Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
26. jún 2010

@olifcek a prve si skúšala výživku? 😕

laxity
26. jún 2010
olifcek
26. jún 2010

@laxity jo, hyba, neva x;o)))

veru, su nadherne

olifcek
26. jún 2010

@laxity ale my zatial lenkuusocek...skutocne zaciname 19.7. 😉

blumka
26. jún 2010

@olifcek nemusis davat mliecko..ak zje bez, kludne aj bez..ak nesmakuje daj aj viac mliecka..aby ho citila 😉
a to ze ti spapa len lyzicku je uspech ;) vela deti prvykrat vypluju co sa im do pusy dava 😉 aj lyzicka ci dve uz je prikrmovanie 😉

olifcek
26. jún 2010

@blumka oliv spapala v pohode asi za lyzicku x;))) len ked som to este zohriala vo vodnom kupeli uz jej nechutilo, hech...ako zistovat, ci je to ok teplotou? nabrat na lyzicku a dat na ruku? a ak to nie je teple, tak moze papat? x;o)

blumka
26. jún 2010

@olifcek deti maju radsej chladnejsie ako teplejsie...musis vyskusat co plati na olivku..mne terezka jedla skoro studene...trosku viac teple a uz sa mracila a ked bola vacsia tak mi hned hlasila ze mami pali 😉

olifcek
26. jún 2010

@blumka oliv, kym to bolo asi pre mna studensie papala, ked som kuusok ohriala vyplula a tvarila sa akoby som jej davala cosi trpke, hehe...aj nou zatriaslo 😀 😀

a prave citam, ze uz na zaciatku prikrmov je mozne pridavat rastlinny olej x;o)

olifcek
26. jún 2010

kde je @garonka? asi sa kupe len od stastia, ze uz tepla voda ide 😀

blumka
26. jún 2010

@olifcek kde to citas? to sme minule preberali, lebo v tych mojich materialoch co som vam skenovala bolo ze az od 10.mesiaca ale mne sa zda ze som Tete uz skor davala kvoli rozpustnosti vitaminov

inak ja som vyhrala s tou navstevou...vsetci uspavaju detia a ja sedim na PC..museli sme dat Terezku k nam do spalne, lebo oni potrebuju dve izby..so starsou spi ocko a s mladsou mamka a manzel prisiel za mnou do spalne ked som uspavala Juli a vravi, ze on uspi obidve naraz, ze naco budeme v jednej izbe dvaja stepovat...tak som zvedava 😉

@olifcek, jo...ta mala ma 9 mesiacov a 7 kg 😉

blumka
26. jún 2010

de ste ktoooo..nemam si s kym pokecat 😀

olifcek
26. jún 2010

@blumka jeeej, tak verim, ze v 9 mesiacoch 7kg mat budeme, dakujem za dalsi priklad 😵

citam to v brozurke, c o som dostala od dr od sunaru 😉

blumka
26. jún 2010

@olifcek a vies jaka je ta mala zlata? a taka akurat 😉 a juli sa velmi paci aj si podebatovali 😀

olifcek
26. jún 2010

@blumka 😀 😀 jupi pohodacka....to preto, ze ma pokojnu maminku a ona to citi 😵

blumka
26. jún 2010

no ja nie som zas az taka pokojna ako sa zdam 😀 😀 mm by ti porozpraval 😀
inak dosiel pred 15 min zo spalne ze tete robi cirkusy tak uspavam juli ja.. 😅

jaja32
26. jún 2010

....tuším tu už každý víkenduje 😉

jaja32
26. jún 2010

...my už spinkáme od 19.h, malá zaspala ako drevo, pretože cez deň toho veľa nenaspala možno 1,5 hod.....tak si tu ja sama popísmenkujem a trošku vyventilujem 🙂 nevadí, že trpím samomluvou, veď sa to tu občas stáva 🙂 Trošku brázdim aj na facebooku, ale ani tam nikoho ☹

jaja32
26. jún 2010

@olifcek tiež som čítala, že sa môže dávať skôr olej do príkrmov.... mne ich pediater skôr zakázal, tak ako aj petržlen a zeler - túto zeleninu až po roku.

garonka
26. jún 2010

@olifcek sevas mojaaaaaa a priznam sa, ako pustili teplu vodu v noci teda rano o tretej ja som bola šťastna ako blška, a kupala som sa hneď 😀 😀 😀 teda ty maš šiesty zmysel 😀 😀 😀 😀

garonka
26. jún 2010

inač ahojteeee 🙂

jaja32
26. jún 2010

@garonka ahoj.... predsa tu je živý tvor 🙂

garonka
26. jún 2010

@jaja32 ajoooooooj ja som nedavno dorazila do postele 😀
Tobi spinka, havo spinka, a drahy je na pohotovosti, boli ho zub, tak užasny víkend to mame

blumka
26. jún 2010

@jaja32 preco ti ich zakazal?
pisem jednou rukou tak som strucna

jaja32
26. jún 2010

@garonka uffff, zuby.... ja som po pôrode všetko pila slamkou 😒 , teraz je to už lepšie. My sme celkom dobre prežili deň, až na to, že Natálke po preočkovaní trošku stvrdlo miesto vpichu a je nervózna....

olifcek
26. jún 2010

@jaja32 mno a vyber si...kto radi lepsie? ale zeler a petrzlen i mne zakazali..ale ja take nelubim, takze nevadi x;o)))

@garonka 😅

my sme o pol siestej kupkali, paq obliekli, papali, a od cca 19tej hajame....sice na mne, ale hajame 😎

garonka
26. jún 2010

@jaja32 my sme dnes vôbec nespali no zo celeho dňa len 45 min nechapem, ani v kočíku ani v autosedačke som zufala bola ale hadam bude Tobi hajať celu noc 😕

teplotky nemala? to ste boli na preočkovanie že?

garonka
26. jún 2010

@olifcek ja som sa bola rano ostrihať cvakla som 15 € 😕 a sme vôbec nespaliiiiii pak sme boli kuknuť vietnamske prasiatko tehotne, chuďa svinka bruško ma na zemi a ju tie jej chude nožky ledva udržia 😅

jaja32
26. jún 2010

@blumka ... tak to mi nepovedal prečo, jedine čo zdôvodnil bolo prečo nesoliť... a ak som dobre čítala, tak ty si to tu presne popísala. Bola som prekvapená, prečo petržlen nie. Povedal, že mrkva, zemiak, kaleráb a potom čo ma napadne... pekne, keď ma napadne hneď cvikla tak ju asi mám dať 😠

@olifcek veru, veru.... ja už mám hlavu popletenú

odkedy začínate prikrmovať? Radšej sa pridám k vám....

blumka
26. jún 2010

@jaja32 ja sa len tak pytam, lebo este to neriesim co budem davat malej, ale terezke som ani zeler ani petrzlen nedavala tak sam, len potom ked som jej uz vselijake mozne plievocky robila.a to uz bola pokrocily jedak 😉
ja zacinam 19.7 😉

jaja32
26. jún 2010

@garonka hej preočkovanie.... už druhý deň má zvýšenú, ale to zatiaľ neriešime. Možno zúbky... a zdá sa mi, že sú to očné....ďalší upírik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre