Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
28. jún 2010

@olifcek vo štvrtok, vás v stredu však?

olifcek
28. jún 2010

@laxity jo, ideme uz zajtra, operuju pozajtra a vo stvrtok asi dom...budem na Teba mysliet...

blumka
28. jún 2010

@laxity myslis ked nieco zjes? no vyhadze sa vacsinou po tom, co moze sposobit alergiu a brusko bude boliet po tom co sa tazko da stravit 😉 z toho maju deti koliky...aj ked v tomto case uz by nemali mat...

laxity
28. jún 2010

@olifcek podobne a ty tam budeš pekne s malinkou? sa držte aj vy, potom sa ozvi keď budeš môcť či je všetko ok 😉

ja musí po operácií 24 hodín nedojčiť 😕 , fú to bude odsávania 😀

laxity
28. jún 2010

@blumka ahaaaaaa 🙂 , aj napríklad keď zjem štvrťku melóna môže Natálku bolieť bruško? 😕, asi hlúpe otázky, ale nech viem, že asi radšej po menej potom, lebo niekedy plačká a večer mrnká, tak si myslím, že ju asi bolí bruško 😕

olifcek
28. jún 2010

@laxity jj, budem tam s oliv....bez nej neodiem...je kojena, takze nemaju na vyber...a s dietatkom do 5, ci 6 rokov ma musia ,,ubytovat,, s nou x;o)

vidis? odsavacku, uz aj pisem na zoznam, co beriem...

olifcek
28. jún 2010

@laxity budem na mobile...

blumka
28. jún 2010

@laxity ked bude nieco natali vadit tak ti staci ze z toho zjes len kusok...takze ak zjes stvrtku melona a nic sa diat nebude mozes aj cely, ale zas ked zjes trosku hrachu a bude ju boliet brusko tak by si nemala hrach vobec...ale myslim ze nase deti su uz dost velke na to aby ich boleli bruska z niecoho ineho ako zo strukovin a kapusty napr...ostatne veci by som uz na vasom mieste pomalicky davala do jedalnicka a skusala...ak prejde troska, prejde aj viac 😉

hajdylca
28. jún 2010

@blumka dakujem 🙂 no to az teraz viem ze strukoviny eee-eee, a ani polotovary, ni nic ako parn buchty, pirohy, koreniste jedla a pod.... moje male chudatko, az mi do placu bolo ☹
@olifcek drzim Vam palceky, i braskovi prajem skore uzdravenie....
ja som tiez chvilku pouzivala persil- ale mne sa zdali po nom veci dost tvrde a nevonali teraz mame batole a zatial ok, ale kaku tiez predpieram v lanze 🙂

garonka
28. jún 2010

kuk 🙂

blumka
28. jún 2010

@garonka kukuk 😀

hajdylca
28. jún 2010

@olifcek nahodou si prosim Ta nepamatas, raz si davala odkaz na nejaku stranku, ze co a ako by sme mali s drobcami cvicit v kt. mesiaci... juj neviem,ci si ma pochopila co som myslela...

olifcek
28. jún 2010

@garonka no konecneeee

garonka
28. jún 2010

@olifcek 😀 😀 😀
som Ti chybala čoooooooo? idem raz dva dočítať, čo ste popisali 😵

budeš mi zajtra chybať 😔

garonka
28. jún 2010

@blumka blumi ahaaaaaaaaaaaaa

garonka
28. jún 2010

že čarovny hrnček 😀 pije tej vodičky malo ale aspoň niečo, veď aj v MM je voda 🙂

olifcek
28. jún 2010

@garonka hehe, mm je v slipkoch a ponozkaaaaach?

zlaty je malicky x;o)

ja kuknem sem z mobilu snad...

garonka
28. jún 2010

kriste pane šak to je skoro 10 stran 😕 mam čo čítať 😀

inač som si kupila knihu od Timey Kerestenyovej či ako sa vola, kniha Sama mama hoci som len 4 strany prečítala ale vypada skvele

garonka
28. jún 2010

@olifcek joooo ponožky a slipy, skoro ma zabil keď mu vravim že hadžem fotku na koňa 😀 ale šak to len chcem ukazať ako Tobi pije vodu tak naj nehundre 😀
a on, že keby aspoň Calvin Klein slipy boli 😀 😀 😀

garonka
28. jún 2010

@laxity pytaj si v obchode čarovny poharik 😀

mne @blumka skvele poradila a maly mi pije vodičku jupiiiiiiii

laxity
28. jún 2010

@garonka blumka mi poradila, len vyskúšam ako bude reagovať malá keď tu nebudem 😕 , ale presne na ten zelený som sa dnes pozerala 🙂

garonka
28. jún 2010

@laxity fajny je sice my ho sem tam hryzieme ale troška pije tu vodičku ale ty zrejme potrebuješ aby Ti Natalka z neho pila mliečko, že?
tu mali aj ružovy ale vzali sme zeleny ale ja som chcela ružovy 😅

lenica81
28. jún 2010

@garonka 😀 😀 😀

joj, laxi, drz sa... ti nezavidim, i moja segra ma operovanu stitku, mala nejaku cystu, a teraz sa musi dopovat a davat si pozor... 😒

ja pouzivam teraz persil sensitive, ale je lepsi ako lovela, i ked ako niekto pisal, pradlo je take tvrdsie, ked sa operie, ale ked vyschne, je to ok... 😉

blumka
28. jún 2010

@garonka aj my mame zeleny a este fialovy 😀 a tobi jaky frajer s hrncekom 😀

laxity
28. jún 2010

@garonka hej ja potrebujem, aby mm dával malej papať dva dni 😕 ....neviem či by som vybrala rúžový, mne sa práveže ten zelený veľmi páčil 🙂

olifcek
28. jún 2010

toto je uz vyradovacka? ked prehrame, je koniec?>

lenica81
28. jún 2010

@olifcek jo...

laxity
28. jún 2010

@lenica81 ďakujem 😉 , ja tam mám nejaký nádor 3 cm 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre