebo vraj sa voda v teple skoro kazi a pachne

olifcek
13. jún 2010

v lekarniach vraj ale predavaju original vodu pre babatka...nemam overene, len som to tu niekde citala...

ja nadalej plne kojim...x;o) nedavam vodicku x;o) dufam, ze vydrzim x;o) chcem, velmi, velmi

olifcek
13. jún 2010

mozeme pouzivat raid do zasuvky? nechcem aby mi malicku postipali komare...mame este stare okna, cizesietky zatial nemame, ale i to sa uz riesi...

blumka
13. jún 2010

caute zenyyyyyyyyyyyyyy...uz som dom 😉

jaaaaaj ale bolo super...aj pocasie nam vyslo, nebolo az velmi horuco, tak akurat, paradne sme pokecali do druhej v noci, o siestej som vstavala na bus ale stalo mi to za to 😉

nestiham citat co pisete, tak mi to niekto zhrnte 😉

blumka
13. jún 2010

olif, ja idem tiez kupit raid..nenormalne vela komarov mame

olifcek
13. jún 2010

@blumka ideme s manducou, kratky, ci dlhy rukaaaav?

blumka
13. jún 2010

olifk ja by som dala kratky...

maminnka
13. jún 2010

Laxi,
dakujem, ze si na mna myslela, nevadi, ze nemali... si mila, dakujem este raz!
Lucku neprevaram, davam izbovej teploty, ale len trosicku.

laxity
13. jún 2010

ahojte

ufff to je zasa deň...to teplo je neznesiteľné

vodičku Natálka veľmi nechcela, dala si iba nejaké dva hlty 🙂

boli sme u svokrovcov celé popoludnie...malá stále spinkala, potom sme šli na keramické trhy sa poprechádzať...tak sa malá fajnovo pokakala, že sme ju na lavičke prebalovali ale bola úžasná a mala tiež len krátky rukáv a krátke nohavičky či šortky 🙂

mne už hajá tak idem si dať zmrzku a trochu povegetiť v tomto našom horúcom byte 😠 , tak pekný večer všetkým 🙂

blumka
13. jún 2010

zeny, kde steeeeeeeeee? 😅

viete co sa u nas dnes dialo? Juli sa prekoprcla na brusko, chytila sa okraja deky co mala pod sebou, nozkami sa zaprela o mna a sla, a potom si ruckami prechytila zas deku trosku dalej a zas...som cumela jak sa snazi..nejako sa rozkekesila 😀

olifcek
13. jún 2010

@blumka a uz domaaa....kupili sme 2 letne ciapocky, jednu letnu ciapocku i so siltom , klobucik aaaaa satkuuuu, jujch, tesiiiiim

obvod hlavky od 42 a 44, satka S x;o)
@laxity ja oliv vodu nedavam ale ona si ju da vo vani x;o)))) a kupkame ju aj 4x za den....teda, skor je to clapkanie olivky 😉

olifcek
13. jún 2010

@blumka sikulka malaaa

selyma
13. jún 2010

ani ja nedavam Kludike vodu. Kedy im ju davate? Ona sa napapa, potom je 2 hodky hore a potom znova spi. Vtedy jej mam dat trosku vody?

svetlankat
13. jún 2010

Caute baby, docitam Vas az zajtra, dnes uz nevladzem, idem si lahnut. My sme boli cely vikend u mojho brata na chalupe. Bolo super, no nebol tam internet, aby som sa vam ozvala. Tak potom vam to vynahradim zajtra hehe 😀 😀 😀
Dobru nocku vsetkym.

svetlankat
13. jún 2010

@blumka mas malu sikulku ci gymnastku? My sa tiez musime pochvalit. Vcera sme mali presne styri mesiace a presne vcera sa nam 2x podarilo prevratit z chrbatika na brusko. Ale dnes uz nie.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
13. jún 2010

@jja krasna je malinka, uzasne bodynko.

selyma
13. jún 2010

@rivatha ani netreba, neviem, kde by som to mohla vybrat tie plienky so zlavou, ale dakujem. To si ma potesila s tou vodou. Ja ani neveim, kedy by som ju davala. Ja vzdy kojim, ked chce. Tak dufam, ze to staci. Ja jednoducho neznasam tu nejednotnost lekarov. Tak bud vodu treba alebo nie. A nie ako oni. Niekto ze ano, iny ze nie.

svetlankat
13. jún 2010

@olifcek ja by som tiez sla s vami do tej slanej vody, ale ze vraj tam az od pol roka a to my budeme mat az o dva mesiace. Pozistuj a daj vediet prosiiiiiiiiiiiiiim.

olifcek
13. jún 2010

@rivatha ja som kupovala ale mm platiiiiiiiiil 😀 a ked som sa opytaa, ze ktore tri? tak povedal, nech vezmem vsetkych pat 😀 😀

olifcek
13. jún 2010

zrovna ma chyta uzkost z toho, ze je oliv vecne na prsniku, ze sa sama nedokaze dlhsie pohrat x;(

olifcek
13. jún 2010

next ma ododnes novu kolekciu....a nadherne opalovacky...no uz nekupujem chvilu nic....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
14. jún 2010

ahojte 🙂
my sme mali vcera grilovčku na zahrade u nasich, bolo super, mala bola dobrucka.
Teraz som ju dala na brusko nech sa vygrga a za chvilku pozriem a ona spinka 😵 to sa nestava zeby sama zaspala...
dnes tu leje od skoreho rana, blýska sa a trieskaju hromy, musim svietit, lebo je tu tma 😖
mala som sa stretnut s kamoskou, co je na navsteve tu kusok od nas a ist kocikovat, no samozrejme musi prsat...na porazenie 😠

inak malu vcera strasne bolelo brusko vecer...unavena bola a nedalo sa je zaspat, lebo sa strasne pucila, a vzdy ked sa jej podarilo prdnut tak sa strasne rozplakala...doteraz neboli problemy s bruskom, ma porazi ak teraz zacnu 😢

svetlankat
14. jún 2010

Dobré ránko baby. Tak ja už som stihla požehliť a už mu beží druhá dávka v pračke. Dnes to tiež vyzerá na riadnu horúčavu. P§ôjdeme my asi von, nech aspoň trošku v kočiari pospíme. Noc bola ako vždy v pohode. Ako sa mávate vy?

svetlankat
14. jún 2010

@zoska asi si len nieco spapala co jej nesadlo, aj ja som sa ulakomila na pecenu jaternicu, Miska sa nevedela vykakat chudatko moje, aj som to uz olutovala. Na buduce si uz nedam. my sme boli grilovat v sobotu u brata. Mam velmi rada grilovacky. A tu burku ti vobec nezavidim.

matesl
14. jún 2010

ahojte baby,
tak aj my sme spat od svokrovcov. vsetko OK, akurat v sobotu malo spal drobec doobeda tak bol nejaky rozhodeny a vecer po kupani mi spustil taky plac, ze nesiel utisit az sa zadusal, trvalo to pol hodku a zaspal muzovi na pleci aj bez papania, neviem co to mohlo byt, hrozne krical...
vraj takto isto krical mm ked som bola raz cvicit, ale kym som dosla dom uz aj prestal..este som ho tak plakat nepocula...som kukala na hodiny, ze kolko bude plakat a ak by neprestaval, tak by som asi na pohotovost s nim isla...normalne ze nevedel az dychat...mavaju to aj vasi drobci? ved uz kolkikove obdobie ma za sebou do kelu...ale to sa nam stalo po ockovani...do vtedy nikdy tak neplakal...

maculik
14. jún 2010

Dobre ranko 🙂
Tu sa dnes ukazuje zase pekny dnik, okolo 23st hlasia, tak ani horucava, skor prijemne.
Mm dosiel vcera okolo 18h, vybalili sme veci, to oblecko z nextu je krasne 😵 Aj zeleninka od nasich zo zahradky a jahody od svokry, hned som si vecer s cukrom dala.
Petik teraz zaspal, ja idem trosku upratat, lebo o chvilu je isto hore.
Som nevyspana, isli sme spat az okolo polnoci, lebo sme dlho kecali a mali romantikus 😀 , ktoru nam ale po chvili prerusil maly hlados 😅

matesl, no take place maval Petrik tiez, ale ako aj ty pises, bolo to skor ked bol mensi. Teraz uz dlho nie... Mozno to mal z unavy alebo ho nieco zabolelo a preto tak plakal. Chudiatko 😒

vodu ja tiez nedavam, myslim si, ze by odmietol a keby aj nie, tak skor mu davam castejsie mliecko. Ked zacneme prikrmy a bude uz viac papkat, tak potom zacnem.

matesl
14. jún 2010

a potom sa budil kazdu hodinu, som rano nevedela ako sa volam.
a dnes v noci bol tiez po hodine niekedy hore ale to som ho len zobrala na ruky, zaspal na pleci s polozila som ho...nemoze predsa tak casto jest 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre