• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@garonka Vsak vecer trosku liznut mozno mozes, ak ma malicky vacsiu pauzu. Ja som si minule par glgov vinka cerveneho dala :zipper_mouth: Ale po tej abstinencii uz mi ani nechutilo spociatku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no vínko som pila i ja tokaj ale palila ma zaha nejake kysle bolo ale taky koňačik by mi bodol viac :grinning:
malinky ti haja?
17. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako viete, ze kyselinu grcka babatko? To ma inu farbu? Zeby sa nam to nestalo este, ked ani neviem? :confused:
17. jún 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Cucka si uz z druhej mliekarnicky :sweat_smile: Predtym driemkal, len sa prebral, lebo asi zistil, ze este chce :slight_smile: A teraz tiez vyzera, ze zaspinkava. Ale mozno ma len takto klame :sweat_smile: A Tobi spinka?
17. jún 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha no haja od desiatej takisto na prsu zaspal a posledne dni len tak zaspavať chce :confused: neviem či sa bojí, že ho kdesi dam ale s ockom sa blazniť bude ale zaspavať nie
17. jún 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha je to taka voda a smrdi kyslo a sem tam su tam take zgrcnute kusky mlieka...
inak by vam dali taliani ze smotlova zmrzlina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. jún 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka U nas to iste! Aj vecer - kym nenabehnem ja s prsickom, ak sa preberie po pape, tak nezaspinka. Asi maju take obdobie :slight_smile:
17. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kockyyy, vy pisete o dusu, fuha :sunglasses:
ja som sama s Petikom, ale uz je hore, mm ma atb, ma byt do stredy doma, ale uz zajtra chcel ist do roboty :angry: Ale nakoniec este ostane a v pondelok uvidime, ale ako ho poznam, urcite pojde :unamused: Teraz sa isiel dat ostrihat a vzal aj Adelku, ja idem nieco ukuchtit.

Inak, ako pise blumka, tie prikrmy su zlozite len na zaciatku, kym sa do toho dostaneme, potom uz si zvykneme :slight_smile: Mne velmi pomahalo mrazit si napr.masko do tych zasobnikov na lad, potom uz len vytiahnut jednu kocku a hodit do vody k zeleninke.
17. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana mňa by aj vyhostili z IT pre tu zmrzku :sweat_smile:
17. jún 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kosicanky mam zle spravy :frowning2: nemozeme sa stavit v kosicoch lebo sa vraciame stvrtok z tatier a mm chce v piatok odchadzat do IT tak aby sme aspon dene ste boli s nasimi....takze musite dojst vy !!!!
jedine zoska zeby sme sa stavili po ceste v Martine kedze ty si nemala este ziadne stretko :wink:
17. jún 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha asi take obdobie no dufam, že to prejde lebo ocko bol z toho smutny, že Tobi len mňa chce
17. jún 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana škodaaaaaaa ja som sa tešila na Teba a Tvoju užasnu Vikinku
a mm nechce radšej v pondelok odcestovať aby ste ešte víkend boli tu
17. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik aj ja som tak masko robila :wink:
17. jún 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik zasobnik na ľad je super vec ako dobre, že vas tu žienky mame
@maculik Tie zasobniky na lad, to normalne do tych malickych, hej? Jedna kocka potom stacila? Ci podla potreby asi. Len co na to mm povie, ked ten obcas aj lad do drinkov pouziva :sweat_smile: No co, bude si chladit maskom :grinning:
@blumka mm vodarensky email nefunguje no tak ako naschval tak ja si na tu tabuľku počkam keď mu ten email pôjde bo na môj sa nedalo poslať
17. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Presne aj u nas. Ocinko je tiez obcas smutny, ze pri nom David placka a nechce prestat :frowning2: Ja mu to vysvetlujem vzdy, ved aj pekne si spolu citaju a rozpravaju sa, len to zaspavanie vecer je take maminkovske :slight_smile:
17. jún 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka nie moja lebo ten vikend cele taliansko sa vracia z dovoleniek a by bol strasny frmol :frowning2:
17. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana Ahaa, take sme my nemali zatial asi ani. Mozno jej len nedobre sadlo mliecko alebo nestravilo pekne... Hmm...
Taliani smolkovu nepoznaju, co? Take gebuzinky nevolaju zmrzlina asi :sweat_smile:
17. jún 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zucana škoda juj ale to neva ešte k nam do Košic s Vikinkou zavítate a aj s mm :wink:
ja sa už teraz teším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a keď ne pôjdeme my do It a hotovo
17. jún 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
talianska a grecka zmrzka, mnaaaaaaaaaaaam

@zucana asi volejbalistka bude x;o))))

skoda, ze nepridete.......juuj
17. jún 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas bola posta :grinning: a hned sme museli aj skusat :grinning:
17. jún 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka ts ts ts aka kockaa
17. jún 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek nechce ich dat teraz dole :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jún 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezka pozera H2O staci pridat vodu a je tam cesky dabing a namiesto morska panna je to holka panna :grinning: :grinning:
17. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Jeej, aka je z nich vytesena :dizzy_face:
17. jún 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka aha dalsia modelka :wink:
17. jún 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oliv na svoje meninky pojde na ekg, hech...
17. jún 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dobre meninky a kedy?
inak svokra vola ci nedojdeme na obed ze robi zemiakove rizoto akoze moze aj skorej zavolat ked uz mam v trube....
17. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok