Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
25. jún 2010

my sa do kociara zmestime asi i na rok este, hehe

matesl
25. jún 2010

@olifcek tak fajn ze nic vazne 😉

olifcek
25. jún 2010

tu je to ok...nechapem...raz dobre inokedy nie? ale itak by sa zislo aby kus vyssie bola...

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

matesl
25. jún 2010

@zucana aj ja ho uz ked je teplo davam do sportaku, ta vkladacia taska nam uz je tresna...ale zatial len lezal...davas Viki do polosedu? nie je tam nejak zalomena?

lenica81
25. jún 2010

@olifcek ja mam pritiahnute tie popruhy nad prsiami... 😅

jaja32
25. jún 2010

@olifcek no, my máme rezervu ešte asi cca 10 cm, dosť málo 🙂 . Športový môžem dať aj úplne naležato, tak hádam už môžeme meniť.

matesl
25. jún 2010

@olifcek kde na foto je Olivka 😀 😀 😀

lenica81
25. jún 2010

ale i tak este nevidi neviem ako... a to ho nosim na pase... nie na bedrach... 😕

jaja32
25. jún 2010

v polosede asi ešte nemôžeme byť v kočíku? alebo hej?

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 ked ich pritiahnem, nedvihne to i zadnu cast vyssie? mne to moc nepomohlo...daj fotoooo

@matesl saq vravim 😀

lenica81
25. jún 2010

no, my este mozno mesiac potiahneme vo vanicke, ale velmi sa mu tam tak ci tak nechce byt... 😔 a v sportovom este aj popruhy su... tak ci nebude Viliam protestovat, ze je zasa zapasany...

lenica81
25. jún 2010

@olifcek ked sa preberie, skusim sa odfotit... 😉

jaja32
25. jún 2010

@lenica81 veru popruhy asi nám budú trčať von z kočíka

matesl
25. jún 2010

@jaja32 my zas kvoli rfluxu nemozeme uplne na rovine lezat aj ked ja som ho teda mala v lahu radsej, ale vo vajicku sa mu viac paci, lebo viac vidi, len moj sportak ma taky hlbsi sed a potom je zlomeny v polke chrbta 😅

matesl
25. jún 2010

@lenica81 maju na vyber bud vidi z kocika v popruhoch, alebo bez a moze v nom lezkat...aj ja mojmu tak vravim..a ja muzatial len spodne zapinam...tie cez plecia som mu nedavala ked bolo tak teplo, ved len lezal... 😀

olifcek
25. jún 2010

@blumka my mame 5 poloh, myslis, ze mozem dvihnut aspon do 1? i ked...budem musiet aj pripasat, bo oliv sa mi zosmykne dolu paq x;oDD

olifcek
25. jún 2010

@lenica81 okiii

zucana
25. jún 2010

my mame 3 polohy a vobec nie je seknuta....nas kocik je inak taky uzky...nevadi to ? 😒

blumka
25. jún 2010

@olifcek ak ta poloha je taka ze oliv lezi ale je na naklonenej rovine nie je problem...ale ak sa dviha len chrbtova cas ze zadok ostava a len chrbat podopries, neodporucala by som...

Juli sa uz do tasky tiez nezmesti ale do kociara ano...a ked berem sportiak davam ju do vajicka...ja ju do sportiaka dam az ked bude natolko silna ze sa nesklati na stranu ked ju posadim alebo ked si sama sadne..a to teda nehrozi zatial

blumka
25. jún 2010

@blumka ako sa ma brat?

blumka
25. jún 2010

sama so sebou si kecam? malo to byt @olifcek 😀

blumka
25. jún 2010

baby, nemate niekto doma domacu pekarnicku?

lenica81
25. jún 2010

@blumka ja mam... ale len obcas ju pouzivam... ale ked, tak to stoji za to... 😉 😵

olifcek
25. jún 2010

maaam ich.,,, juchuuuuuuuuu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2251855

@blumka uz lepsie x;o))) jasne, stale kriticky stav, ale ruku, co zvazovali, ze odrezu, zacala prekrvovat, takze je uz v dlahe, nie v sadre...pluca sa kuuusok zotavuju...vsetko zalezi na nich...

blumka
25. jún 2010

@lenica81 a aku mas znacku? a preco len obcas ju pouzivas, nie je cas alebo?

@olifcek to je super...a z medii sa neozvali?

blumka
25. jún 2010

@olifcek fajne gate 😉

blumka
25. jún 2010

tu su dnesne ulovky 😀

lenica81
25. jún 2010

@blumka krasne foto...

my mame taku znacku ze tesco... 😀 ale to sme dostali, si niekto myslel, ze je to dobry dar... 😉 ale my ked pecieme chlebik, tak z tych kupenych zmesi, lebo sme sa nevedeli dopracovat k nejakemu dobremu receptu... ale tie chlebiky su fajne... a este som si v tom dala vymiesit a vykysnut cesto par krat... tiez dobre.. 😵

blumka
25. jún 2010

@lenica81 leni, diky 😉

olifcek
25. jún 2010

@blumka krasne deticky, fakt!

...a dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre