• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ja som sa dohodla s mm ze ked schudnem na moju povodnu vahu, ze on ostane s detmi doma a ja s kamoskou pojdeme na cely den nakupovat....uz sa tesim...lebo skoro vsetko kupujem cez net ale aj to behanie po obchodoch hlavne bez deti ma svoje caro :grinning:
14. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lienka2 ono je to pravda, že leží v kočíku, ale keď je to neodolateľné :grinning: , myslím, že dovtedy ma to neprejde, že to nakupovanie už potrvá... :slight_smile: , pretože tie veci sú naozaj nenormálne :slight_smile: ...iný človek keď ju vidí takú vyparádenú....hneď, že aká parádnica (mamina sa môže schovať :grinning: )...tak sa to dobre počúva :wink: ...ale samozrejme netreba to preháňať
14. jún 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aj ja sa na ten deň veľmi teším, človek si to užije nakupovaním, nejakým obedíkom, prípadne kávičkou....a rýchlo domov kojiť :grinning:
14. jún 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prislo moje dieta a vravi...mami, nooo, nesed na pocitaci, pod sa s nami hjaaat...a teraz ma hladka po nohe a hovori, no pooood, no pooood, no pooood...

tak idem :grinning:
14. jún 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tak príjemne hjanie :wink:
14. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to bolo zlate :slight_smile:
14. jún 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Jeeej, to mate aku super dohodu. Ja som sice dostala vcera za nakup pochvalu dokonca, no mozno by som mal rychlo navrhnut take cosi :grinning: A ved vy celkovo mate dobre zmluvy s muzom, aj to s tou dovolenkou, pekne motivacie ty mas :sweat_smile: Hihi, a mala aka zlata, uz sa isto hjate :dizzy_face:

Mne dneska drobec dava trosken zabrat :confused: Ked sa pohnem dakam, mrnka. Ale inak je zlaty, rozprava mi tu, raz sa aj mracil pri tom, akoby sa na nieco stazoval :sweat_smile: Tak sa snazim byt s nim, ked nema svoj dobry dnik. Pred chvilou ma oplul mlieckom a s prepacenim som ani na Wcko dneska poriadne este cas. No uz aby si pokojne spinkal po tazkom dni, chrustik. A potom hor sa varit :zipper_mouth: No ale uz sa nejdem stazovat, lebo v podstate je vsetko fajn u nas :slight_smile:
14. jún 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Aspon ze nas to kojenie vola domov. Inak by sa ti nasi chlapi nedoplatili :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity kupit Ti a poslat? tie opalovacky z tesca?
@jaja32 hehe, ne ne jak urazky> saq pravda..sibka mi a neviem prestat nakupovat...i ked dnes som este nic...x;o))

@blumka ja som sa len pyyytala, ale nebolo, ze chcem x;o)
@laxity ze? ja som si cez net dve tuniky kupila, ale uz nemam nohavice, jak ich deriem medzi nohami x;o((( ale nosila som ich uz aj cele tehu...a ja som postava hruska..takze...
@laxity ja som mm nakazala, aby mi zakazal nakupovat, tak mal z toho srAndu x;o)))
@blumka saq v kociku vidnooooooooooo...ale verite, ze ja nekupujwm, BY VIDIET BOLO? mna to proste bavi, obliekat malicku podla potrieb a nemusiet hned prat...paq periem i 3 pracky naraz, ale neva x;oDDD
@blumka :wink: na trampolinu si sla tiez? x;o)))

@rivatha a mna uz moc boli krk z toho ako som nad olivkou uz 5 mesiacov x;o(((
14. jún 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Mal by ti dat manzelicek nejaku masaz dobru na uvolnenie :slight_smile: Mna tiez bolel dneska krk, lebo som pri Davidovi zaspala na gauci poobede :sweat_smile: Inak akoze, doobeda som s nim spala hodku a pol a poobede dalsiu hodinku, no to ani nikde nebudem rozpravat, budu mi vsetci zavidiet :grinning:
14. jún 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jo, i hrozne spim...fakt ked sa bude dat skocim ku ortopedke, ale nebude to dobre x;o( uz pred tehu to nebolo ok...

nonic, idem kukat filmiq
14. jún 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Pekne pokukaj :wink: Daky romanticny mas? :dizzy_face:
14. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity @zoska baby my mame tiez tie supinky, uz su zlte a idu nam dole, olejujeme a vycesavam. Idu von aj s vlaskami. Doky vravela, ze je to ok. Nesmie sa vytvorit hruba velka chrasta, to je zle, tomu treba presne tym olejovanim a vycesavanim predist.
14. jún 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha defendor
14. jún 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tiez supinky, take zltkaste su a kusok hrubsie...
14. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mne sa tie šupinky podarilo pekne z hlavičky vyumývať pri kúpaní.... našťastie
14. jún 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek, jj ja tiez nekupujem aby vidno bolo ale je to take super, ked mi niekto pochvali ze ako je mala pekne oblecena :wink:

inak ked vam babo mrcni ked vas nevidi, tak vzdy myslite na to ze ono nechape ze tam ste len na inom mieste..babo v takom veku si mysli ze ked vas nevidi ze nie ste :wink: tak sa boji :wink:
14. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nemusíš ďakujem, s mm som sa dnes dohodla, že cez týždeň vybehneme do Ba, tak tam je fajné Tesco tak možno niečo vyberiem :wink:

@rivatha tomu ver, že by sa nedoplatili :grinning:

vás bolí krk....mňa začali brutal kríže, teda neviem či kríže ale ráno ma tam nejak seklo a nejak sa to nechce napraviť, tak svokra, že mi vybaví u švagrinky masáž...tak možno zajtra vybehnem :slight_smile:

@svetlankat no dobre, že vravíš...tak aký olejček treba? nech jej to čo najskôr urobím...
14. jún 2010 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, no my s mm radi uzatvarame medzi sebou stavky..ale to skor ja potrebujem mat nad sebou nieco co ma pohana aby som mala pevnu volu a neflakala svoje sluby... :wink:

pohjali sme sa aj sme poupratovali spolu, zlata je Tete dnes... :dizzy_face:
14. jún 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka tiež som niekde čítala, že bábo sa bojí...chúďa si myslí, že mamina odišla navždy :frowning2:
14. jún 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity, no veru, tak radsej im take soky nerobme...ja si vzdy Juli natocim tak aby ma videla, aj ked je v lehatku alebo v hojdacke alebo ked potrebujem niekam ist tak cakam kym sa prestane na mna divat, ked ju nieco zaujme a vtedy idem niekedy si nevsimne ze som odisla a pekne sa pohra aj bez toho zeby ma videla.. :wink:
14. jún 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to určite nie je Olivkin problém, však Oliv? :grinning: :wink: :grinning: ...ja sa tiež snažím, aby ma mala Nataly pod dohľadom :wink:
14. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ano, ja to presne viem, ze on si, chudacik, mysli, ze som navzdy odisla :pensive: Aj pri vareni ho bravam vo vajicku so mnou, stale sa mu snazim prihovarat a travit s nim cas. No dneska bol akysi umrnkany, aj ked som bola s nim. Taky nebyva, on je take vesele babatko vacsinou, mozno je to tym pocasim cudnym, ktohovie.
14. jún 2010 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojkoš :slight_smile:
dieťa už spííí, dúfam že nebude treba douspávať :sweat_smile:
ja som bola s tou kamoškou nakoniec kočikovat, lebo sa počko umudrilo :slight_smile: juj dobre mi to padlo, konecne som nebola sama s kocikom...

buduci tyzden budem ASI od pondelka do stredy v BA, ale bez auta :frowning2: ružinovčanky ste tu nejaká...okolie hotela Bratislava, Štrkovec...viac toho na pešo nepoznam
14. jún 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my šupinky nemame, to teuska sa pytala ci mame mliecne chrasty, ked sa mala poti....ale nastastie Nelka od narodenia nemala vobec :slight_smile:
14. jún 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ta kamoška co som s nou dnes bola ma okrem malej Laury (februarciatko) aj 2ročneho Miška a minule som s nou telefonovala a ona behala za ním po zahrade a zbierala hovienka, lebo behal s holou ritusou a kakal a potom pisiel a povedal : Mami, kakal som ako Tinka (ich pes) :grinning:
sranda tieto male deti :slight_smile:
14. jún 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh že aká samomluva :sweat_smile:
14. jún 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity veru, ja uz nevladzem...citim si kazdy stavec na chrbtici... :frowning2: posl. tri dni je to s oliv hrozne...

my sme supinky na hlavke nemali, az donedavna...je to zle ked to maju???

vase babatka spi i same, oliv nie...este rano sa mi niekedy podari z postele zdrhnut a mam od 5-30 minut veget...

zacinam mat pocit, ze zosaliem..preco oliv nie je kuuusok samostatnejsia? ved uz ma pol roka...
14. jún 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zoska ja som odtial :slight_smile: povodne ")
14. jún 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifeck j ti verim, že je to na zošalenie, ale už je tak navyknuta... nene chala si ju ani kusok samučku a spinkla vždy len s tebou...ja nehovorim že je to zle, u nedonoseniatka je to prirodzene, ale už si ju ťažko "prevychováš" ale zachvilku začne loziť a objavovat svet, tak sa aj pohrá, len to už tiež bude makačka behat za nou a kontrolovat ci nahodou nevyjeda hlinu z kvetinaca :grinning:

ja som malu zacala rezimovat ked mala dva mesiace a od narodenia spinka v postielke, aj kvoli monitoru...som potom pokonejsia...tiez sa sama dlho nepohra, max tak 5-10minut, ale aspon mi spinka sama mimo mna a papme vacsinou pravidelne kazde 3hodky... no ale ked je hore tak sa jej musim venovat stale, ink mrnka

14. jún 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok