Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
17. jún 2010

@rivatha pepermintovu som nejedla ale môže byť fajna mňamky
ja skôr na take jogurtova, bianco nero, šmolkova a najnovšie snickers
ovocne mi dajak nechutia 😅
ale v Chorvatsku som taku bombovu jedla nazov si nepamätam ale ta kôpka bola ako moja dlaň mňam a nie take chudobne ako davaju tu tie mini kopky

blumka
17. jún 2010

@garonka daj si na chladnicku tu tabulku co som vam poslala a mas to 😉 aj tak zo zaciatku sa robia len take zeleninove mixy a kasicky s maskom...niekedy to vyzera ze je to stale dookola to iste, ale detom to nevadi...az neskor okolo roka sa pridava viac toho..jogurty, tvaroh a tak 😉 a potom neskor aj ten bocik 😀 😀 😀

@rivatha, no neviem ci ti bude chutit take bez soli 😀

garonka
17. jún 2010

@olifcek to vy mate vtedy 7 mesiacov že? ta my sme mladší budeme mať 5 a vtedy nas budu očkovať joj joj 😕
ale šecko odkukam o Teba i blumky lebo ja sa toho prikrmovania desím či bude Tobi taky jedak ako jeho ocko 😀

garonka
17. jún 2010

@blumka ja tu tabuľku nemaaaam mne to nedalo poslať ale pošlem do IP stareho email jo?

olifcek
17. jún 2010

@garonka aha ...tu je to bodynko, co si mi dala link, nech kuuupim..som vtedy kupila a vcera sme 1x obliekli

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
17. jún 2010

@blumka no som sa divila, že ten bôčik chutil

garonka
17. jún 2010

@olifcek boooooooože aka je krasna rozkošna je v tom a fajne prakticke to je nie? spapala by som ju krasavicu moju

blumka
17. jún 2010

@garonka, jaaaj, no posli stareho alebo si vyrob novy niekde inde lebo azet blbne vseobecne 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
17. jún 2010

@garonka detom chutia slane veci a sladke 😉 len potom uz nechcu ine

blumka
17. jún 2010

@rivatha len ci sa ti oplati to mini pidi mnozstov dochucovat 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
17. jún 2010

a dnes prisla postaaaaaaaaaaaa

garonka
17. jún 2010

@rivatha ta bianco nero neviem čo je zač ale fajna je 😀 dufam, že tam niesu alkoholove prisady 😀 😅

šmolkova ma taku podobnu chuť ako jogurtova alebo tak ako zubna pasta tuti fruti 😀

blumka
17. jún 2010

@olifcek krasne veci a olivka jaka kocica 😵 😵

olifcek
17. jún 2010

@rivatha 😵 😵

garonka
17. jún 2010

@olifcek ty veru maniak do nakupov 😀 😀 😀
i ja chcem takeeeeeeeeee

rivatha
17. jún 2010

@blumka No ved to 😀 A pocuj, to budeme varit takym sposobom, ze jednu mrkvu? A popucime a tot fsjo? A potom zemiacik, cukinku a stale len take trosky z kazdeho asi, vsak?

garonka
17. jún 2010

@blumka no ani mm meil nefunguje ma šľahne 🙄

olifcek
17. jún 2010

@blumka krasne priberaaaa...idem ja ockovanie presunut z 23.06 na neskor o dva tyzdne...a dohodnut slekarkou, kedy mi malicku kukne kvoli predoperacnym vysetreniam...aspon kuknu srdiecko rovno, itak sme tam mali ist...a tak dve muchy jednou ranou...i kontrola i natocene ekg kvoli operacii

blumka
17. jún 2010

@rivatha, mozes tak alebo uvar viac a daj zamrazit.. 😉 mozes aj miesat len vzdy ked nieco nove pridas tak nic ine nedavaj 3 dni

garonka
17. jún 2010

@olifcek kde vas budu operovať ? tu v novej nemocke?

olifcek
17. jún 2010

@garonka veru...poznas dobreho chirurga? aj by som zaplatila, nech on zoperuje

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
17. jún 2010

@olifcek tvoja malink ama take dobre modelkovske nohy ...podla mna z nej bude modelka alebo basketbalistka 😀
@maminka a nemozes robotu na chvilu vysadit???

inak vy o noci...ale ake sme my mali rano....mala sa najedla a nechcela uz zaspat a take sable mi hodila 3 kyselinove....ze musim vymienat potah na matrac.....takze fasa....chudatko ale dobre jej je....keca si a uz aj hadam zaspala....posledne 3 dni to ma...z coho to moze byt???

garonka
17. jún 2010

@olifcek juj bracho ma znamych tu v nemocke ale on je v BA a ako ho poznam on mi nevybaví nič 🙄
ja budem na vas veľmi myslieť

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
17. jún 2010

@rivatha ja by si i baileys koňak dala mňam 😀 😅

garonka
17. jún 2010

@zucana môže byť, že bola aj prejedena alebo jej nestravilo mliečko
my sme tak ogrcali posteľ v pondelok lebo sme hltavo jedli akoby nam vlak mal ujsť

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre