Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
21. jún 2010

@zoska uz tam lamaze vobec nemaju alebo???

olifcek
21. jún 2010

baby, bude hlupo vyzerat, ked olivke obleciem opalovacky, na to teplaciky a bundicku? ked tu bude kosa ako dnes, tak mam probs. ku lekarom som chcela tie odopinatelne opalovacky, nech nic cez hlavku nedavame...ci radsej dat kosielku a teplacky len? plus jasne bundicku.......

martulanr
21. jún 2010

olif u nas je tak zima ze aj pancuchy by sa hodili

andrea2603
21. jún 2010

@zucana to tričko je super, mm si poriadne prekvapila 🙂

@matesl júúúj to mi je ľúto, že sa takto trápite ☹ , nemôže to byť alergia na laktózu? ... alebo naozaj musíš len si počkať na lepšie časy?

zucana
21. jún 2010

@olifcek ja som vcera dala opalovacky ta to rifle a riflovu bundu 😉

olifcek
21. jún 2010

@zucana daki x;o))

laxity
21. jún 2010

u nás tiež otras počasie, ani neviem či vôbec von....vy chodíte aj v takomto počasí? ale asi hej, veď nedá sa mi doma...u nás len hrozne fúka...len my nemáme na kočík ten kryt proti vetru 😕 ...sila

hajdylca
21. jún 2010

@zoska my mame praveze od mam vsetky dudle, a ine veru ani nechce, napr. i flasku mame od mam, a v pohode z nej cucka (samo ze iba ked treba a mm 😉 )
@zucana ja som sa tiez snazila v noci nedat hned papu, dnes maly neuveritelne spal az do 0:40- ale kedze som ja cakala od 23 kedy uz vstane bolo mi to prd platne, potom papal, no mne sa zdalo ze uz len dudle, tak som mu dala cumel, naco sa hned zobudil, tak som si skakala s nim na lopte, spotena som ho ulozila a princik o hodinku znova ocinka otvorene, tak som zobudila mm, ze nech ide skusit on, sice ho uspal, ale maly sa stale trhal, a spal este mozno pol hodku, a mm mi hovoril, ze sa mu zdalo, ze mu v brusku skrvkalo, tak som ho zobrala dala k sebe na cicik a zaspala som skor ako on, ked som sa zobudila, uz hajal bez ciciku v ustach, drzal ma za pyzamo a nohy na mne vylozene 😵 takze u nas som tiez prvy krat skusila nedat hned ako zamrnkal, len u nas okrem fit lopty a cicika na spanie nic ine nezabera ☹ 😒

laxity
21. jún 2010

@andrea2603 ste sa boli niekde poprechádzať? či nejaká kávička alebo koláčik? 😉

svetlankat
21. jún 2010

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Home%20PC/Plocha/Obl%C3%BAk%20na%20ko%C4%8D%C3%ADk%20-%20Prech%C3%A1dzka%20pr%C3%ADrodou%20_%20Maderna.htm

laxity
21. jún 2010

@hajdylca a to po akej dobe si mu nechcela dať papať? bo ja si neviem predstaviť, keď mi malá zaspí o 20.00 a zobudí sa mi o 4.30, že jej hneď nedám papať 😕 , ale moja zase nemrnká, ona sa len prebúdza a ja som hneď hore a ona sa potom len usmieva na mňa a dáme papať 🙂

svetlankat
21. jún 2010

sorry http://www.maderna.sk/katalog/product/5923/ nakoniec som kupila toto, uz som to mala objednane prd tym nez mi @blumka poslala nejake odkazy. A vyhrali sme vanicku

svetlankat
21. jún 2010

http://www.maderna.sk/katalog/product/7874/ takuto. Sice uz mame tri aj s touto, ale taku s tym sedakom este nemame. Neviem ci vyuzijeme ale vyskusame

olifcek
21. jún 2010

@laxity prisla postarka...super, ze si vzala tie HaM uz 62, oliv akoby za poslednycgh par dni povyrastla do dlzky....

a tie opalovacky, co si pridala, ze malickost? saq to krasne, ruzovucke, novucicke, next opalovackyyyyyyy

DAKUJEMEEEEEE

svetlankat
21. jún 2010

@olifcek kraaaaaaaaaaasne

svetlankat
21. jún 2010

baby dakujem vsetkym za rady pri kojeni. Fakt dikes. U nas tak leje. Stierace na milu jarmilu, nic som nevidela.

laxity
21. jún 2010

@svetlankat super gratuľujem k výhre 😉 a nie je tá vanička malá?

my už kúpeme v normálnej vani 😕

@olifcek no som rada, že ťa to potešilo, len teraz neviem či to vôbec vynosí...kedže Olivka rastie ako z vody 😉 , tak snáď aj tie 62 ešte vynosí 🙂

maculik
21. jún 2010

@svetlankat ja by som ti skor odporucala dokupit ten sedak zvlast, lebo ked uz bude Miska sediet sama, tak jej to tam bude zavadzat.

svetlankat
21. jún 2010

@laxity je pomerne mala, ale este sa do nej zmestime. My kupeme vo vanicke. Vo velkej iba so mnou.

maculik
21. jún 2010

jaaaj, az teraz som si dobre precitala, ze VYHRALI, ja som citala ze vyBrali 😀 Tak potom jasne, ze treba vyskusat 😎

svetlankat
21. jún 2010

@maculik my mame dve bez sedaka. Tuto som este neskusala, len som ju teraz priniesla domov.

zoska
21. jún 2010

@zucana myslela som to tak, ze tam nemaju vsetok tovar od lamaze ale len niektore hracky, cize maly vyber...ale teraz som tu stranku pozerala a uz nemaju nic od lamaze iba tie naramky na ruky a nohy 😕

maculik
21. jún 2010

@svetlankat jasne, uz som pochopila 😀

baby, tie stretka vam zavidim, ja tu nemam nikoho s vekovo pribuznym babom, ale aspon jedna Ceska s o 2mes starsou od Adelky tu je, tak s nou sa stretavame.

Zajtra ideme na ambasadu zapisat Petrika do mojho pasu, nech mozeme ist na dovcu, som rada, ze sa to da aj tu a nemusime kvoli tomu ist na Sk..

zoska
21. jún 2010

zuci toto som nasla, nie je to uplne najlacnejsie co sa da kupit, ale mozno v porovnani s vasimi cenami to bude lepsie 😉
http://www.najnakup.sk/pre-deti_lamaze

olifcek
21. jún 2010

@svetlankat je to krasne, len mi tomobilom nejde zachytit...

@laxity iste ponosiiime este 😉 dnes to dam oprat, nech meme viac opalovaciek so zapinaniiim, juj, sa tesim, a tie z ham su fakr prekrasne! super si vybrala

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

😉 ahojte prave som sa vratila od kamosky dobre mi padla kavicka a rozhovor moj malicky je dnes nejaky spachtos vstal o 6 potom spal od 8-11 a uz zasa spi to niezeby som sa stazovala

matesl
21. jún 2010

@zoska ja ti to kupim v brendone, len ako to poslat normalne...alebo nepojdete na tu Myjavu 😉 sa mozeme stretnut

matesl
21. jún 2010

@lenica81 ved to, ze uz sa tazko zaspava z tej permanentnej unavy..ale uz mi je lepsie...dala som si trochu koly, viem ze kofein by som nemala ale inak uz by som asi nefungovala vobec 😅

zoska
21. jún 2010

ja som mala tiez rano kavu, aby som vladla dnes 😅
@matesl zlataaa dakujem, ak nezozeniem v DMke tak by som ta poprosila, ale na MY nejdeme, ale ideme v piatok do BA a ostavame n cely vikend, urcite chcem ist do eurovea v sobotu, tak by sa nedalo? alebo vladtne kde je brendon, lebo ak je aj tam, tak ty nebudem prehanat 😉
ale uvidim co maju u nas v tej DMke 😉

zucana
21. jún 2010

@svetlankat to ty musis po takej dlhej dobe dat papat 😅 ved to iba ked babo chce papat po 1-2-3 v noci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre