Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. jún 2010

sme domaaaaaaa tu v Košicoch leje som fajne zmokla 😝

naš ocko šiel hrať futbal my sme sami 😠

inač toto sa stalo včera no len mi nejde do hlavy ako je to možne veď tam bolo množstvo ľudí 🙄

http://krimi.cas.sk/clanok/169972/tragedia-v-ko...

garonka
20. jún 2010

@maculik toho hada sme kupili ani neviem ako ale padol mi do oka ale cena pri pokladni ma zamrazila fajne, že 19,90 € a môj mm na štítku čítal že stojí 12 € ale to neva on platil 😀

had šuští, piska, hra jemnu melodiu a na brušku ma meter 24 cm 😀

olifcek
20. jún 2010

@svetlankat babatka, ktore poznaju cumel a flasu hryzu pri kojeni 😒

@zucana oliv papa aj v noci...teda papavala, len kusok, ale predsa , teraz uz zvykne vstat az okolo piatej, chi, a paq o hodku dve zase pocucka ale uz aj dudlikuje, he he...nastastie sa nam neprehodila noc s dnom 😉 ja bych nedokazala nedat hoc len podudlikovat v noci 😅 som slaboch 😀

oliv vlastne pred hajanim papa aktivne, potom kusok dudlikuje a paq sa pusti a haja....niekedy sa este zobudi okolo pol tretej, ale papka chvilku, uz nedudlikuje a hned zaspi.... 😀 hladoska
@garonka saq romka, nie?

garonka
20. jún 2010

@olifcek to bola romka? jaaaaaaaj aha

garonka
20. jún 2010

@svetlankat no my pozname cumeľ aj fľašu nehryzieme zatiaľ ale to treba čas kym si Miška zvykne 😵

blumka
20. jún 2010

@garonka a tobi uz ma zuby? ked ta hryzie?

inak ked som to citala o tom chlapcovi hned mi napadlo ze to bude asi romciatko...smutne 😔

ja som tiez nemala srdce nedat tete a teraz juli papat ked v noci chceli....ja aj teraz napr. najprv dam Julinke cumlik, alebo jej zmenim stranu a ked sa ani potom neupokoji a mrnci tak davam papat...

blumka
20. jún 2010

@garonka som to domotala, chcela som sa spytat, ci ma tobi zuby ked hovoris ze nehryzie aj ked poznal flasu a cumlik...boze jak hotentot pisem 😀

zucana
20. jún 2010

olif to nemozes takto povedat...babatka, ktore poznaju cumel a flasu hryzu pri kojeni
moja segra napr vraj vobec nemala cumel ani flasku a tak strasne mamu kusala a ja tiez..ale ja som cumel mala....kazde babo je ine 😉
a ja idem iba skusit ze ci je to akoze pravda ze chce iba pomojkat jasne ze jej dam papat ja nevydrzim nedat v noci hlavne 🙄

olifcek
20. jún 2010

@zucana oliv urcite nechce iba pomojkat x;o) jej ja v noci zavadziam 😀 😀 😝

o tom cumliku a flasi a hryzeni som citala u annag aj inde...ale miska nepozna prso, resp. uz asi zabudla, ze tam hryzt sa nema x;O))) takze @svetlankat bude musiet zatat zuby a vydrzat..ale vraj pomaha zakricat au alebo dat frcku do nostekA 😀 😝

zucana
20. jún 2010

@olifcek 😀 ze frcku

olifcek
20. jún 2010

takto sme dnes boli vonku x;o) az paq mi napadlo, ze som mohla dat ruzove bodynko a ruzove leginky, nevadiiiiiiiiiiiiiiiii

olifcek
20. jún 2010

ponozticky su nam uz zjavne maleee, takze dnes sme ich mali naposledy...x;o))

@zucana jj, ale slabunku 😀

zucana
20. jún 2010

@olifcek jaka zlata
tu je kosa my sme boli v dzinoch a bunde a nejdemi dat foto

olifcek
20. jún 2010

@zucana 😵

garonka
20. jún 2010

@blumka jaj moja ete zubky nemame ale nehryzieme našťastie 😅

olifcek
20. jún 2010

@garonka mozno az budu zubky 😀 😀 😀

garonka
20. jún 2010

@olifcek ta to neeeeeeee ete na zubaky skoro ja mu ich zatlačim nazad 😀 😀 😀 😀

na ďalší tyždeň idete do nemocky a čo si tu ja bez Teba počnem 😔

laxity
20. jún 2010

@garonka to máš pravdu, olifcek bude veľmo chýbať 😔

my sme mali dnešnú návštevu u svokrovcov ok, tortička bola, večera bola...no mňam 🙂 , až na švagrinu....ale to som si už zvykla 😀

laxity
20. jún 2010

@olifcek keby si dala tie legínky rúžové, tak by lepšie tie šatky vynikli, ale ona je aj tak parádnica veliká 🙂

zoska
20. jún 2010

@zucana zuci ja myslela ze hrame s IT v utorok...mam to nejak pomylene, lebo 1.zapas bol utorok, tak sa mi tie dni nejak miesaju...sorry nechcela som ta zmiasť 😅

olifcek
20. jún 2010

@laxity jj, az bola oblecena mi napadlo dat ruzove bodynko i leginky...nabuduuuce

@garonka @laxity snad len tri dni...

zucana
20. jún 2010

baby mala lezala na mne a sama sa vytiahla do sedu 😵
ked mi pojde dam foto

olifcek
20. jún 2010

a my uz mame definitivne zabavku...zuzlat si palce n nohach, hehehe

blumka
20. jún 2010

@olifcek, Juli vcera zistila ze si moze nohu chytit...zaskulila na nu a chytila ale ma take sadlo na bruchu ze sa velmi nedalo tak hned aj pustila 😀 😀
sikulka je Olivka 😉
kedy idete do nemocky?

olifcek
20. jún 2010

@blumka 29.06.

oliv sa nohu pokusa uz tyzden, ci dva? dat do pusy ale nedarilo sa, vzdy ju chytila pri palcekoch a tak dostala do pusy rucicku, hehehe...ale teraz i ked ma ponozky, tak si ich zuzle, proste nova zabava x;o)) drzis ju na rukach a uz cumakuje na nohy 😀 😀 😀

blumka
20. jún 2010

fajne su tie deti, z takych somarin sa vedia zabavit 😀 😀

budeme na vas mysliet, nech to mate rychlo za sebou a hlavne bez problemof 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre