Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
26. jún 2010

@olifcek ale nepochopim, že som mu i na papierik napisala, magicky hrnček Avent a on pytal čarovny, bože

olifcek
26. jún 2010

AKOZE..OLIV NA MNE HAJA UZ OD 19TEJ... 😕

maculik
26. jún 2010

ahojte 🙂
Tak konecne uz obaja drobci spia, pre zmenu dnes Petrik zaspal uz kratko po 8 (sa mu necudujem, ved spal len 2x po pol hodke 😒 a Adelka buntosila do 22,15, vobec nechcela ist spat. Teplotu mala o pol7, to sa akurat po hodke zobudila, dali sme sirup a odvtedy nic, tak uvidime na polnoc, ci bude. Ale je chora, lebo skoro nic nepapa, len par piskot, kusok hrianky a ani mliecko nechcela, a to je uz co povedat...

Dnes bolo uplne horuco, skoda, mohla sa kupkat vo vani na balkone a takto musela trcat dnu. Petrik bol dobrucky cely den, len nespal...

@garonka, pristane Ti novy uces, super to mas 🙂

s tym petrzlenom sa cudujem, lebo ja som doteraz vsade citala, ze sa moze davat od cca 7-8mes, normalne uvareny a k mrkve alebo k masku, ved to je sladucke, ked sa uvari a nie je to alergen.. tak neviem.

no nic, idem buvat, dobru nocku,drzte palce, nech je noc lepsia, nez vcera (tzn.bez horucok) a zajtra nakuknem 🙂

blumka
26. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀 😀 😀
@olifcek, ne, prevarenu z vodovodu 😉

jaja32
26. jún 2010

.... hmmm, aj ja chcem lepšiu postavu ☹

garonka
26. jún 2010

@blumka ja davam tu Lucku čo netreba prevarať ale vraj mi vodar, ktoreho mam doma trepol, že zdravšia je voda z vodovodu ta si mam vyberať hm 😅

maculik
26. jún 2010

@blumka ked pises, ze miesto flasky sa moze pouzit na mliecko ten avent poharik - myslis, ze to mozem skusit, aj ked kojim? Lebo Petik nechce z flase pit a rada by som niekedy isla napr.na manikuru alebo tak a mm nechce s nim ostat sam, ak by nahodou pytal papat. Lebo jemu sice raz papal z flase, ked som bola u kadernicky, ale pred 3t, ked tu bola moja mama a bola som znovu u kader., tak jej z flase vobec nechcel.

(nedalo mi a docitavala som, aj tak pc ostava zapnuty, lebo mm sleduje futbal 😉

garonka
26. jún 2010

@maculik ďakujeeeeeeeeem 😉 aj sa citim ako žena konečne 🙂

my sme dnes spinkali len 45 min zo celeho dňa 🙄

olifcek
26. jún 2010

@maculik naustok neohrozuje kojenie x;o)))

a drzim prsty, ay noc bola ok

maculik
26. jún 2010

olif super, diky 🙂
garon, tak ma tesi, ze nie sme sami, kto tak malo spi. Ale trosku som z toho smutna, keby aspon 2-3h spal..
dobru nocku uz naozaj 😀

olifcek
26. jún 2010

@maculik si tu esteeeeee?

garonka
26. jún 2010

idem ja do hajan, mm na pohotovosti ale už ho beru dnu do kresla, Tobi haja al sa mrvi, a skusim zaspať aj ja 😎

dobru nockuuuuuuuuuu 🙂

jaja32
26. jún 2010

dobrúúúú nocku všetkým... aj keď sa mi ešte nechce spať.... , ale čo tu zas budem sama písmenkovať 😎

olifcek
26. jún 2010

@garonka a ja caakam, kym sa oliv zobudi, paq zubky a spolu do hajan...

blumka
26. jún 2010

@maculik, tak tak, naustok neohrozi kojenie 😉
dobru setkym

jaja32
26. jún 2010

@olifcek ....a nezobudí sa ti, keď spinká na tebe a ty píšeš?

garonka
26. jún 2010

@olifcek ete tu visim som šupla foto do albumiku, mm pisal, ži ide domov bo sa boji, tak to nie už keď sa tam trepal nech vydrží 🙄
ale nejak sa mi nechce spať no idem

olifcek
26. jún 2010

@blumka dobruuuu

@jaja32 ee, fungujeme takdenne uz par mesiacov x;o)))
@garonka jj videla som fotoooo

selyma
26. jún 2010

babky skusala z vas niektora kyslu kapustu? Ja by som si dala halusky s nou. Ci radsej ani vobec este neskusat? predsa len kysle.

selyma
26. jún 2010

prilozte fotku toho hrnceka, aby som vedela o com rozpravate, ze kupim

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
27. jún 2010

dobre rankoooooooooooo

spinkali sme pekne a ete hajame zaspali sme o deviatej a o stvrtej sme papali ale tak hodinu sme sa rehotali a džavotali kym sme zaspali naspäť 😅

Tobimu je stale do smiechu ako na mňa pozrie, to mam brať že som smiešna či to je len radosť, že ma vidí 😅

@rivatha že čarovny 😀 popletie stale všetko aj keď na papierik pekne napišem čo ma kupiť 😀
a ty si čo o polnoci nehajala? 😅

z pohotovosti prišiel mm o pol tretej rano, sedel tam od deviatej, uboleny lebo mu nejakou špiralou čistil zub, mňa až triaslo že špirala 🙄

dnes nam zas fajne vyšlo počko, už od včera hlasili pekne dnes dokonca letny deň a aha, vetrisko jedno nie a nie ustať 😠 😠 😠

chcem teplooooooooooooooo opaľovačky čakaju v skrini a leto nikde

garonka
27. jún 2010

ja som tu bola prva 😅 všetky ete hajate 😉

laxity
27. jún 2010

dobré ránko prajem 🙂

garon veľká kočena 🙂

my ideme práve na veľkú prechádzku, tak malú obliekam aby jej bolo fajne....na nervy, tiež by som najradšej vytiahla opaľovačky 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
garonka
27. jún 2010

@rivatha my sme kakanie presunuli na ôsmu hodinu rano kedy ocko nieje doma ale vikend ho nechame spať, takže cesta do umyvadla je skôr moja a Tobiho 😀
u svokry sa v kupeľni bal neviem prečo, ona tam ma take obrovske zrkadlo, že dobreže aj členky si nevidieť a maly bol v tom zrkadle strateny tak plakal 😅

teraz je pri ockovi, jasnačka napapany a ten ušiak si ho dal na brucho tak na chrbatik a čo pogrcal sa poriadne, na sedačku a mm ani nehovorím 😀 neda si povedať aby sa s nim normalne hral

garonka
27. jún 2010

@laxity ďakujeeeeeeeem 😀

u vas nefuka? tu je neskutočne vetrisko 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre