Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
17. jún 2010

@blumka 😅

matesl
17. jún 2010

baby hlasim sa do klubu chronicky nevyspatych matiek, nezalozime nejaku uniu?
a teraz od obeda nevie zaspat len pisti a pisti oci ledva drzi, ani kocik, 1,5 hodky som ho v kociku vonku uspavala, teraz ze na prse uz mal oci zavrete a zacal sa jedovat...no asi ho musim nechat tak nech sa vymrnka a unavi, uz neviem co s nim ☹

zoska
17. jún 2010

@matesl no mna prave prekvapuje moje dieta...spala 40minut v kociku, zacala plakat, dostala papat, zasa zaspala vedla mna a terz pred chvilkou sa zobudila zacala mrncat tak som ju vzala na ruky a odväcla mi na pleci, tak som ju supla do postielky a spí 😅 čiže uz 2 hodiny s 2 prestavkami 😅
uz som myslela ze mame režim, aj ked blby ale režim, ale toto.......

zoska
17. jún 2010

@matesl a nemože to byt tym dnesnym "očkovaním" ?

zoska
17. jún 2010

inak baby celý víkend má liať na západe 🙄
mm chcel íst na folklorne slavnosti na Myjavu- ma tam vela rodiny a schadzaju sa tam aspon takto raz za rokaj cezpolni...min. rok sme tam boli tiez, ja uz tehotna 😵
nie sme vobec folkloristi, ale proste je tam fajn, aj jarmok aj atmosfera, no a tento rok som mm posielala aj sameho, nech ide aspon na 1 noc, ale asi nepojde , ved coby tam robili v lejaku...
strasne toto pocasie 🙄

olifcek
17. jún 2010

@zoska http://www.najnakup.sk/Porovnaj_parfemovane-vod...

juuuj, si zlata, ze si ma upozornila, ze uz sa da lacno kuupit i 100ml x;o)

svetlankat
17. jún 2010

@matesl asi je nieco vo vzduchu, lebo aj my sme taky. Boze. A odmieta papat, po 5 hodinach vypila len 75 ml idem ma porazit. No ale ked nechce tak nechce. Hadam jej to staci fnuk.
@olifcek drzim palce, ja som uz tiez par cevi kupila cez aukciu. Je to fakt super.Len si nezabudni odsledovat cas

svetlankat
17. jún 2010

@olifcek aj my blahozelame no nie?

matesl
17. jún 2010

@zoska zeby uz po takej chvili nezaiduce...neviem, aj zaspal na chvilku, som mu uz vazne povedala, ze poslednu sancu ma ze dam prso inak sa bude trapit v postielke tak zaspal ale uz po 20 min je hore, este v ubohom stave 😖 a zas pisti a ani z voza ano na voz, proste sa len jeduje, ale bez slz...nevie co so sebou...
a moj mm je z Myjavy boli sme min vikend, ale teraz nejdeme, bo sestra z Prahy pride 😉

matesl
17. jún 2010

baby co s nim, nic nrpomaha len mrnciiiiiii, zmoli oci a nechce spat 😔

matesl
17. jún 2010

@olifcek som vravela ze v H&M a C&A super veci maju za par korun, aj akcie mavju 😎

olifcek
17. jún 2010

@matesl juj, neviem poradit..mozno len vziat do narucia do ,,kolisky,, a tak kolisat...

@matesl jj, a predstav si, ze laxity sa vratila a opytala sa ich, ci j nemaju v akcii, tu hello kitty, je neskutocna...uzasne ochotnaaaaa...

aj my tu mame HaM no neviem, kedy sa tam dostanem...

olifcek
17. jún 2010

@matesl dokonca si aj meter pozicala, aby pomerala x;O) a vzala 62uz x;o)) leto je dlhe, ako spravne poznamenala, takzeee.....az do augusta nam treba x;o)

svetlankat
17. jún 2010

@matesl juuuj moja, tak sa dnes trapite, asi len vydrzat a zajtra bude krajsi den. Aj ja tomu verim. My sme tiez teraz zaspinkali. A to som dnes chcela ist na zmrzku. No da sa planovat? NEDA

matesl
17. jún 2010

juj baby uz to nevladzem pocuvat, skusila som zas kocik, len mrnci a mrnci.....od 13!!!!!! kokooooos a ja take nervy po tych nociach...
no nic polozila som ho a ja tu pri nom upratujem, chvilu kuka potichu a ked dojdem k nemu tak mrnci...ja neverim, ze to uz nie je trosku vychcanost od neho 😨

matesl
17. jún 2010

@olifcek nepomaha uz ani na rukach, dala som ho do kresielka, tak 2x vygrcol a teraz sa chvilu hra ale zacne byt za chvilu nervozny, lebo je nevyspaty...ale uz dojde mm, tak nech si ho chvilu uzije, lebo ja uz mam dost ☹

matesl
17. jún 2010

@olifcek hej hej laxi je fajnaaaa 😉

olifcek
17. jún 2010

@matesl

matesl
17. jún 2010

treti krat som ho prezliekla za 2 hodky a uz je zas doblvanyyyy...pomooooc...nemam uz energiu..... 😝

matesl
17. jún 2010

uz sa 3x pokakal teraz poobede zas, do kelu...to coooo???? 😖

blumka
17. jún 2010

@svetlankat aj juli menej papa, sice zje tu svoju davku ale vydrzi cez den aj 5 hodin nejest a zato v noci sa tak casto budi 😔 no ale ako jej to mam prehodit?

olifcek
17. jún 2010

@matesl ockovanie...a nervozita poda mna z rotavirusu...i nevolnost, a grckanie...precitaj neziaduce ucinky ☹

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
matesl
17. jún 2010

juj, uz sme skor okupali a nastastie spi maly, nezjedol vela, len 60 ale aspon uz spi...vela grckal potom este, juuuuj co to bolo za den

matesl
17. jún 2010

@olifcek citala som olif, myslis ze tak skoro? sice on to dostal do pusky, tak to uz asi mohlo ucinkovat...juj
no ale kamoska bola s malym v nemocke s rotavirusom, hovori, ze radsej zaockovat ako to co videla, maly do seba nedostal ani lyzicku vody, grckal a kakal stale... 😖

matesl
17. jún 2010

dala som mu aj viburcol na noc

matesl
17. jún 2010

@rivatha ano ano dalo sa to do pusky...no citala som tie ucinky, aj som na to myslela, ale presne takto reagoval aj na normalne ockovanie, nemal teploty ale veeela grckal...este aj ten reflux mame, tak fasa...uz som mu nemala skoro co obliect ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre