• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
ahojte zuci pekne fotky joj moreako zavidim
sely malicka je aka kocka
Vanesska mala 30.5. prve sv.prijimanie tak prikladam fotky
14. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej sely krassnucke
14. jún 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity my pouzivame len olivovy olejcek aj na telicko, mali sme velmi suchu pokozku po porode, myslim tym Miska a krasne sa nam to upravilo, uz sme cistucky. Ja nepouzivam ziadnu kozmetiku zatial. Doporucila nam to takto aj doktorka. Cize urcite tym olejom nic nepokazis.
14. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti krasnucka zelen a samoska aj rodinka :wink:
14. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby krasne fotecky a mate krasne deticky. Klobuk dole. kto umi ten umi :grinning: :grinning: :grinning:
14. jún 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat oki ďakujem za radu a u vás tiež kdo umí ten umí nie? :grinning: :grinning: :grinning:

@mmaarrttiinnaa krásna rodinná fotečka :slight_smile:
14. jún 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože že KDO....pardón ja to nezvyknem :grinning:
14. jún 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za pochvalenie fotiek to su len take amaterske zabery z kostola mame od fotografa ja tak strasne milujem moju rodinku a som rada ze je taky rozdiel medzi detmi tak ako som si dosytosti uzila prve dieta tak si teraz uzivam druhe :wink:
14. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú noc babenky, ja uz idem hajat. Dnes bol narocny, umrncany den. Pevne verim, ze zajtra bude lepsi. Pekne snicky vsetkym.
14. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mmaarrttiinnaa tak nad týmto rozmýšľam dlho, aký vekový rozdiel chcem medzi deťmi...pretože Natálku máme hrozne vytúženú, tak si ju chceme naplno užívať...výlety, dovolenky...spoznávanie sveta :slight_smile: , ale po druhej strane, aby mala súrodenca, aby sa mala s kým hrať.....prežívať tie dni spolu ako písala blumka....nevieme asi to necháme na osud :slight_smile:
14. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat podobne aj ja už idem, veď malá spí od siedmej :confused:

brú noc dievčatá :wink:
14. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa lučim dobru nocku
14. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Krasne ste v tom mori :dizzy_face: To mate uzasne, ze takto si mozete spravit vylet. Kocky ste obe :slight_smile:
@selyma Klaudika sa na teba podoba sa mi zda, najma ockami. Zlatunke babo :dizzy_face: A smejka sa krasne!
@blumka To je inspirativne, co pises o rezime :slight_smile: My uz mame take kvazi podobne dni tiez. Akurat papanie je u nas, ako pride, to vsak nie je problem, viem. A ked je moc skaredo spinkame domka, s prsnikom v blizkosti, aby sa neprebral uplne a trosku si oddychol :slight_smile: Mate to krasne vymyslene s obomi dievcatkami, sa mi to paci :slight_smile:
@olifcek Jaj, mas to zlozite a urcite aj narocne. Pre Olivku je to isto to najlepsie, co teraz mozes robit, si myslim. Ako pisu baby, tiez by som postupne nieco spravidelnovala, najma ked zacnu prikrmy. Vtedy si asi kazde babatko pyta uz nejaky ten rezimcek.
@laxity a este tie, co ste o spunikach pisali. My sme kedysi davnejsie mali take supinocky malinke. Neviem, ci je to ono, nebolo to na celej hlavke. Ja som davala taky neparfunovany sensitive olejcek a potom som to plienockou hladkala a vela z toho zislo. Pri kupkani sa nieco zmylo. Akurat na tom mieste fontanelkovom trosku ostalo. Nie hrube, ale sa mi zda, ze tam cosi je. Bala som sa, aby som mu tam neublizila. Mam to skusit este. Nie je to ani velmi viditelne. Co poviete? :confused:
14. jún 2010 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Haha, tie spuniky su supinky :grinning:
14. jún 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, to ako sa od rana zmenil konik? :fearful:
ja dnes nestiham, od obeda som sa venovala malemu, o pol3 pre Adelku do jasli a hned sme ostali s kamoskou Ceskou na ihrisku az do 6, potom sme si pustali nove dvd M.Podhradskej a R.Canakyho (je to super, odporucam potom, ked uz budu drobci vacsi) a kupali, papali a spat a pozerali sme futbal. A teraz cakam, kym sa Petik zobudi na papanie, nech si ho prenesiem zo spalne k sebe do obyvky a mozeme ist spat aj my.

Len tak zbezne som preletela, ale uz som aj zabudla, co ste popisali :slight_smile: Akurat pekne fotky som si vsimla a more ma navnadilo na dovolenku a potichu zavidim :grinning:

Tak dobru nocku vsetkym :slight_smile:
14. jún 2010 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rivatka neboj sa toho neublizis moja mala aj tam hrube a ja s hrebiencekom...
Tata sa vracia vraj deluso lebo remiza....
A my SME farbili rucku a nozku a odtlacili do albumi :slight_smile:
14. jún 2010 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak ty brdo my uz na dalsi patek ideme na dovcu ;)
akoze neprovokujem
14. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babky, a ako si teraz mozem pozerat vase fotoalbumi? Nevyznam sa v tom
14. jún 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci ja zavidimpocko vase
Uz vieeeem
Ako?
14. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kliknes na fotku koho si chces pozriet :sunglasses:
14. jún 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz vieeeeem :d
14. jún 2010 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Vdaka, tak teda vyskusam :slight_smile: Juj, len ked ja mu vidim to miestecko obcas pulzovat, tak som pokakana skrabkat mu tam. Pohladkam jemne aspon :slight_smile:

A ozi, fontanelka zrastie asi kedy, zienky?
14. jún 2010 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi do 3 rokov uplne, ale nie som si ista
14. jún 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem hajat, ahojte babky
Asi 2 roky ked bude mat...ja tiez vidim pulzovat.....
Ach nech uz prsi
@selyma Bru nocku :slight_smile:
14. jún 2010 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana A prsieva tam casto v lete? Tu boli teraz riadne burky, aspon sa da dychat konecne.
14. jún 2010 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moc nie v auguste dost ja tiez chcem dychat
vcera tu Nola mini burka
dobru
14. jún 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok