• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
kokos....radujte sa, ze mate mischelinky, pokial su z mm x;o) mne olivka uz tiez zacina mat fajne zahyby a ja sa tesim jak mala x;o) ale jasne, od vasich babatiek mame este daleko, aleeee, dozenieme :sunglasses:
16. jún 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajne, ze som nakupila opalovacky do manducei, a mame len 15 stupnov plus dazd dnes x;o)))
16. jún 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, krasne tu pisete o mamach :slight_smile: Veru, aj David sa kedysi pri svokre rozplakal, hrkala nad nim ako samanka, co ho este viac rozculovalo a bal sa a neprestala :unamused: Vravim poloozufalo daj mi hooo a ona ze co s nim budem robit, no chapete? :grinning: No co asi? :rolling_eyes: Povedala som neviem, ale to len, aby som nepovedala zas cosi pre nu nevhodne. No ved pritulim ho a bude dobre. Aj tak bolo :dizzy_face: Je to krasne vidiet, ako nas deticky lubia :dizzy_face:
16. jún 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ja sa tesim az moc...ale neznasam ked niekto ze jake ma tlste nohy alebo aka je tlsta pritom hned myslia ze je nekojena....ale ona je moje krasne baculate zlaticko a stale viac sa podoba na mna :sunglasses:
16. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ja som tu chvilku, neviem niekedy, ci mam vobec pravo vyjadrovat sa k veciam :slight_smile: Ale nemyslim, ze mala je tucna. Niektore fotky pridavaju kilecka, aj nas stihly David na niektorom zabere vyzera trosku ako bucko. Okrem toho je na MM, nemoze byt tlsta. Ak ma trosku licka alebo stehienka vacsie, vsetko spadne, ked zacne lozit a explorovat svet :slight_smile: Krasne zdrave dievcatko :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha dik dik ma veru take krasne mischelinky aj len sa jej zaparuju aj....ale je podl amna nadherna :dizzy_face:
16. jún 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha a co kecas ze nemas narok ved vsetky mame taky isty :wink:
16. jún 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako mozte zapnite si STV1...damsky magazin, ma byt prispevok o prechadzani na tuhu stravu...
16. jún 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda moja Juli je tlsta :grinning: :grinning: :grinning: a je na UM :confused: ale ona nepapa viac ako by mala..na krabici je odporucanie pre jej vek 1000ml a ona vypije za den max. 800ml, takze sa netrapim...ale tucna je :sweat_smile:
16. jún 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli tiez tlusty, ked sme sa narodili - vsak 4190 g to istilo, ale teraz sa vytiahla do dlzky, takze jej aj tie baclkate licka opadli :grinning: a ostal len jeden mini zarezik na nozickach :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana No ale ste uz "stara banda", tak sa niekedy nechcem miesat :confused: :zipper_mouth: :slight_smile:
A je krasna, to mas pravdu! Vsetky deticky sa tu podarili, to bude tym februarom :dizzy_face:
16. jún 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jja Varili tam prave zmrzlinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dobre, ze si povedala, to my robievame trosku inak, mam teraz pre mm novy recept :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz poslusne sedi vo vajicku a caka, kym sa maminka napapa :slight_smile: moj anjelik - ozaj jedli ste uz bryndzove halusky bez halusiek :grinning:
16. jún 2010 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ale my sme narodeni v januari :grinning:
inak aj ja chcem aby moja sla do dlzky :wink: no a dobre tak je ale tlustoska nie tlstoska :grinning:
prave varim paradajkovu a melon s prosciutom :dizzy_face: prsi dnes...asi to bude dnes ikea :sweat_smile:
16. jún 2010 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi, poviem vam najnovsi Terezkin heft...kukla mi pod pazuchy a vravi: :ked vyjastes ako ocko, budes mat vasky, aj ja budem tam mat vasky ked vyjastem ako ocko" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zas zadrichmala ako vzdy aby mamca mohla spravit obed...pak sa zobudi ked pride mm bude v stolicke kym budeme papat potom sa pohra s tatom a mamca ju uspi na siestu a o 15-16 sa ide von...teda asi do ikea :sweat_smile:
16. jún 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Hahahaaa, to som zabila teda, co? :grinning: Aj Olivka je decembrova vlastne. A my sme boli skoro az marcovy :sweat_smile: Tak v tom to teda nebude :grinning:
A ten melon s prosciutom je nieco ako salat? Ci hl. jedlo alebo ako priloha k niecomu?
Aj tu dnes prsi. Mohlo by na chvilu prestat kvoli prechadzke.
16. jún 2010 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ja odpadnem :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha, ja uz radsej sedim ked mi ide nieco dolezite povedat, lebo jej hlody stoja za to :wink:
vcera som ju nacapala ako sa cesala pod pazuchami :grinning:
16. jún 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Ty brdo, deti su neskutocne :grinning:
16. jún 2010 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj chlapci su taki napaditi, ci to len dievcatka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Aby som vedela, co cakat :grinning:
16. jún 2010 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz hovoria o tej strave na STV1...
16. jún 2010 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. jún 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to nemozem kukat, tak mi dajte potom vystup, ze co to tam bolo :wink:

ja chcem ist strasne do DM-ky, ale ani neviem kde tu v petrzke je, a este k tomu aj leje... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krpka sa smeje na brusku, neviem co je jej tak veselo....ja ju volam ze Happy baby moje :slight_smile:
16. jún 2010 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka pamatas ako som chcela, aby oliv uz nozicku papala? pred tyzdnom som jej ukazala, ze nozicku moze papat a odtedy sa s nozickami neprestava hrat a to ani pri pape x;o) i teraz...papa na lavom prse, a lavou rucjkou chyta lavu nozicku, fajne mi pravu bradavku tym otiera, tak normalne musim medzi nas cosi dat, bo inak bolacka..he he...
16. jún 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom normalne nazory ma ta lekarka :wink:
novinkou pre mna je to maso...terezke som najprv dala vsetky mozne druhy zeleniny postupne a az potom som pridala masko..takze mozme v podstate dat skor :wink:
a lepok, no..my sme nedojceni takze..
16. jún 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olif, pamatam :wink: sikulka je olivka
jej, tu to zije :slight_smile:
Ja sa chystam von, je slniecko a pofukuje, len este spapam cestovinky. Masko budem varit az potom, doobeda som kukala Panelak :sweat_smile: Petik je v hrazdicke, spal od 9,10 do 12 s 2 cucnutiami, lebo sa zacal preberat a ja som este nemala dopozerane :grinning: Takze sa zobudil vybuvany akurat ked dosla kocka z realitky nafotit byt.

zuci, Viki je baculata, ale ved je len kojena, tak to neva. Co ma tiez povedat jja, ved aj Karolinka je riadny kus baby a tiez je len kojena. Ved oni to vybehaju, ked zacnu lozit :slight_smile: A aj tak, na babatkach je to zlatucke :dizzy_face:

blumka, Terezka ma teda riadne hlasky :grinning: My sme sa minule s mm smiali na tom, co ti odpovedala, ked si povedala, ze v posteli s rodicmi spia len babatka :grinning:
tie su krasne tie nohavice :dizzy_face:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok