Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lienka2
6. aug 2009

zucana, ja mam 2 kila hore.. a nohavice na gombiky nosim len v pripade nudze a to asi tak, ze ich mam rozopnute schovane pod bluzkou alebo trickom 😎 z tohto hladiska mi viac vyhovuje, ked je vonku teplo a mozem obliect suknu alebo take letne nohavice na gumicku.. v pondelok idem na NT a ak bude vsetko ok tak az potom si pojdem obzerat nejake tehu oblecko 🙂

inak som sa chcela opytat, baby, ktore ste si objednavali tehu nohavice z mimibazaru, nikde som tam nenasla ako to funguje, kebyze mi napr. neboli dobre.. sa daju vratit alebo co s nimi potom.. lebo ako som pozerala v tehu obchode tak to boli raz take ceny ako na mimibazare.. 😖

joanna333
6. aug 2009

lienka, myslim ze sa sa da dohodnut s tymi predavajucimi babami ci sa da tovar vymenit. najlepsie je opytat sa ich na to. mne prave dnes prisla bluzka, som velmi spokojna.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6004638
a mas pravdu v obchodoch su hrozne ceny, snad este v HM sa da nieco, ale este som tam nebola.

olifcek
6. aug 2009

joanna jej, tam sa take fajne da kupit? asi si doma kuknem tu stranku x;O) a nakupovat budem od tych, od ktorych vy, hehehe....som zla, co? ale takto budem mat istotu, ze je to bry tovar 😀

hajdylca
6. aug 2009

ahojte, by som sa tiez rada objednala, ale ja sa nemestim do univerzalnych velkosti 😢 😖 neva ja verim, ze este aspon dva mesiace vydrzim vo svojom povodnom, a potom na zimu pobeham nejake sekace, alebo vypredaje alebo nieco podobne, lebo mne ani podla velkosti nie vsetko sadne, cize mne sa dost tazko nakupuje oblecenie cez internet... inak co sa tyka zmrzliny, tak ja v Ba ani neviem ci sa niekde este predava nejaka ina nez bezvajecna... a zuci neboj ja mam ovela vacsie brusko, sice ked som videla ake miniauturne je baby a ako je nizko, som rychlo pochopila, ze to len moje zachrane koleso 😀 ale nevadi... inak ste vedeli ze aj dubravska (hovorkyna markizi) caka baby? a cobejova je aka vychudnuta...

blumka
6. aug 2009

zuci, fotocka nebudeeee...snad v utorok...vtedy idem na NT a idem aj s manzelom, tak mu poviem, ze nech on pyta 🙂

blumka
6. aug 2009

joj a pribrala som len kilo a pol...no necudujem sa, lebo mi doteraz vobec nechutilo...ale uz papam vsetko takze vas coskoro dobehnem 😉

olifcek
6. aug 2009

jaj, tak to az v utorok ides, jaaaaj....som zvedava x;o)

joanna333
6. aug 2009

olif,ved na to sme tu aby sme si vymienali okrem ineho aj info... 😎
este skus kuknut aj na tuto predavajucu, ma niektore veci lacnejsie...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=87119

olifcek
6. aug 2009

jejda...paradicka....

a toto som ani netusila, ze je...

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5336483

i ked je faktom, ze o vela veciach ja este netusim 😉

joanna333
6. aug 2009

ano, tie pasy su mile...

blumka
6. aug 2009

olif, ja mam jeden takyto pas po kamoske a su na nom dve male biele nozicky, vyzera to bombovo...uz sa tesim ked ho budem moct nosit na mojom velkom bruchu 😀

olifcek
6. aug 2009

a to sa ako pouzivaju? hlupa otazka asi, ja viem, ale...ved na tehu veciach uz su take pasy...

blumi urob fotkuuuu x;o)

olifcek
6. aug 2009

jeeeej...to ej jake fajne. i ked tento uz stoji o cosi viac...idem ja uz dom, cestou este na postu, poslat tie oznamka, a paq pokukat minibazar, az budem mat na to energiu x;o)

a o 18.00 ideme pozriet jeden bytik... 😉

loginka
6. aug 2009

zuci, presne tak tesne pri pupku napravo, som sipospala a je mi lepsie

a naco su dobre tie pasy?

dubravska uz musi byt min v 7_8 mesici

joanna333
6. aug 2009

tie pasy su dobre asi iba na ozivenie a ozdobu, na prekrytie spoja medzi bluzkou a nohavkami,myslim...

loginka
6. aug 2009

ja som videla v jednej knizke teh pas, ale asi bol viac ucelovy ako ozdobny

inak mam si zobrat to magnezium svojvolne, ale nemam take pre tehulky?

zucana
6. aug 2009

logi to kvoli tomu pichaniu? ja nad tym nejk neuvazujem ☹

zoska
6. aug 2009

ahojte,
tiez sa mi pacia tie tehu pasy, ked bude vacsie brusko tak si taky zaobstaram... 🙂 ale zatial mam cas, este nic nevidno, len dufam ze to nepojde nejak naraz, aby neboli strie- toho sa bojim lebo mam na strie predispozicie 🙄

loginka
6. aug 2009

dufam, ze je to ok, ale ma to dost popichavalo a pobolievalo, hlavne pri chodzi, aj teraz este stale citim trochu

ja som to mala aj pri predchadzajucej tehotnosti, preto som sa zlakla

zucana
6. aug 2009

podla mna to nema nic s babom lebo to je pri pupku...to sa len nieco posuva podla mna nahor...
tas sa nestresuj lebo aj ja sa zacnem a a mna ti pichlo len tak raz dvakrat ... kedy ides k lekarovi?

zucana
6. aug 2009

a inak tesne pri pupku?

loginka
6. aug 2009

jojoj, az 24. 😢

zucana
6. aug 2009

logi ale to ze ta to aj predtym pichalo nebolo predsa pricinou toho ze to nedopadlo dobre nie?

loginka
6. aug 2009

asi nie, len si spominam, ze vtedy ma to pri chodzi castejsie pichalo, raz som skoro z obchodu ani nemohla dojst, milimetrovymi krokmi, alle vtedy som spinila od zaciatku , sice to potom preslo, ale predsa

zucana
6. aug 2009

logi ja som si to teraz tak uvedomila ze to nie je ani take pichnutie ale skor take tahanie takze podla mna to bude nejake natahovanie alebo nieco.pozri ked sa ti nieco nezda chod k lekarovi prip.aspon zavolaj

loginka
6. aug 2009

tiez verim, ze to je nejake natahovanie, bodaj by 🙄
som nad tym rozmyslala, ale prudka bolest to nebola, takze ak by nieco urcite volam
teraz som pred cestou na vychod, za chvilu vyrazame, tak dufam, ze cesta bude ok

zucana
6. aug 2009

logi pisala som do januara kde maju trosku skusenosti:
zucana...mate to casto? ...je to vo vnutri alebo skor na povrchu?...mozno sa vam robia strie
eva3107 • 17tt • Dnes o 17:40

zucana ked nas budes citat zistis,ze to ma vacsina ide o natahoanie maternice...vsetko v tebe rastie..
zucana • 15tt • Dnes o 17:42

Zucana...vraj to je normalne...aj mne sa to obcas stava az sa zlaknem...to zrozu pride a je to prec...asi sa malinke hra s pupocnou snurou

zucana
6. aug 2009

a este jedno: zucana mna picha vsade a boli vsade 🙂)) ked ta to ukludni niekedy pri pupku vacsinou dole niekedy tak,ze chodit neviem... Magne B6 pomaha 🙂

takze logi s babom by to nemalo nic mat suvis 😎

olifcek
6. aug 2009

logi, mozno len maternica rastie....co som citala, tak uz si v obdobi, kedy zacina byt uz pri pupku x;o) aj spominali, ze to moze byt kusok bolave...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre