Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

selyma
18. jún 2010

@rivatha ani ja sa nepamatam ci som tam niekde registrovala

lolka
18. jún 2010

podla mna maju info z porodnic 😅 a uz vam volali, ci nechcete dat poistit vase babo ? nam asi 3-4 tyzdne po porode......to sa mi vobec nepaci 😠

hajdylca
18. jún 2010

@rivatha @selyma nahodou v nemocnici ste nevypisovali taku karticku ? 😉

@blumka no ono ta nasa dr. je taka zvlastna hned medzi dverami nas okrikla, ze ako mame maleho nababuseneho (mal teplakovu supravu, body s dl.rukavom a capicu,jaaj a ponozky- vonku nebolo ani 20°C, a fukal studeny vietor) a ona to okomentovala tak, ze no lebo ja tu (v ordinacii) mam take dusno...a nieco v takom duchu povedala, ze vy mate tricka s kr. rukavom a maly i capicu ma.... ale no budeme sa tam chodit ockovat a vazit.... a to je vsetko... lebo nas presviedcala ze mu nemame ani oblady na tie nozky davat, ze to uz netreba...

@zoska kedy mate promocky? ja som mala mat tento utorok, ale som nesla, lebo mami chora, tato chory, ja tiez a drobcurik neviem, ako by to zvladol, ale potom tie mgr. snad pojdem 🙂 drzim palceky nech vsetko dobre dopadne, a este raz gratulujem

@zucana to tricko je prekrasne, take na SK vobec nerobia, tak je iba taka mini foto... len si spominala, ze to bolo trosku drahsie ci nie?

zucana
18. jún 2010

@hajdylca Veru bolo az 25 eur Ale to' lebo je to' prvy sviatok ;)
@lolka daj pak foto ;)
@olif dik Ale co ja s nimi tutok
konecne SMe zaspali od 18tej bola hore Ale samoska si sorella ten svoj docervena :( spime v drese dneska 🙂
dobru

hajdylca
18. jún 2010

@lolka mne volala dokonca sama osobne dr.ktora mi maleho ockovala proti TBC, a este ze Vy si na mna po mene urcite nepamatate ale ja som vam vaseho branka ockovala......tak to je ine zneuzitie osobnych udajov 😠 😠 no a to ci chcem drobca poistit, mi volali asi 3 krat z unionu, potom asi 2 z alianz, kde som im povedala, ze uz je, tak ma zacal presviedcat na ich farbicku... a odvtedy kazdemu slusne poviem, ze nemam cas a zlozim.........
@zucana no ono je to sice dost, ale podla mna je to teda ovela krajsie ako tu na sk a tu stoja okolo 13 eur, a je tam taka mala ta foto

stamion
18. jún 2010

ahojte babenky,už som tu dávno nebola,ale sa vás chcem len opýtať či náhodou nemali vaše detičky teploty. My sme teplotovali od soboty 38,6 až do pondelka,v utorok a stredu sme teploty nemali,a včera ráno zase 38,1 a doteraz zase bez teploty. V nedeľu sme boli na pohotovosti,tak nás poslali na ušné,bubienok mal červený ale doktorka povedala že to môže mať aj z plaču,a že má zdurené ďasienka. Definovala to ako zápal uška,ale antibiotiká nám nedala len borowe kvapky,a že keď mu teplota neprejde do dvoch dní tak mu musia nasadiť antibiotiká,ale teplotu potom nemal tak som mala ísť o 5 dní na ušné na kontrolu. Dnes som bola na ušnom a doktorka povedala že žiaden zápal nemá,že je v poriadku. Ja si osobne myslím že to budú zúbky čo vy na to?Máte podobné skúsenosti?Diki

lolka
18. jún 2010

@hajdylca tak to je teda sila 😠 odides z porodnice, uzivas si prve chvile s babatkom a hned ta takto otravuju.
stamion, bohuzial ti neporadim, my sme zatial teplotu nemali a ani sme neboli chori - klop, klop 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
19. jún 2010

dobre ranko, my sme spali do 7.15 🙂 waau

inak k tomu poisteniu 😠 😠 😠 u nas bol osobne chlap z alianzu, ked mala Nelka 1Odni! som ho poslala preč

@rivatha no koncila som teraz, nebolo to dohviečo učit sa pri malej, este k tomu ked mm je dost casto mimo SR, ale mamina vzala dovču a nejak som to zvladla 🙂
ale nie som tu sama 😉 jja mala teraz niekedy bakalarske statnice, aj hajdylca a janielah mala tiez mgr 😉 sikovne maminy sme 😀

blumka
19. jún 2010

dobre ranko babyyy...
ja viem ze ked to teraz napise, ze to totalne zakriknem ale Juli spala od deviatej do 3:30, potom do 6:30 a potom do osmej 😵 😵 😵

@stamion mozu to byt zubky alebo to bol nejaky virus, ktory prisiel a uz odisiel.. a dasienka ma zdurene a cervene? dolne ale horne jednotky? sice moze ist hociktory prvy, su deti co maju prve ine zubky 😉

aj mne volali ohladne poistenie, este sa mi do bytu chceli natrepat, ze prideme ku vam posedime pri kave...som im slusne povedala ze nemam zaujem, a este mi povedali ze som nezodpovedna ked nemam zaujem....ja mam znamu co poistuje, takze ked budem chciet do hodiny mam zmluvu aj o polnoci a tiez s kavou 😀
tiez myslim ze info davaju porodnice

zoska
19. jún 2010

@hajdylca promocky ma 9.jula , dufam ze bude pekne pocasie 🙂 a skoda ze si nemohla ist n bakalarske, ale ved magisterske si uzijes potom vic ked uz aj Branko bude vacsi 😉

@blumka by som asi vypenila keby mi povedali ze som nezodpovedna, ze nemam zaujem.....povedala by som im ze oni su nezodpovedni ked porusuju zakon o ochrane osobnych udajov, blbci
a drzim plce aby si to nezakrikla a aby Juli spla pekne aj dalej 😉
nasa spala od 20.00 do 1.30, potom o 4.00 sa tvaril ze je rano, ale som ju ukecala a spala do 7.15, takze tiez som dnes spokojná 🙂

zoska
19. jún 2010

ja konikujem asi sama ze? 😅
no ved jasne sobota rano....
ibaze Nelka spinka a manzel isiel do mesta a mam silne podozrenie ze siel kupovat nejaky darcek k promociam 🙂
tak si tu sedim trpim samomluvou a cakam kto sem prikvitne 😀 😝

blumka
19. jún 2010

@zoska, a Neli uz spinkava lepsie?
inak za vcerajsich 24 hodin spapala Juli len 690 ml mliecka a tvarila sa ze ok... jedla rano o siestej, o desiatej potom o tretej a az o pol osmej vecer a o po stvrtej rano...wau...a dnes zas..o pol siestej a o pol desiatej...a mozno aj preto v noci bola spokojna, ze ju predtym bolievalo brusko?

blumka
19. jún 2010

my cakame terezkinho frajera a terezka si naschval bucha rucky do chladnicky a ja jej vravim, terezka ale ked si naschval udieras rucky a budu ta boliet tak ja ti nebudem fukat..a ona mi vravi : Lukasko bude mi fukat, Lukasko je pekny 😀

zucana
19. jún 2010

Bre ranko moja opica sa tu este prehadzuje
spala od 22.00 do 3.00 pak do 7mej ked som ju na postielke prebalovala tak mi ocikala tu aj mna aj manzelsku a chcela sa rozpravat tak Po pool hodke vyrozpravania sa zalomila este doteraz
inak @olif vsetko naj naj k polrocku ! Nech dobre dopadne operacios a vela zdravicka
tu leje super vikend bude :(
@zosi a darcek bude prekvapko?

zucana
19. jún 2010

@blumka No len aby to' PRI fukani osttallo 😀

blumka
19. jún 2010

@zucana 😀

jeeej, vy mate uz 5 mesiacof...a @olifcek teda Olivka 6...wau...Vsetko naaaaaaaaaaaajlepsie

maculik
19. jún 2010

dobre ranko 🙂
tak najprv, Olivke a Vikinke vsetko naj k polrocku a 5.mesiacom 😵 Boze, hrozne to leti rychlo, ved len nedavno sme rodili 😅
Ja varim polievku, Petik buva a mm s Adelkou isli dokupit nejake veci, zajtra ideme k znamym pozerat futbal, tak aj nieco pre ich syna. Potom bude varit obed.

@zucana mne tiez maly dnes ocikal postel, bol sice na podlozke, ale to je uplne jedno, lebo on si to just nasmeruje mimo 😀

@zoska aj si mu nieco naznacila, co by si chcela, ci si to nechala uplne na nom?

ja mam v juli 30ku a nasi aj svokrovci sa pytaju, co chcem, ale ked ja neviem.... Co ste si vy priali (alebo budete si)?

blumka
19. jún 2010

@maculik, hmm dobra otazka, ja budem mat v marci a teiz neviem co chcem 😀
ale my sme sa s mm dohodli ze ked budem mat ja 40 ze budeme chodit na tanecny kurz 😀 😀 ja rada tancujem a on neviem a mne sa strasne pacia tie latinsko americke 😀 tak sa tesim na moju 40. 😀

zucana
19. jún 2010

Ja hodinky ;) Ale mozno uz tento rok dostanem
dakujeme
a zajtra sa u NAS az 2 zapasy pozeraju :d

maculik
19. jún 2010

@blumka tak toto aj mne napadlo, ale mm radikalne odmietol 😀 No ja este rozmyslam, ked on ma potom v aprili 40, ze si zaplatime nejaku dovcu, napr.Norsko alebo tak, ze by sme tam 2t len chodili po krajine. Ale neviem, musime sa o tom porozpravat.

blumka
19. jún 2010

@maculik no len my sme sa dohodli tak, ze pre mna tie hodiny tanca a on si este daco domysli, zas pre neho. Este ked sme nemali Terezku tak sme sa doholi ze ja budem s nim chodit hravat tenis a on so mnou tancovat ale akosi nebol cas, tak sme to takto poriesili 😉

ta dovolenka je dobry napad...ja uvazujem ze ho nalomim na Cruise ship po Europe...ale to az ked budu deti vacsie aby sme ich bud zvali zo sebou aleob nechali babkam 😀

zucana
19. jún 2010

@maculik Dovca je super napad ja som takto darovala ne vyrocie tatry ideme do kempiski
inak ta moja mala este drichme pak ked budem dolu hodim foto ze ako 😀

maculik
19. jún 2010

@blumka no to ja by som nemohla ist, ja lode nemusim, byva mi zle 😝 😅
ale presne, aj my by sme vyberali podla toho, ci by sme brali deti so sebou alebo nechali u starkych, teda narocnost toho vyletu. Lebo predsa len je asi rozdiel chodit s 2 drobcami, nez s jednym 🙂
a prave takto pred rokom sme boli s Adelkou v Porte na 5dni, to som uz bola tehu, takto nam zaspala po prvej prechadzke vonku 😀
a takto sme rano ranajkovali, boze, aka bola mala, ved to len zacala lozit po kolenach 🙂

@zucana zuci, aj ja som planovala, ze pripravim prekvapko, ale nakoniec som to navrhla, predsa len ak pojde o vacsiu dovcu, tak by sa mal aj on vyjadrit. Ale chystam nieco na Vianoce, on ma tak raz uz prekvapil, kupil a zariadil vylet do RIma, to bolo supeeer 😵

blumka
19. jún 2010

@maculik, na tych lodiach by ti zle nebolo, tam ani necitis ze sa lod hybe, maximalne tak vpredu ale inak vobec nemas pocit ze si na lodi 😉 my sme sli cez burku, vonku sa lialo, vlny boli strasne velke a akurat vtedy s nami trosicku zakolisalo parkrat..ale inak nic 😉

zucana
19. jún 2010

baby moj mm sa vratil z mesta a v diesli kupil malej saty ze za 90 eur...skoro ma vystrelo nemame penez ja si kupujem za 30 v hmku 😒 ale on sa tak tesil 😔 tak nekazim radost

zucana
19. jún 2010

tak takto sme spali a dostali darcek ;)

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre