Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
22. jún 2010

@zucana mozes aj na prikrmy

mmaarrttiinnaa
22. jún 2010

v chladnicke moze byt mlieko 24 hodin ale cerstvo odsate nie rozmrazene

zucana
22. jún 2010

tak som dala spat do mrazaku a pouzijem na prikrmy 😅 ved uz za mesiac...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
22. jún 2010

fasa nejde nam 3 dni tepla voda 😠
vonku kosa, sprchovať sa nemam ako
na dverach do vyťahu je vycapeny papier, od pondelka a ja som si to ako mala všimnuť keď som nikde nebola 😠

olifcek
22. jún 2010

@garonka kokos a nam dnes nejde tepla voda...ako dlho este nepojde??? musim mm poprosit nech kukne, ci daco pisu...lebo my sme boli v schranke kazdy den s malickou, no nic sme si nevsimli...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
22. jún 2010

ja by som rozmrazene mlieko uz neskladovala...dala vypit a co nechce vyliat...pre istotu 😅
@garonka to potesi v takejto kose 😕

svetlankat
22. jún 2010

@olifcek
@garonka ANI MI NEMAME VODU, TO AZ 3 DNI?

svetlankat
22. jún 2010

Baby ako dlho vase babatka papaju? Ja viem ze je to individualne ale mne sa to zda strasne kratko 3-4 minutky. Z flase pije aj 15 minut

garonka
22. jún 2010

@svetlankat ježiš tomu koňovi čo? zrazu zmizol
hotovy absťak 😠

veru veru my nemame 3 dni teplu vodu a vy neviem dokedyy 🙄

svetlankat
22. jún 2010

@garonka nam nejde od dnes

blumka
22. jún 2010

moja pincezna 😀 😀

zucana
22. jún 2010

@svetlankat aj mne tak...iba cever aj 20 min

zucana
22. jún 2010

teraz ani to nie....
ideme von a vecer mam rande s kamoskou....

maculik
22. jún 2010

ahojte, tak Petik je zapisany v pase, o 2t mozeme letiet 😵
idem asi von, lebo nechce spat, aj ked najradsej by som si lahla s nim, chjo...

olif, mas to pekne napisane, som zvedava, ci sa s vami skontaktuju a spravia o tom reportaz.

zuci, super videa, viki ako sa rehoce, to ja nemam sancu takto maleho natocit, akonahle zbada fotak, tak sa diva len nan, oci dokoran, pusa dokoran a zabudne na vsetko, co robil 😅

jej blumi, Terezka aka paradnica, pekna pincezna je z nej veru, uz len pinc chyba 😀

maculik
22. jún 2010

zuci, to mliecko v poho do prikrmov. Ked napr.budes robit zemiacik, tak tam mozes dat, alebo neskor brokolicu, proste hocikam. Ale do mrkvy asi nie..

lienka2
22. jún 2010

kosicanky, do stvrtka je odstavka vody 😖

blumka
22. jún 2010

@maculik mliecko mozes dat do hocicoho, ide o to aby babu chutilo ked tam v tom cudzom rozpozna svoje mliecko 😉 ked bude papat v pohode samu zeleninu tak netreba. ale ja som napr. robila tak ze raz cisty zemiak a raz s mlieckom akoze pyre 😀

laxity
22. jún 2010

@olifcek tak držím palce, aby sa jojka alebo iná televízia chytila a odvysielala to 😉

@zucana no krásne videá....si ju nechala potrápiť 😀 , musím aj ja skúšať bo Natálka je málo na brušku 😕

@blumka tak to je ozaj princezná 😉

zoska
22. jún 2010

@rivatha vdaka za info 😉 neboli sme zatal, aj sme sa chystali ale som povedala ze pokial nebudem mat overene ci je tam kutik tak nejdem...takze teraz uz mi nic nebrani 🙂 ked sa niekedy vyberieme dam ti vediet, mozme sa stretnut na chvilku 😉

@matesl no dnes je cosi fakt vo vzduchu...mala je po polhodke zasa hore a pricucnuta hned, inak hrozny rev 😒 a grcia ako o preteky ☹

@zucana zlata Vikinka 🙂 a tvoj hlas taky mladučký 😉

@olifcek drzim palce aby to vzali, my sme raz s mm pisali do markizy, aj sa ozvali ale kedze do toho bola zamiesana poistovna tak sa do toho nechceli ist, lebo to bol sponzor...no to je o inom a nadlho 😔
ale drziiiiim silno palce nech to spracuju a pomozu

svetlankat
22. jún 2010

@zucana dakujem
@blumka nadherna princezna

zoska
22. jún 2010

@blumka no že aká princeznááá 🙂 zlata 🙂

blumka
22. jún 2010

@svetlankat bola si u lekarky?

janielah
22. jún 2010

babky pomoooooooooooooooooc, ja mam ZRAVU nemoc ☹

maculik
22. jún 2010

@blumka jaaj, to som nevedela, ze aj do mrkvy. ja som tiez davala do zemiaka ze raz hej, akoze zemiakova kasa a inokedy len cisty zemiak. A do brokolice napr.tiez ze akoze kremova polievka, tak som dala mliecko, aby bolo redsie, a ked len potlacena brokolica, tak bez. Boze, ale som uz vela zabudla, to zase bude veda, kym si pospominam 🙂

Maly uz zaspal, hral sa a zacal mrncat, pozriem nanho, ocka uz uplne malicke, tak som dala prso, parkrat potiahol a spi. A ja idem hladat nejaku kuchynku pre Adelku.

laxity
22. jún 2010

@janielah to ja stále 😀 😀 😀

svetlankat
22. jún 2010

@blumka idem vo stvrtok na preockovanie a vlastne aj do poradne tak to vsetko poriadne s doktorou preberiem, mam na nu viac otazok. Vazila som ju pat a uz mala o 200 g viac, tak to asi bude tou vahou. Len velmi kratko pije. Ved budem skusat a uvidim, ked to nahodou nepojde, pojdem spat na flasu, aj ked to nechcem vzdat tak lahko. Ale uz to nebudem tolko riesit. Nicim inym sa nezaoberam len Miškiným papanim, ci dost ci malo a to tiez nie je dobre. Pocikane plienky mame, tak to bude asi ok. Ale dam info vo stvrtok ked pridem od dr.

svetlankat
22. jún 2010

@lienka2 az do stvrtka, 😒

zoska
22. jún 2010

@janielah jani aj ty? 😀 😀 😀 mne uz mm minule povedal o 22.30 ze by som sa mohla krotit 😅 no sak ved ale kojim, ne? 😀 😀

laxity
22. jún 2010

@svetlankat moja je za 5 minút napapaná....a tvoja?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre