Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
24. jún 2010

Dik baby za podporu clovek ide urobit laskavost a este ho zdrbu
my hrozna noc prva taka vika nevedela do pol druhejzaspat potom nastastie klasika a teraz hore

maculik
24. jún 2010

kocky diky 🙂
ta postielka je aj s babikou a ma akoze vyrazky a ked sa utru, tak zmiznu 🙂
s tym prenasanim to robi aj Adelka, akurat ze teraz vlaci vsade Petrikovu sedacku a dava tam babiky, preto rozmyslam nad tou detskou, aby jej to bolo lahsie. A som sa rozhodla, ze teraz jej vezmem tu sedacku a jedny take obycajne satocky pre Chuchu babiku a tu postielku s babikou jej tiez dame na Vianoce, to bude mat 2,5r, uz sa s tym pekne vyhra. Ved na narodky dostane domcek a kuchynku, tak nech zase nema toho naraz vela.

Idem si ten link aj hodit do mailu, nech to mam na ociach pred Vianocami 🙂

blumka
24. jún 2010

@maculik tak to na vianoce budu dve male doktorky s terezkou 😀

maminnka
24. jún 2010

uz sa tesim, ked tento frmol zmizne a zasa budem mat troska casu medzi vas zavitat... chybate mi 🙂

olifcek
24. jún 2010

oliv rano

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maculik
24. jún 2010

@blumka veru 😀

@maminnka a kedy ti to skonci?

@olifcek ako krasne buvinka 😵

@rivatha asi tym splnom tak zle spali, lebo uz sa blizi, mozno preto zeby?

ja som akurat Adelke objednala tu babikovsku sedacku a satocky pre babiku, tak som zvedava, ked to dojde 🙂

Ideme von na slniecko, musim trochu hlavu prevetrat, lebo tu zaspim...

maminnka
24. jún 2010

Macu, este buduci tyzden bude takyto a potom pozvolna pokojne 🙂

vidim, ze vo velkom nakupujete hracky 🙂 aj ja, hehehe 🙂

zucana
24. jún 2010

macu men sa tiez najviac paci ta autosedacka.tu maju uzasne babiky a k tomu doplnky aj kociky pre babiky sa mi to strasne paci tak ked ja budem mat druhe tak viki si bude tlacit babiku 😀
inak vravim svokre ci o 4 tej nemoze zobrat viki von ze budeme pozerat fotbal a ja pri tom zehlit a ona ze az o pol piatej lebo ze je teplo tak mi vysvetlite aky rozdiel robi ta polhodina pritom vobec nie su take horucavy ako predtym...tak mm vravi ze nech nechodi o pol rusit a ona ze jej mam malu doniest dole akoze si ju posadi na gauc a bude jej sustat takym sackom akoze som povedala ze nech pride po nu ked chce a ked ne tak pojdem ja....akoze mi doslo zas zle z toho aj ked je to taka volovina ale to po tom co sa stalo...inak som jej ju 2 tyzdne nedala...akurat vcera co som bola prekladat a dnes som chcela lebo ze aj si pozehlim pred dovolenkou lebo sice tu je upratovacka ale chcem usetrit...ved 7 aur za hodinu....
maminka juj tak snad ti to uz skonci a budes si uzivat malych

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
24. jún 2010

@rivatha veru ale to neni mozne 😀
dokelu ja uz musim zacat balit.....ved my v sobotu odchadzame...
inak akoze macu naco mam nezabudnut???

maculik
24. jún 2010

uf, vonku je riadne teplucko, kupila som vela ovocia, akosi som dostala chut..
@zucana hm, pre taketo babo? Urcite cipky proti teplote a teplomer, keby nebodaj nieco, PAS - kedze je to jej jediny doklad totoznosti, treba ho nosit so sebou, ak by sa nieco stalo, fuha, a uz mi nic take nenapada...

no a klasika: opal.krem, nejake hracky, veci na umyvanie a krem na zapareniny, a veci, co pouzivas doma

jaja32
24. jún 2010

@rivatha hmm, ja nemám už svokru, čo by som dala za to, keby mi mal kto doma pomôcť... keď mamuša je ďaleko.

jaja32
24. jún 2010

aha aké fajné som kúpila 🙂

jaja32
24. jún 2010

...no a ešte aj foto 😅

olifcek
24. jún 2010

mame slabsi krvny obraz a zvysene pecenove testy, vo februari vraj boli ok x;o((((max. hodnota je 1,0 a my mame 1,04, fnuk...z coho to?

olifcek
24. jún 2010

@jaja32 take iste mame aj myyyyyyyyyyyyy, vcera sme mali 1x na sebe u pediatricky a mame to cele zakrvavene, fnuk, snad to pojde oprat....namocila som to hned v studenej vode, hned ako sme prisli dom

jaja32
24. jún 2010

@olifcek ....a kúpila som ich priamo pod nosom v dedinskom obchode za 3 eurá 🙂 . Mali veľký výber, ale buď veľké alebo malé ☹

olifcek
24. jún 2010

@jaja32 super si kupila za perfis cenu

jaja32
24. jún 2010

@olifcek veď mi manžel povedal, že v meste aké drahé sme nakúpili a tu aha...

garonka
24. jún 2010

@olifcek aj Tobi mal zvyšene pečeňove testy ale to neva potom sa to urovnalo samo

jaja32
24. jún 2010

...Natálka pripravená na prechádzku 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jaja32
24. jún 2010

@rivatha no, baletka so šunčičkami 🙂

olifcek
24. jún 2010

@garonka mysme ich mali ok a teraz kus vyssie,...nevraveli Ti niuc o liekoch? bo mne hej, a ze mala by som k varadymu ist, lebo,z e naposledy vo februari...volali spolu kvoli krvicke, lebo dr. varady olivke braval castejsie a naposledy vo februari , kde pecenove testy boli ok, teda, pecenove hodnoty....ze olivke do roka treba hlavku i oblicky kukat, tak som jej povedala, ze hlavku jej kuka neurologicka...a ked sme dohovorili, povedala som si, ze ked treba aj oblicky, tak nech sleduje nefrolog a nie dalsi pediater 😝
@jaja32 nadherna je

jaja32
24. jún 2010

@olifcek 🙂

olifcek
24. jún 2010

@garonka ale moc je oka x;o) takz ei oblicky ze jo? x;o))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre