Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jja
28. jún 2010

@lucia411 naaadhera 🙂

blumka
28. jún 2010

@lucia411 krasne fotky 😉 ja do tej temy chodim pravidelne, doteraz tam bol klud az kym sa nezacali hadat kojace s nekojacimi a kym tam neprisli extremistky 😔

my sme mali super noc, prve zobudenie o 3:30 a budicek o 6 :30, ale vstala prva Terezka a zobudila nas 😀 ..ked Juli spinka na brusku tak spi spokojnejsie... aj vcera so ju o jedenastej pretocila na brusko lebo od deviatej do jedenastej sa len hemzila a vzdychala a potom uz bol klud

lucia411
28. jún 2010

dobre ranko dievcata....dakujem za pochvalu...blumka, ved to kojenie dnes nie je tom ze kolko a ako dlho a ako zenska koji preboha, ved nie sme na dostihoch!som bola uplne zhrozena, myslim, ze kojenie v dnesnej dobe je len o akejsi pyche alebo ako to mam napisat, aby sa kazda mohla pochvalit kolko kojjila...je to smutne, ze tam pisu take veci, ved by mali byt stastne, ze dozicia svojmu babätku len to naj a bohuzial, ak zenska kojit nemoze tak co teraz?azda si nebude trhat vlasy ci?mali by si navzajom rady davat a nie takto hadat sa....uz tam ani nezajdem, lebo mi az vlasy stali dupkom..a mslim, ze kazda maminka si uzna sama kolko, ako dlho a jak chce svoje dieta kojit alebo davat UM a robit tak najlepsie pre svoje babo...nevidim na tom absolutne nic zle, len tolko musela som nieco k tomu napisat, lebo som nad tym premyslala celu noc..radsej som to napisala tu ako tam do tej temy...pekny dnik..nasa bamulka je hore, mame zase okolo 31,5 stupna dnes tak bdue horucava, poobede futbalik tak dnik nech Vám rychle a krasne zbehne...ahojte

laxity
28. jún 2010

dobré ránko

aj my sme mali super noc, zaspala o 20.00, prvé zobudenie o 4.45 a potom o 7.00...a pomaly ideme na Kramáre, musím ešte vybaviť anesteziologické ☹

@olifcek vy už zajtra čo? držte sa, budeme všetky na vás myslieť 😉

a ako je dnes krásne baby...žeby opaľovačky? 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
28. jún 2010

@lucia411 presne tak ako píšeš, nie každá má tu možnosť kojiť...a každá matka sa snaží robiť pre svoje dieťa to najdôležitejšie. Oni asi nechápu, že žena čo nekojí môže mať aj nejaký problém, že to nerobí úmyselne... a to že sa tam hádajú nechápem, nechodím tam radšej....a radšej tam nepíš aby ti ešte neznadali 😀 , bo ja som sa raz takto so sestrou zapojila do jednej témy, kde jedna holka použila profilovú fotku mojej kamarátky, tak sme tam napísali a tak sme dostali znadané že až....že čo im tam šmírujeme....či bonzujeme adminkám....no sila 😠

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikolka2
28. jún 2010

ja mam chlapceka februaroveho sa narodil 11.2.2010 a robi mi velku velku radost 😉

laxity
28. jún 2010

@rivatha je možné, že sú to zúbky a myslím, že to je individuálne koľko sa tlačia von...ale v tomto skôr poradí @blumka 😉

tiež som za, že treba mať veľa fotografií, prípadne videí....veľa spomienok a ja si hrozne rada prezerám fotky 😉 . Naša Natálka má už teraz nejakých tisíc fotiek a 4 hodinové video 😕 , ale tak o tom to je, ja som takú možnosť nemala...

laxity
28. jún 2010

@rivatha hej v stredu idem ☹

kamarátka sa raz dala vyfotiť vizážiste a vizážistka si ju dala na svoju stránku a "nejaká baba" si proste jej fotku skopírovala a mne to hneď nebolo jasné ako sme so sestrou čítali jej príspevky, že to nemôže byť naša kamoška, tak a sa to vyriešilo a holky si založili novú súkromnú správu 😀 ....nerobí sa to, bolo to nefér, preto aj ja sa niekedy bojím, že kde sa objaví moja foto alebo foto mojej piškótky 😕

zoska
28. jún 2010

dobre ranko
noc otrasna 🙄
@lucia411 krásne fočky, velmi sa mi pácia...malá je nádherná a ty si tiež pekná mamina 😉

blumka
28. jún 2010

pre @olifcek 😉

svetlankat
28. jún 2010

@nikolka2 vítam
@blumka nádherná

blumka
28. jún 2010

@svetlankat to tricko mame od olif, a je julinke akuratne...sa olif bala ci jej nebude male..ale parada..a dnes je trosku teplejsie tak som jej ho hned dala aby aspon trosku vynosila...je nadherneeee
@olifcek, este raz dakujem

svetlankat
28. jún 2010

@lucia411 uplne s tebou suhlasim co sa tyka kojenia, tie maminky co davaju um nie su o nic horsie ako tie co koja. Moj nazor

svetlankat
28. jún 2010

@blumka je krasne, my sme satocky mali dva krat, tiez uz musim pridat foto pre olif, ale este je na satocky zima,fuuuka

svetlankat
28. jún 2010

No a baby my sme dnes v noci papali o 02.30 bolo to po dobrych troch mesiacoch co sme v noci papali

maculik
28. jún 2010

dobre ranko 🙂

@lucia411 aj my mame dnes teplucko, uz teraz je vonku velmi teplo, o chvilu uz bude neznesitelne. Hlasia 31, aj zajtra. Chcela som ist s malym von teraz, ale zaspal pri papani, tak spi v posteli, ja ranajkujem a idem prezliect periny.
fotky su krasne, mne sa paci ta s tou ruzovou ciapockou, ako si na seba taha deku 🙂

@laxity a ako Natalka, ide jej to pitie z flasky alebo zo striekacky?

@nikolka2 vitaj 🙂 Aj moj muz sa vola Vladko 🙂

@zoska aj my sme mali nic moc noc, neviem, co sa tak casto budi, este aj do polnoci, kedy ma byt najtvrdsi spanok, bol hore 3x 😒 A to sme si chceli konecne dopozerat Startrek, a zase to nevyslo ☹

Inak, mm kupil v sobotu vysielacky Avent, take podobne, co odporucila @maminnka, len este o stupen vyssie a su super, vcera som hned pocula, ked Adelka volala ocka a ked sa Petik 2x zobudil, kym sme pozerali. Mm bol aj dole pred domom, ci funguju, tak dufam, ze aj na dovci budu 🙂

zoska
28. jún 2010

@laxity cesta nám trvala necelé 2hodiny, takze to s celkom da vydrzat, 5 hodin je fakt vela...
len nasa uz v aute nechce moc spávat ,tak som sa bála....
a cestou nspat zsa spala a oom este hodinudoma, cize 3hodiny vkuse tahala 🙂 no lenze v noci sa zobudila o 22.30 a do 00.30 šaškovala...asi bola vyspata 😅

zoska
28. jún 2010

inak na fb som dala foto a pre tie co nemaju fb hodim aj sem 😉
sesternice Kristinka a Nelinka 🙂

svetlankat
28. jún 2010

@zoska zlatunke su

blumka
28. jún 2010

jak sa neli skeri 😀 😵

zoska
28. jún 2010

@svetlankat 🙂
sveti som rozmyslala ze tvoja Miška je rekorder, 2 zuby za 2 dni, v podstate hladky priebeh, to mas super....
nasej Nelinke uz tiez vidiet dole zubky, ale este sa neprerezavaju, som zvedava ako dlho to potrva 😕 lebo slinta, zuzle vsetko zahryzne mi do ruky, do ramena...este bude tusim veselo 😅

zoska
28. jún 2010

blumi myslim ze to bude taka potmehúdka malá...uz teraz sa ukazuje 😀 😅
inak Kristinka je jedinacik a bolo citit trosku ziarlenia, jej maminka nemohla byt pri Nelke dlhsie, lebo bolo zle...aj som sa snazila s Kikou rozpravat, takym stylom, aby som ju vyzdvihla aka je sikovna a ze bude Nelinku musiet vela veci naucit a tak, ale moc nepomahalo....ale zlata bola, nerobila nejak zle alebo tak, to nie...len nie je zvyknuta delit sa o pozornost rodicov...

no a mam pocit ze Nelka je prechladnuta, lebo strsne chrci a vrci, akoby si chcela odkaslat...take zvuky co k babtku nepatria...je mozne aby mala zapalene hrdlo???

andrea2603
28. jún 2010

ahojte 🙂
@olifcek ešte dodatočne všetko naj,naj,naj Olivke k meninám 🙂 /nejak som nestíhala, ale nezabudla som 😉 /
@lucia411 tie fotky sú super a tá s uterákmi nemá chybu 😵 ... a pekná rodinka ste 🙂
@nikolka2 vitaj 🙂 , moja Liv je tiež 11.2. narodená.

svetlankat
28. jún 2010

@zoska to prechladnutie moze byt kvoli zubkom, aj my sme mali sopliky, tiez som si myslela ze je prechladnuta, ale sestra ma vyviedla z omylu a mala pravdu, akonahle zubky vykukli, bolo po soplikoch. Inak sme mali naozaj hladky priebeh, az na to papanie, ale uz papame opat dostatocne aspon myslim. Uz vydrzi na ciciku aj 7 minut,

zoska
28. jún 2010

@svetlankat dakujem, tk budem cakat ci vykuknu zubky alebo pojdem k dr., minule jej zatiakli tak ich aj vygrcla, ale inak je stale rovnaka...
a myslim ze @olifcek sa pytala ci nmdeti vrcia...no neviem ci je to vrcanie to je skor taky zvuk ako ked si chce niekto koho skrabe v krku odkaslat... 😕

zoska
28. jún 2010

no a este ma napadlo, ze ked som sa stretla s hajdy tak som mala so sebou fotak a ani jednu fotku som neurobila 😒 ani Branka som si neodfotila (myslim maleho, lebo ocko je tiez Branko 😀) @hajdylca tak nabuduce 😉 a mm vas pozdravuje 🙂

maculik
28. jún 2010

@zoska aj my to mame, Petrik je uplne zachrchlany, az mu to tam tak klokoce akoby a vidis, to mi nenapadlo, ze to moze byt aj zubkami, ako pise @svetlankat . A niekedy by som si normalne az odkaslala miesto neho, keby to ide, tak to pocut... Ale dam ho pozriet v stredu, ideme na preockovanie, tak si chcem byt ista, ze je uplne zdravy.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre