Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
16. jún 2010

@rivatha Ja mam kvoli telu depku kazdy den

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maminnka
16. jún 2010

zienky, zlate ste... ja asi poznam pricinu, tak este bojujej, nevzdavam sa... len je to take smutneee, malinká ťahá, ťahá a nič jej netečie. A tak sa veľmi snaží, moja princezná ☹ ☹

zucana
16. jún 2010

@maminnka Aka je ta pricina?
Veru na povodnu chcem ist 😵
inak mala sama zaspala

nikushka0
17. jún 2010

dobry vecer (alebo rano) ... ja by som sa vas len chcela opytat, co mam robit, ak mam pocit, ze mam malo materskeho mlieka...velmi chcem kojit dalej, ale dnes bol hrozny den...mala plakala pol dna, ze je hladna...teda aspon si to myslim, kedze si cmulala rucky, ale ja som bola totalne vydidana...zlakla som sa, ci mi neodchadza mlieko...vazne chcem velmi dojcit dalej...ak mate podobnu skusenost, prosim poradte mi...nechcem do seba pchat ziadne tabletky a ani nic podobne chemicke...viem, existuje caj na podporu, ale kamoske to porobilo len problemy, tak mam obavy...a mozno sa len zbytocne bojim, ja len chcem pre moju vysnivanu dcerku to najlepsie ...prosim, poradte mi 😢

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
17. jún 2010

ahojte,
my sme vcera mali hrozny vecer, pripomenlo mi to obdobie koliky ☹ mala nevedela zaspat, najskor zaspala, potom si prdla to ju zobudilo a ostala taka rozhodena z toho ze ryčala 2 hodiny....striedali sme sa, nic nezaberalo, ani prso!
Nakoniec som ju uhojdala v kočiku, fajne som si porevala, lebo som bola unavena z predošlej noci..no a tato noc zasa o ničom, 3krat sa zobudila n papu a hore sme od 5.30 🙄 🙄

@matesl dik za ochotu 😵 nakoniec idem do BA az bud. vikend, ale snad zozeniem 😉

olifcek
17. jún 2010

stratit mliecko nie je jednoduche, piste annag prosim, urcite poradi. My este v posteli, ale uz po rannom pistani, vyskani, prebaleni, pokecani, a napapani...teda ja este nepapala

zoska
17. jún 2010

@nikushka0 mne pomohli homeopatika ricinus comunis 5CH- beru max. 4dni, 5 guliciek pod jazyk trikrat denne a nemala by si polhodinu predtym ani potom pit a jest...mne pomohli do 12tich hodin 😉
ale to je len moja laicka rada, radsej napis lktacnym poradkyniam 🙂
hlavne sa ukludni, nesmies byt v strese... pi vela vody a nezabudni sa napapť, aby sa malo mliecko z čoho tvorit
drzim palce

zoska
17. jún 2010

@maminnka ☹ juj to ma mrzi ze mas trapenie, snad sa to este rozbehne
a co si myslis ze je pricina? stres z prace?

maculik
17. jún 2010

dobre ranko
tak my noc tiez nic moc, uplne som nevyspana. Mm isiel k dr, akysi je chory, tak asi bude dnes doma, aj Adelku sme nechali. Aj ona a maly akosi pokasliavaju, no fasa, ak ochoreju pred dovolenkou...

@nikushka0 - a preco nevyskusas ten caj? Ved mozno tebe nespravi zle, ja napr.na nom fungujem teraz aj pri prvom babatku a pomaha mi. Tiez home Ricinus Communis 5Ch alebo este su vraj aj ine. No a vela pit, skus aj jablkove dzusy a vineu, mne to pomaha.

@maminnka - tak to je smutne, po tom, ako si sa snazila, kym sa malinka pricucla 😒 No mozno su to len take dni, mozno sa to este rozbehne...

pozrela som nove fotky tu aj v albumoch, drobci su zlatucki 😵

zoska
17. jún 2010

baby ja mam pocit ze naše noci su cim dalej tym horsie ☹ kedysi pospala 5 hodin a poto este 3, niekedy potiahla aj 6hodin, ale teraz je hore kazde 2-3 hodky
posledne 4 dni sa citim taka vycerpana ako na zaciatku 😒
teraz spinka v kociku v obyvke, lebo vonku trieskaju, ale ak nebude prsat tak dnes by som chcela ist aj von, aj ked vobec nemam energiu sa prechadzat 🙄 🤐

blumka
17. jún 2010

ahojte baby, mali sme otrasnu noc..mala bola hore kazdu hodinu o piatej sa zobudila uplne, takze sa citim strasne, nevyspata, chora...no super... ☹ ☹

andrea2603
17. jún 2010

dobré ránko 😉
tak mi po tom očkovaní celkom fajn noc, len 3 x pýtala papať.
@zoska nechcem strašiť, ale pri Lele som mala noci, keď aj 7x bola hore, hlavne ked zuby išli, ale našťastie vždy len cucla trošku a zaspala a to skoro do jej 2 rokov.

@maminnka snáď sa to ešte rozbehne. Mne včera na poradni MUDr. povedala, že ak by sa mi zdalo, že mliečka je pre ňu menej, tak nech nedávam UM a snažýím sa ešte kojiť, ale môžem začať pomaly zavádzať zeleninu.

😵 ďakujem za blahoželania 😵

andrea2603
17. jún 2010

@jaja32 ak si to teuska nerozmyslí, v pondelok máme stretko ráno cca.o 9.00., ty si priamo z NZ?

andrea2603
17. jún 2010

blumka ☹

blumka
17. jún 2010

@andrea2603 ja som nasla minule julinke zacervenane dasienko ale hornu jednotku a napuchnute nema...tak neviem co si mam o tom mysliet..ci zuby ci co...ale takto hrozne nespala uz davno. Ani na chrbte, ani na boku, ani na bruchu, nijako..stale sa krutila, skrucala, pucila, vzdychala, mrncala...nepomahalo ani ze bola pri mne ☹
dnes total nevladzem, neviem ako cely den dotocim ☹

zoska
17. jún 2010

@andrea2603 andy no to si ma potešila 😅 ☹
no dufam že sa to zmeni... ja som preto taka unavena lebo k nej vstavam, nespi so mnou v posteli, ale je vo svojej postielke...je tak navyknuta od zaciatku a nechcem to teraz menit.... snad sa mi to oplati neskor...
az rano si ju necham u seba, lebo to spi po poslednom krmeni uz len polhodku a potom šaškuje...

inak k tomu veku 😀 som to vcera riadne zabila, ale tak v 19tich je to uz normalka mat dieta,aj ked teraz je taky trend, ze babo az neskor...no ale pointa bola ze vyzeras mladučko 😉

nikushka0
17. jún 2010

rivatha...velmi pekne dakujem za radu...tej annag som napisala IP, tak dufam, ze mi odpise...velmi ju tam zeny chvalili...to asi bude nejaky ,,anjel strazny,, 😉
mozno si to vsetko len namyslam a uplne zbytocne stresujem, ale nechcem nic riskovat...dojcenie je predsa pre malu to najlepsie..a aj pre mna :D
tak este raz vdaka za rady, baby :D
dam potom vediet, ako to cele dopadlo... 🙂

zoska
17. jún 2010

@blumka takuto noc sme mali z nedele na pondelok... no a ty si este chora, tak to je na porazenie...dnes este ta caka aj alergo,vsak? hadam ti aspon nieco poradia na tu alegiu

maminnka
17. jún 2010

@zucana
Zuci, pricinou je stres, nadmerny objem prace a vycerpanost. Keby sme mali len rastovy spurt, to by mi nevadilo, ale ja mam po celej noci takmer prazdne prsniky. Jeden uz takmer uplne a druhy tak napoly :(

svetlankat
17. jún 2010

Dobré ránko. Tak ja sa nemôže m sťaźova´t na noc, klop klop klop.
@maminnka drzim palceky aby ste to rozbehali, pevne verím, že annag pomôže. Má skvelé rady.
@blumka to ma mrzi, ze ste mali takú hroznú noc. Držím palce na alergo

svetlankat
17. jún 2010

@maminnka to bude asi psychika, musis sa ukludnit a spomalit tempo ked chces kojit. Fakt psychika je dolezita. Aj u nas zlihala psychika. Preto odsavame a krmime z flase. uz sa to neda vratit.

garonka
17. jún 2010

dobre rankoooooooooooo

idem si vas prečítať lebo ste toho dosť počmarali joj 😵

a keď chcete ešte vidieť foto zo stretka tak tu je 😀

http://www.facebook.com/photo.php?pid=396116&op...

garonka
17. jún 2010

@andrea2603 ja takisto blahoželám trocha opozdene ale všetko naj naj 😵

svetlankat
17. jún 2010

@garonka jeeeej ake sme tam pekne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre