Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. jún 2010

@olifcek neboj, lekari vedia co robia..keby to bolo velmi nebezpecne tak by to nerobili...aj Juli brali z hlavicky v porodnici kvoli bilirubinu

olifcek
23. jún 2010

neviem dobre zachytit mobilom modriny olivky na predlakti, ale ma ich dve..som zvedava, ci sa to do utorka urovna...

olifcek
23. jún 2010

no nevidiet to moc dobre...lebo to ma az fialove... 😔

blumka
23. jún 2010

@olifcek chudatko olivka 😔 ja viem ako to boli mna ked sa netrafia

maculik
23. jún 2010

garon, super video, ako si cmula s chutou tie palce 😵 My este ani zdaleka sme neobjavili nozicky...

boli sme trosku von, potom papanie a potom sa tak pokakal, ze mu to stieklo az do ponozky, dnes uz druhykrat, rano to bolo este viac, ze to cez pancusky az na mna presiaklo... Takze uz druhykrat sme prezliakali a aby nebolo malo, tak ked sme vetrali prdulu na posteli, tak mi celu ruku ocikal a trochu aj postel, hlavne, ze pod nim bola podlozka, ale nacooo, ved mimo sa cika lepsie 😎 😀

blumi, tak mozno skusim jeden vecer jej dat miesto flase to mliecko do avent poharika. nech to nie je cumel, ale tiez nie uplne pohar, proste nech si cucka. A Petrikovi teda dam potom rovno mliecko do poharika, ked budeme prechadzat na UM.

olifcek
23. jún 2010

@blumka a to sa netrafila 2x 😢

blumka
23. jún 2010

@maculik ze az do ponozky 😅 😅

skus, uvidis...mozno jej to potrva par dni ale si zvykne 😉 na terezku velmi zabera ze sa chce vyrovnat dospelakom, takze mne staci povedat ze je uz velka tak uz nemoze robit toto a toto tak ona sa na to nachyta 😉 aj s tym poharikom tak bolo...
obcas teraz vezme Juli flasku a da si ju do ust ale uz asi ani nevie cucat z nej, len hryzie cumel...a kuka sa na mna ze ako zareagujem, potvora mala 😀

olifcek
23. jún 2010

...inak opalovacky disney, co som chcela, ze i v piatok vezmeme na spodok, nech sme rychlo vyzlecene a aj oblecene, su od krvicky..velmi od krvicky, fakt mam pochybnosti o tom, ci ta lekarka vie brat krvicku

esteze mam opraen a ozehlene tie opalovacky, co mi kupila @laxity a aj tie, co nam darovala, tiez rozopinatelne, takze este mame 3ks...x;o)

blumka
23. jún 2010

no pricneznicky sa zobudili obe naraz...

olifcek
23. jún 2010

@blumka parada, skoro ako dvojicky 😅

blumka
23. jún 2010

@olifcek no ked sme spali vsetci v jednej izbe tak sa aj rano budili rovnako...asi su nejako prepojene 😀 teraz uz terezka drichme aj do osmej a Juli uz o pol siestej strasi 😅

olifcek
23. jún 2010

inak oliv ma i spodnu peru modru, urobila si to vrchnym dasienkom, ked ju pichala lekarka 😢

maculik
23. jún 2010

@blumka no lebo 3dni nekakal, tak asi preto 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

@rivatha 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
23. jún 2010

@olifcek jezis male rucicky ubolene....chuda olif...nam brali len z paty takym nastrelovakom....
inak my mame taky hrncek a on je velmi tazky ma take tazidlo a stoji sam na stole...neviem ci je to dobre....
garon akoze sorry ale este on bude nasraty....by som mu povedala svoje 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

@zucana vecer odfotim i hlavicku x;o(( chudak olivka moja...u jej pediatricky jej uz krvicku brat nedovolim, nevie to...

fakt som zvedava ako odlepim tu pasku, co ma na hlavke x;o(((

maculik
23. jún 2010

@rivatha tak potom daj recept, ja pohanku zboznujem, zacala som ju jest, ked som zacala robit z toho malej prikrmy...
ja som varila granadir
ideme von, lebo petrik nechce dnu spat 😔

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
23. jún 2010

@rivatha vravim, ta lekarka je mimo...alebo mala dat tak papierovu pasku...asi si jednu kupim...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
23. jún 2010

tie magic cup od aventu su robene tak ze sa nic nevyleje...voda ide len ked babo taha...
@zucana udrzi ho viki?

zucana
23. jún 2010

podla mna to nezdvihne podla mna je to take ze ked je taka mala tak si to iba tak nahne k sebe....dokelu neviem

blumka
23. jún 2010

@zucana a je urceny detom od pol roka? mozno az starsim, ci?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre