• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@matesl detský samozrejme :grinning:
16. jún 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babulky :slight_smile:

@andrea2603 gratulujem ty si dalsi blizenec :sweat_smile:
Muz ide v pondelok do Zamkov, ale rano asi tak na 9, dame kavicku?

Gratulujem aj 4. mesiacikovym, my sme mali vcera :sweat_smile:
16. jún 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska jéééj, že stretko, super, aj dve kávičky dáme :dizzy_face:
16. jún 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 kde sa stretneme? Ja som v Zamkoch bola iba raz, ale muz sa tam snad bude vediet. A prida sa aj niekto iny? :sweat_smile: Andrejka ak mozem byt zvedava, kolko mas rokov?
16. jún 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl jesisi to hello kitty sa rozopina zhora az doluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, take by som este jedny bralaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
16. jún 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som dala malej na hlavičku olej a ona zaspala a vyzerá to, že už má noc :confused: ...čo mám robiť? zobudiť ju?
@laxity a co hladas?
@matesl aj body aj opaľovačky... :slight_smile:
16. jún 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ok kupim ti ked tam pojdem, dojdemi zajtra sestra tak asi v piatok pobehame, tak ti ich vezmem :wink: mali tam ale iba 56 musim odmerat ten rozmer
16. jún 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jaj ja v eurovei sa moc nevyznam, ale ja som malemu kupila pekne opalovacky v C&A, a aj v H&M maju fajne veci a dokonca je aj detska terranova a myslim ze aj Kenvelo robi detske, isto je v poluse, ale nebola som kuknut
16. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ne ne, nechaj hajat
16. jún 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl asi budu dobre, ale jasneee, premeraj...take cez hlavu uz nechcem, ale take na rozopinanie aaanooooo
16. jún 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nechaj ju spinkat, ked tak papierovou vreckovkou trochu pootlacaj ten olej :wink:
16. jún 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska žiadna sláva - 31 rokov. Ja bývam za nemocnicou, do centra to mám pešo 5 minút, ale keď sa zdržíš dlhšie, môžme byť aj u nás.
maly sa mi uz dnes 4x pokakal, take vodnate to je, to je hnacka? nastastie na doma davam tie lacne plienky, lebo behom pol hodky 2x :grinning:
a vam teda babatka sa obcas neposkriabu na dasienkach? ja furt neviem co to ruzove mu z pusy tecie :unamused:
16. jún 2010 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity jo a ja som kupovala vela veci v TESCO na zlatych maju detske oddelenie a uplne ze dopohody, aj 2x opalovacky som tam, mali ale viac dievcenskych takze ty najdes aj vioac a maju tam aj disney vecixky, tie su kusok drahsie
16. jún 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 tak to si este mladsia ako ja :sweat_smile: Normalne som si na narodeniny pocitala podla roku narodenia, ze kolko to vlastne mam a vyslo mi strasne cislo, ze 34 :zipper_mouth: Tak ja by som ti v pondelok zavolala, ked budeme v Zamkoch, staci to?

@laxity aj vy bojujete s tymi supinkami? Mne sa zdalo, ze sa malemu tvoria stale nove a nove, mal to az take cervene, tak mi doktorka poradila jeden sampon proti mliecnej chraste a je to ovela lepsie. Moj maly tiez prave zaspal, ale neviem ci az do rana, asi sa zobudi na hlad okolo 20.00. lebo jedol naposledy o 17.00

@matesl aj mne maly kaka take vodnate a tiez neviem, ci je to hnacka, ale ma to casto take.........
16. jún 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nechaj ju spinkat, olej na hlavicke jej vobec neublizi, aspon poriadne premasti kozicku. Koza si vezme iba tolko kolko potrebuje. Zvysok jej utries rano.
16. jún 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 vsetko naj naj na
16. jún 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ďakujem baby, ale malinká sa už zobudila hrozným plačom :pensive: , ale už je okúpkaná aj hlavička už je vyčesaná, ale moc mi to nešlo...to asi na viac krát :confused:

@teuska nám poradili salicylový olej, tak skúšame...my sme to mali až žlté :frowning2:

@matesl oki díky moc....a v Eurovea je aj H&M alebo C&A? To by mi stačilo :slight_smile:
16. jún 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz je hlados hore :slight_smile:
Takze ideme sa kupkat a papat a spinkat
@andrea2603 tiež prajem všetko len to naj :wink:
@laxity jaj zlte to bolo predtym ako mu to ocervenelo :confounded: Ten olej nam nepomohol
16. jún 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska fakt? no dúfam, že pomôže....keď nie tak prosím ťa ako sa volá ten šampón? :wink:
16. jún 2010 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska my to mame stale zlte a pekne to ide von. Vyslovene to je ako sucha kozicka, taka trosku zhrubnuta. Ale ja davam ten olivovy
16. jún 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska hlavne, že sa necítime na tie naše čísla :grinning: . Budem čakať v pondelok na telefonát :slight_smile: :dizzy_face:
16. jún 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat no aj nam to ide dole, dokonca take velke kusy, az sa bojim :frowning2: ale hovorila som doky, ze mam pocit, ze sa mu to stale tvori, tak povedala, ze to moze byt a po tom sampone sa to netvori, ale este som mu nedala vsetko dole
@laxity je to od firmy Babe a pytala som sampon proti mliecnej chraste, je na nom ze Milk crust shampoo

@andrea2603 no to je jasne, minule bola u mna jedna znama s nejakou vahou a tam mi ukazalo, ze metabolicky vek 19 rokov, tak som sa tesila :grinning: :grinning: :grinning: a uz sa tesim na pondelok :sweat_smile:
Babenky musim ist, lebo maly je nejaky nervoooooooozny, zeby hlad?
16. jún 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@teuska ďakujem :wink:
16. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 andy všetko najlepšie, veľa šťastíčk v živote a zdravíčko celej rodinke :slight_smile: Teda ty vobec nevyzeráš na 31, na fotkach posobíš akoby si prveho syna mala v 15tich :sweat_smile: :grinning:

@matesl odkial je fotka tych opalovaciek? :slight_smile:
16. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok