Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
23. jún 2010

@olifcek nemusis...len pokrajaj na drobnuckoooo...ale inak, ponorny rucny mixer je dobra vec pri prikrmoch 😉 nie vsetky deticky zvladnu od zaciatku hrudky 😉

olifcek
23. jún 2010

ten olivovy olej...nejaky drahy, ci moze i taky, co mame doma, vyprazame na nom, i varime s nim...mmnt, njdem link

http://www.zlacnene.sk/detail/giana-pomace-oliv...

kupujeme za 100sk liter v bille x;o))

ak iny, dajte vediet ktory najlepsie, nech kupime este dnes, a bude len pre olivku do zeleninky a maska..

blumka
23. jún 2010

@olifcek ja som davala panensky olej co sa dava za studena

deda
23. jún 2010

ahojte mamičky, ktoré ste z okolia Trnavy, mám pre Vás na predaj plienky pampers a obrúsky na ritku ale aj huugies a iné,za lepšie ceny ako v obchode...pre viac info pošlem internú poštu... 🙂

zucana
23. jún 2010

blumi ale v tom co si posielala pisu ze olej aj olivovy az od 10teho mesiaca...

blumka
23. jún 2010

@zucana fakt? 😕 nno vidis tak teraz neviem.... uz som zabudla..ale viem ze niektore vitaminy sa rozpustaju v tukoch tak treba nejaky, nie? 😕

zucana
23. jún 2010

ja bych do prveho prikrmu isto nedavala...lebo vsak aj to mzoe byt alergen a ked mrkvu tak vyskusat 3 dni a potom olej ale ako vravim pisu od 10teho ukonceneho...ja si pamatam lebo som si to uz 2krat studovala...hned na druhej strane to je....

zucana
23. jún 2010

sorry na 3tej strane musela som to este pre istotu cheknut 😉

blumka
23. jún 2010

@zucana hej zuci, pravdu mas..uz som to nasla....ja uz si nepamatam kedy som olej zacala davat...ale asi fakt nie do tych prvych...

@olifcek tak olej nedavaj este 😉 😀

zucana
23. jún 2010

nemni problem ja mam fotograficku pamat a viem to skoro naspamat 😀 😝

blumka
23. jún 2010

@zucana tak budes teraz babam radit ty 😉

zucana
23. jún 2010

😉 to zas nem...aj ty obe
musis si to znovu pripomenut 😉

zoska
23. jún 2010

ahojte 🙂
uf ledva som vas docitala...
bola som s malou v meste...bola 4 hodky hore dostala papat a zaspala tak ze idem do mesta, ved bude spat dlhsie... no ha ha po 50min, oci dokoran, nakoniec sme isli tak domov ze mala na ruke a druhou som tlacila kocik 😅 lebo sa to uz nedalo pocuvat, teraz drichme uz 30min tak cakam ze za chvilku je hore opica mala, strasne malo spi..

@olifcek chudatko Oliv, juj boze doktorka mantava 😠

inak som dnes dala urobit hrnceeeek 🙂 s takouto foto 😉
no a ten ramik na odtlacky u nas stoji 27eur! 😠 😠

blumka
23. jún 2010

baby...dalsi heft Terezky...sedela som na zemi, Juli som mala opretu o seba a Terezka prisla a sadla si vedla nas...a ja vravim, vy ste moje dve princeznicky..Terezka ukazala na Julinku a vravi: toto je miuacik a ja som pinceznicka 😀 😀

olifcek
23. jún 2010
zoska
23. jún 2010

@garonka @zucana super videa 😉
Nelka sa ties tak dviha, ale bez prithovania za hracky...ona cely hrudnik a s hlavou zdvihne a ruky vykruti za seba...furt ich nejak opacne vytaca 😨
no a nohy este nezuzlene, dnes sme objavili kolena a potom chodidlo, ale este nepritiahla k puse...

a asi som fakt blondina ale neviem zavesit video n youtube 😀 chce to odo mna registaciu a ked vyplnim tak mi napise ze udaje niesu vhodne pre registrovanie 😅

zoska
23. jún 2010

@blumka zlatááá 😀

lucinka4
23. jún 2010

ahojte,kocky tiez mam februarcatko 🙂 a chcela som sa spytat aj vam dala dr na poradni vrecko na moc,ze v piatom mesiaci sa robi preventivne vysetrenie? mam z toho trocha stres ked to vrecko budem malej davat dole a lepit to tam ☹

olifcek
23. jún 2010

@zucana @blumka a mne lekarka, ze nech do maska uz davam i olej, lebo, ze lepsie vitaminky sa vstrebu....

olifcek
23. jún 2010

@lucinka4 my ideme na operaciu cize tiez sa snazime moc opdchytit..neboj, to prilepenie a odlepenie neboli, len nam nie a nie ist moc do sacka...musim to zajtra vladnut, nech mame v piatok, vysledky..

zoska
23. jún 2010

@lucinka4 ahoj, vrecko na moč mi kazala kupit v lekarni, alebo mam dat malu na nejaky igelit a pockat kym sa vycika a potom to skusit preliat do flsticky alebo cakat kym zacne cikat a supnut pod nu nieco...no bude to funny 😀

zoska
23. jún 2010

aa už sme horee ☹

blumka
23. jún 2010

@olifcek ved to..lebo niektore vitaminy su rozpustne len v tukoch tak mi to je divne ze v tom co som vam skenovala je napisane az od 10. m...ale ja si uz toto fakt nepamatam...hmmm....

lienka2
23. jún 2010

baby aka stolicka pre babo je lepsia? tie plastove alebo tie drevene co sa potom daju dat ako stolik so stolickou? 🙂

olifcek
23. jún 2010

ktora lepsia?

zucana
23. jún 2010

tak ja uz fakt neviem podla coho sa mam teda riadit 😖
inak zosi jaka zlata fotka...
blumi tete aka origos
a tu ziadny moc neberu 😠

blumka
23. jún 2010

@lienka2 to je asi jedno, ja mam doma plastovu velku a je to dost velke hebedo ale ja som s nou spokojna. Viem ze asi minuly rok alebo este predtym bolo dost halo okolo drevenej stolicky co sa dala potom rozlozit na stolik, lebo nesplnala nejake bezpecnostne kriteria ci co a bola labilna...uz presne neviem

blumka
23. jún 2010

@olifcek ta druha

olifcek
23. jún 2010

@blumka dakiii

lenica81
23. jún 2010

joj, dnes ale naskrabete... nestihacky...

ja mam take ponaucenie od doc, a tam mam ze oliv. olej aj k mrkvicke davat, asi by som pockala tak den-dva, a potom ho dat...

blumi, ta tvoja tt jaka mudra... 😉

dakujem za ten link na salku... dam aj ja mojmu mm Vladkovi urobit na meninky... inak, macu, ja pohanku tiez mozem, som ju zacala kvoli zilam jest, rutin posiluje zilovu stenu, ale vacsinou ju davam ako zavarku do polievky, skusim ale aj ine receptiky... mnam, sa tesim... inak ja cicer zboznujem... robim taku cicerovu polievku s porom od jamieho olivera, ale co dojcim som este neskusala... predsa len strukovina a cibulovina... 🙄 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre