Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
21. jún 2010

@rivatha zatiaľ sme všetky očkovanie dobre znášali, malá bola len trochu nervózna. Vo štvrtok ideme preočkovať.... uff

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
21. jún 2010

@jaja32 vraj by mala byť jazva, ak nie je tak sa vraj dieťa posiela k imunológovi...známa má chlapčeka a tiež nemá jazvu 😕

laxity
21. jún 2010

@jaja32 pretože sa možno nevytvorili protilátky proti TBC a treba to vyšetriť, ak sa zistí,že sa nevytvorili, treba preočkovať 😕

olifcek
21. jún 2010

jj a posielaju i na plucne

svetlankat
21. jún 2010

@rivatha dakujem idem kuknut

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
21. jún 2010

@olifcek aj my tak pusu vtedy je najkrajsia vikinka 😵

blumka
21. jún 2010

@olifcek, nejake nove spravy o bratovi?

olifcek
21. jún 2010

@blumka boli s nim na ct...ked ho prevazali, zrovna tam prisla segra, zrutila sa...vraj je siroky ako postel, zrejme je fakt dost dolamany x;o(( krv vraj bola vsade, sla mu z usi, nosa...ceky bol modry...pristroje, ktore zvyknu byt na posteli, mal na sebe, lebo vedla neho sa nic nezmesti 😢 obe pluca prepichnute, cize sam nedycha....okolo pol osmej ma mamka volat do nemocky, posielaju ich domov, ze vtedy im budu vediet povedat viac...no ale podla mna domov nesli, pockaju tam x;o( mozno ho budu moct aj vidiet...nevedeli vysleok CT, ci prisli na to, odkial krv ide von z tela a aj ziviny...

laxity
21. jún 2010

@olifcek čakáme na správy a dúfame, že budú pozitívnejšie....silno na vás myslím 😔

laxity
21. jún 2010

tak tá moja dcéra má dnes štvrtý krát štikútku ☹

olifcek
21. jún 2010

@laxity nevadi, vela papa x;o)

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

@rivatha su aj v 50 bodovej knizke tie kupony mne ide hlavne o ten 25% zlavu na jeden vyrobok (plienky) ja som tiez zbierala co najviac bodov ale teraz stale beriem 50 bodove pre ten kupon

jaja32
21. jún 2010

@laxity hmmm, tak nás asi čaká preočkovanie ☹ my sme tiež dnes mali 3x štikútku.... už to ani neriešim... niekedy ju nechám pojedovať sa a štikútka prejde

jaja32
21. jún 2010

@olifcek štikútka je aj od toho, že bábo veľa papá? To je pre mňa niečo nové. Ja som to väčšinou brala ako súčasť refluxu

mmaarrttiinnaa
21. jún 2010

@laxity ta teplotka mrzutost to budu zubky

selyma
21. jún 2010

@laxity natalka tolko vazi? Klaudika mala pred 5 tyzdnami 5450, ale asi tolko nevyrastla za tych par tyzdnov

olifcek
21. jún 2010

@jaja32 jasne, babu sa cka i ked sa prepapa x;o))) casto je to po odgrgnuti 😵

jja
21. jún 2010

baby, mam na vas otazku. chcela by som ist pozriet do nemocnice jednu znamu, ktora ma tyzdnove babenkom , ale babo ma zltacku, je pod tym modrym svetlom. chcem ist s Kajkou, nemoze to ona chytit, ak by ho nahodou dali kamoske na izbu prave v tom case ked tam budeme?

laxity
21. jún 2010

@mmaarrttiinnaa ako ju získam prosím ťa tú kartičku?

laxity
21. jún 2010

@selyma prečo veľa či málo?

garonka
21. jún 2010

@jja no zaleží od nemocky či ťa s Kajkou ku kamoške pustia, lebo tu v KE kde som bola ja bolo zakazane chodiť s detičkami na navštevu priamo do izby ak ano tak len do navštevnej miestnosti

laxity
21. jún 2010

my určite nemáme reflux, to keď ju nadvihnem a vtedy jej zaskočí, alebo naopak, aj teraz keď som ju vybrala z vane, tak jej zabehlo 😕

garonka
21. jún 2010

@laxity myslíš tu kartičku na zľavy do Dmky? normalne v Dmke vyplniš listok a daju ti provizornu kartičku taky papierik a potom ti poštou pošlu normalnu kartičku 😉

jja
21. jún 2010

@garonka kamoska je na nadstandarde a tam moze navsteva aj na izbu,..tak som mala aj ja ked som bola, mne ide o to ci mozem, aby volaco nechytila..

laxity
21. jún 2010

@garonka hej kartičku zľavnenú....ale na ňu treba nakupovať a prirátavajú sa body však? a kedy potom bude tá zľava? Bo by sa mi to oplatilo, kedže stále tam nakupujem...

garonka
21. jún 2010

@jja jaj no žltačka nebojaj sa neprenaša takže v poho
i ja som bola na nadštandardke a tam detičky maju zakaz ta super ale to zaleží od nemocky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre