• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@jaja32 no tak to preto je zelena stolica, to je normalne :wink:
16. jún 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat zeny, som ako keby ma presiel parny valec...zajtra idem konecne na alergo..znamy mi vybavil, len v takom debilnom case o druhej ked mi obe deti maju spat...no tak jeden den nebudu, to bude soromoro dov vecera
16. jún 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... to je naša buchtička :slight_smile:
16. jún 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 aj my mame reflux ...este stale sme dogrckany, ale uz len taka cira tekutina z neho ide

a inak aj moj maly je menej...teda myslim, lebo len chvilu je na prse a staci mu...ale za to v noci mu smakuje
:grinning:
@blumka dobru nocku
@blumka dobrú
16. jún 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 vobec nevyzera ze by jej nieco chybalo. mas krasne zdrave babatko
dobrú noc baby aj ja sa lúčim :slight_smile:
:frowning2: aj ja idem spat, bola tazka noc a maly sa hadze takze asi aj bude...zajtra ideme na rotarix, a co bude este po nom...no ak ho nevyblve hned
inak dnes som klaudiku niesla na rukach z mesta domov. Tlacila som kociar, trosu poprchavalo. Ona sa jednoducho tak rozplakala v meste, ze koniec. Myslela som si , ze umrem, ked som dosla domov. To uz nie je lahka vaha
16. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl My reflux nastastie nemame, my grckame len niekedy. V noci vobec nepapame, lebo spime od 20.30 do 5.30 skoro kazdu noc
16. jún 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl my v noci nepapkáme... spinká od 19.h do 6 h, papkáme a potom ešte hodinku - dve pospíme
už to je s refluxom lepšie... aj keď my ho máme tichý, vracká ale nie tak, že ovracká všetko dookola
16. jún 2010 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka aki ste aj vy uz velki....no joooo...

@matesl nestraveny tuk z mlieka su take malicke biele hrudky x;o) co v prazenicke bolo vidiet x;o))

my papame vela, dufam,ze mame rastovy skok, ktory uz ked pojdeme na operaciu nebude, nech sa mi dieta uplne nezblazni, uz tak to pre nu bude tazke

no idem si ja s oliv lahnut, skor, nez zacne vystrajat, ze este nelezime x;o))

pa jutreee

@laxity kludne prezvanaj, hoc kazdu chvilu x;o)) ja zavolam naspat a dohodneme saaaa na opalovackach, a taaaq x;o) peniazky poslem este v ten isty den ako nakupis x;o)
bru nocku baby :wink:
Dobru baby, aj ja uz idem
@svetlankat ďakujem :slight_smile:
16. jún 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bruuuu
dobrú :slight_smile:
bru
16. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jasnéééééé :wink:
16. jún 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my si este nozicky nechytame, iba kolienka a pretacaju sa na bok len tak symbolicky :slight_smile:
moj maly vypije cca 130 7x denne
16. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 to co ze tichy, ze si tak pregrcne a zhltne spat? nam to vyteka strasne von :frowning2: :frowning2: :frowning2:

asi preto potrebuje stale cucnut aby zatlacil spat kyselinu

a aj vam boli deturence z refluxu v noci nekludne?
16. jún 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek na aku operaciu idete? pruh?
16. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matesl nasi spapali rotarix uplne v pohode, je to dobre a nastastie nevygrckali
16. jún 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja som dneska chcela, aby sme kupkali o 18, ze mozno stihnem zumbu konecne. Zacal vsak mm neskor a David nechcel hned hajat, pocuckaval, podriemkaval, tak som stihla prd opat :sweat_smile: A zrovna dneska som mala depku z vahy aj postavy, strasne som chcela ist po nejake endorfiny :pensive: No nic to, mozno nabuduce. A potom som varila na zajtra spagetky s hribovo-smotanovou omackou. No a na zaver som sa rozhodla aj kolacik broskynovy spravit, ze zajtra vezmem k mamine. Idem pomahat upratovat po prerabke okien a balkona.

Vela ste popisali, fotecky krasne ste pridali :dizzy_face: Rotarix sme my nedavali, radila som sa s odbornikmi v Martine, tak snad sme nespraivli chybu. A kaku mame my stale prazenicku. Raz bol aj taky lekvarik akysi, to je mozno ta hlienova, o ktorej pisete. A jo, posledne dni aj my mame akesi bodocky na licku. Neviem, ci zo slniecka, ci z kremiku alebo z tepla. Ale nalahko sme, tak neviem :confused: Skusim to MM ako radite :slight_smile:
16. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zoska, garonka: aj vasim drobcom vsetko naj! Zienky, stracam mlieko :( :( :(
16. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Ahoj, my sme si asi nepisali este :slight_smile: Ako to, ze sa ti zda, ze stracas mliecko? :pensive: Nepomaha castejsie prikadanie?
16. jún 2010 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha
prikladam uz piaty den kazdu chvilu, nalievam sa vodou, jem homepatika, vsetko co len ma napadne, ale mliecka je stale menej a menej. Natalka place, ja s nou...
16. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Juuuj, to ma velmi mrzi :frowning2: Mne sa to tiez jeden cas stalo, ze slo malinko a David sa zlostil. Tiez som si poplakala, takze rozumiem :pensive: U nas to bol asi len rastovy skok. Kdesi som minule citala o senovke greckej. Alebo kapsule More milk, len tie su dost drahe vraj. Jaj, keby sa to este rozbehlo...
16. jún 2010 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka To mi je tak Luto.ja som mala tiez ten pocit Ale asi nie zacala zas grckat vodove asi lebo som ju mutila sa mi zdalo ze malo papa
teraz tu na mna kuka a uz sa mi otocila chrbtom na zaspanie doteraz s tatom tancovala
16. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@loginka Krasni su kolko uz vazite ?
Mami keby sa ti dalo nejak pomoct...
16. jún 2010 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok