Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
7. aug 2009

cafte baby prajem pekny dnik my teda ideme k tomu moru....z mojich siestich plaviek mi vrch sedi len jeden a je okolo krku a taha to jak svina 😲
vevon ja si pri tvojom bruchu pripadam jak 100kilova a to mam 57 pri vyske 164 cm a hej jake mam brusisko 🙄

zucana
7. aug 2009

matka uprav si nastavenia nech o tebe nieco vieme 😉 a neboj psik chcel len drobca privitat 😀

martulanr
7. aug 2009

zucana uzi si more tak by som sla 😀

martulanr
7. aug 2009

zucana tíško závidím tú mušaciu váhu bo ja mama kami 😀

vevoncek
7. aug 2009

matka bábo je dobre chránené a pokiaľ nemáš žiadne ťažkosti že ťa nič nebolí nekrvácaš tak je všetko o.k. neboj

zucana ja vážím 60kg a výška 162 takže som tučnejšia od teba 😀 ale čo mám ja povedať ja už chcem bruško každý ho na mňe hľadá a ja musím všetkým rozprávať že ho mám doma že ešte ho nenosím so sebou 😀 ale dnes ráno som sa zobudila a muž hneď skonštatoval že už mi trochu porástlo tak za dva týžden hodím ďalšiu foto a hádam už to bude lepšie , lebo už som si začínala myslieť že doktorka sa pomýlila v termíne 😅

blumka
7. aug 2009

olif, nene.ona je zo Strazskeho a je v Humennom.....najnovsie spravy hovoria ze jej uz prepichli plodovu vodu, takze cakaaaaaaaame....
a vydrzali nevediet...alebo teda sa tvaria ze nevedia a nevie ani nikto iny...bud bude Tamarka alebo Nikolas 😵 tak sa tesim....u nas je teraz tolko malych deti, ze to ked sa stretnu je supeeeer.
Terezka bola teraz cely tyzden so svojou o 1,5 starsou sesterkou, aj sa nam rozkecala este viac aj sa fajne vyhrali...skoda ze ich znovu uvidime az o dva roky, kedze oni su z USA ☹ ...ale mozno ich vyslem s muzom samych v lete za nimi 😅

olifcek
7. aug 2009

martu vobec to nie je ako si pisala, ye strach ist do obchodu, ts a to uz jedno babo mas...martu iste si lahsia ako ja, ts...x;O) Ty mama kami x;o)

zuci hech...nadviaz si tie snurky na plavkach, hehe x;O) juuuj, zabav sa x;O)

vevoncek ale aj 10kg nechavas doma, ze? spolu s tym bruskom samozrejme 😀

blum plodova voda nema sama odtiect? to sa prepichava? asi prenasa, co? malemu sa nechce?
hehe, a Ty si urobis sukromnu party s malickym 😉

vevoncek
7. aug 2009

olif teraz som normálne zostala v strese 😅 ja mám bez brucha 60 kíl takže s bruškom budem mať 70 😲 no zbohom od teraz držím diétu 😀 ale nie to len žartujem veď kilá nie sú dôležité umňa to možno robia ťažké kosti a svaly že som taká ťažká ale ako budú kilá pribúdať na váhe asi mi to nebude jedno ale veď po porode zhodím všetko takže bez stresu 😉

lienka2
7. aug 2009

baby, ake stresy kvoli vahe.. ked vam ja napisem svoju, hned vas prejdu 😀 mam 165 cm a pred otehu som mala 68 kg, teraz uz 70 .. tak sa "tesim" ze skoncim na 80 😀 tak ale kazdy mi pri mojej vahe hovori, ze nie som tucna, ani sa tak necitim.. a teraz to ani neriesim.. mam strasnu chut do jedla, najem sa a o chvilu som hladna, tak co ine mi ostava ako jest 😅 aj teraz idem daco zobnut, lebo obed bol uz pred dvoma hodinami 😀

vevoncek
7. aug 2009

lienka veď to píšem že váha nie je dôležitá, lebo ťažké kosti a svali robia svoje a ja si tiež neripadám byť tučná ale ani chudá taká normálna a diety moc držať neviem a teraz ako som tehu tak jem stále ale nasjkôr som schudla a teraz som pribrala jedno kilo ale je lepšie jesť často a málo ja som tomu neverila ale keď je človek hladný tak naozaj by zjedol aj koňa vola preto nie je dobre keď človek hladuje

martulanr
7. aug 2009

inak k tej vahe sa vratim 😀 moc sa nestresujem teraz mam 70 a tesim sa na dalších 12 a viac kg ked budem ako bublina
pri malom som začínala na 68 a skončila na 82 a vsetko som mala dole hned po mesiaci v pôrodnici som nechala asi 8kg takze sa neboojteeee koojila som 15 mesiacov a to mi vraveli ze schudnem z toho ale u mna to nneplatilo take chute som mavala strasne na vsetkko akko keby som tehotna bola 😀

lienka2
7. aug 2009

mne je jedno co srotujem, hlavne ze nieco je.. uz som sa poucila a mam v robote zasoby jedla 😀
a strasne sa mi chce spat.. aj teraz.. vlastne posledny tyzden kazdy den musim poobede pospat.. mala som to na zaciatku tehu, ked som o nom este ani nevedela... potom v nejakom 7-8 tt a teraz ma to zase chytilo.. dufam, ze neprespim celu dovolenku 😅

martulanr
7. aug 2009

Lienka len spi kym môžeš 😀 😀 😀

lienka2
7. aug 2009

vsak hej 😀 len uz mam zo seba blby pocit, ze som uplne nanic, furt len spat a potom mi na vela veci neostava cas..

martulanr
7. aug 2009

preco blby pocit babo chce aby si spala tak spi 😀

olifcek
7. aug 2009

lienka to poznam, hehe, i mne sa cca tyzden chcelo len spat a spat a spat. vcera to uz bolo lepsie a dnes je tiez nejak fane. akurat, ze nemozem velmi papat, lebo ma hned napne. tak jem len jogurt, vyzivu, rozok, chlieb, kusok zeleniny...

lienka2
7. aug 2009

olif, tak to nemas vela na vyber.. ja nastastie mozem zjest vsetko, zle mi z nicoho nie je.. len ma mrzi trocha, ze tento tyzden som dost flakala zeleninku, som nejako nemala chut.. a nutit som sa radsej nechcela..

martu, no blby pocit, ja viem ze v tehu je unava normalna, ja len ze manzel chodi aj na poobednajsie a kym pride domov, tak ja uz pomaly spim.. a ked ide rano tak prideme poobede domov a ja zase spim.. na neho akosi neostava cas.. 😖

olifcek
7. aug 2009

lienka jojo i ja som sa tak citila...ale to prejde...x;o) nasi muzikovia vedia, ze teraz sme 1 in 1 x;o)

lienka2
7. aug 2009

olif, nechcela si napisat 2 in 1? 😅
ja viem, ze ten moj to chape, aj tak dufam, ze to uz dlho nepotrva a budem mat kooopec energie 😀

martulanr
7. aug 2009

olif ja nektarinky hrozno melon dookola 😀 no neviem sa toho dooojest a zvracanie mi prestaloo klop klop

martulanr
7. aug 2009

ale nebojte energy pride 🙂

olifcek
7. aug 2009

martu ja som naposledy po hrozne to...x;o( fnuk..sa ho bojim teraz co i len ochutnat....

lienka jo, i tak sa to da povedat...chi

martulanr
7. aug 2009

olif vyskusaj ved len troskuuu

ja si davam plnenu papriku syrom osmaženú na oleji a to viem ze mi bude ťažko ale ked taka chuť prišla ani sa mi neťažilo si too urobit 😀

olifcek
7. aug 2009

juj a ako by som si hranolky dala..ale to tiez nemozem...x;o(

hajdylca
7. aug 2009

martula ako Ti zavidim ( v dobrom) ze Ti preslo vracanie, ja som dufala, ze mne to tiez skonci, samo uz je to lepsie nie je to kazdy den, ale ... najprv som si myslela, ze to len odhladu, ale dnes pomalinky piskotky papala a aj tak isli vsetky von... ked mi je takto rano zle, potom cely den len spim... pekny piatok vsetkym 😉

blumka
7. aug 2009

ahojkyyyyyyyyyyy...hlasim sa z oravyyyy....juj, klud konecne 😀
manzelova sesterka ma dievcatko...narodilo sa o jednej poobede...prenasala len 2 dni 😉

blumka
7. aug 2009

no podla tej predpovede co dala kvakva mi vyslo ze cakam chlapceka 😀

hajdylca
7. aug 2009

blum aj mne vysiel chlapcek 😀 tak si aspon trocha oddychnes u maminy 😉

olinka6226
7. aug 2009

ahojte kocky, chcela som sa spytat niekto ste tu davali link na to geneticke laboratorium v ba co robia vysetrenie pohlavia z krvi. nechce sa mi ho hladat mozte ho pls napisat este raz? hovorila som kamoske a chcela by to absolvovat... jej babo sa aj napriek vyssiemu stadiu tehu nechce ukazat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre