Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
29. jún 2010

@laxity tak podla mojho merania 64cm

blumka
29. jún 2010

@dorotka2 poslim mi cez IP tvoj mail a poslem ti to

lolka
29. jún 2010

vonku je teda riadny hic.... 😒
@laxity ides na operaciu stitnej zlazy ? mne ju operovali pred 8 rokmi, teda celu mi ju vybrali cize som uz trvalo na liekoch. ale hlavne, ze sa uz citim dobre 😉

@zucana teda, niekto sa ma, super, ze ti takto muzik pomaha a mozes aj relaxovat 😵 a ta sauna, mne velmi nerobi dobre, lebo mi strasne busi srdce - to je od tej stitnej zlazy a ty mas podobny problem, tak neviem ci ti az tak urobi dobre. 😒
@blumka mne tie prikrmy este nedosli ☹

lolka
29. jún 2010

my mame poradnu v utorok, ale co sme doma merali mala 67 cm a vahovo tipujem do 7 kg 😅

dorotka2
29. jún 2010

@lolka pozeram, ze mas o 9 dni starsiu Vikinku ako je moja Vikinka, a asi aj vacsiu. 🙂

lolka
29. jún 2010

@dorotka2 vsimla som si, ze mame dalsiu Viki v klube 🙂 a velka ? mne sa zda, ze tie deti rastu pred ocami. pred tyzdnom sme boli pozriet kamosku a jej 3-tyzdnovu dcerku a Viki bola pri nej ako obor 😀 a este pred casom bola Viki taka mala 😅

blumka
29. jún 2010

@lolka a nemas nejaky iny email.lebo to je dost velka priloha tak mozno nepreslo...ale skusim este raz ti to poslat

jaja32
29. jún 2010

@lolka to príde, mne to tiež prišlo neskôr, predsa je to veľký súbor .... dokonca som chcela reklamovať @blumka 🙂 , ale prišlo

blumka
29. jún 2010

@lolka poslala som ti este raz..len ty mas azet a ten velke prilohy nerad pusta..ani garonke neprislo

lolka
29. jún 2010

@blumka ok, dakujem, budem cakat 😉

laxity
29. jún 2010

@lolka jojo zajtra 😒

@maculik jojo zajtra, ale len na príjem mali by ma hneď pustiť domov a potom hneď vo štvrtok ráno na operáciu...tak uvidím čo zajtra vybavím 😕

laxity
29. jún 2010

@dorotka2 možno aj my budeme ale ja tipujem 63 cm 😕

laxity
29. jún 2010

no tuším som tu sama...všetky ste vonku? no nič idem kúpať 🙂

lolka
29. jún 2010

@blumka uz to prislo, dakujem, mozem studovat 😉
@laxity aj my pojdeme za chvilu kupat 😵 ja ked som sla na operaciu, tak som sa najviac bala aby mi "omylom" neposkodili hlasivky a nechrapcala som 😀

jaja32
29. jún 2010

...my už spinkáme...tááák idem žehliť, ale sa mi nechceeeeee

lolka
29. jún 2010

@jaja32 ato uz mate nocny spanok? my pojdeme hajat za hodinku a pol

jaja32
29. jún 2010

@lolka áno, nočný 🙂 o 18h kupkáme a o 19.h. spinkáme 🙂 už tak fičíme asi 2 mesiace

lolka
29. jún 2010

@jaja32 sikovni ste 😉 my niekedy len o 19.30 dojdeme domov, ja som si ju naucila zaspavat pri serialy Panelak 😀 a kedy sa ti 1x budi v noci ?

jaja32
29. jún 2010

@lolka 🙂 🙂 niekedy len ráno o ôsmej, niekedy o šiestej, kedy ako. Dnes o štvrtej a potom sme spinkali do ôsmej

laxity
29. jún 2010

@lolka ja sa toho tiež veľmi bojím ☹

laxity
29. jún 2010

@lolka a všetko prebehlo v poriadku?

hajdylca
29. jún 2010

@blumka predtym som si davala vacsi pozor- nejedla som strukoviny 😒 ale uz i minule som si dala troska fazulky a 🤐 🤐 ako ista som si nie vobec... neviem, ci ma ten jeho plac-krik inu pricinu... sem tam si uska taha, ze by ho tie boleli 😕 😲
@zucana tak to si dovolenku perfetne uzijete, Ty vodu a mm malinku 😉 v dobrom zavidim.... ale i ja sa budem mat od zajtra lepsie 😀 sice ziadne more, ale mm bude tak dlhooooooooooooooooo doma, a to je pre mna na nezaplatenie 😵

jja
29. jún 2010

ahojte dievcata, opat k vam idem pre radu... dnes som bola objednana na kontrolu ku gynekologovi, a rano ked som vstala, som mala taky hnedasty vytok. dr. mi na to povedal, ze stracam mlieko preto ten vytok , ze je to predzvest menzesu. menzes som raz mala , tesne po sestonedeli odvtedy nic, az dnes. len sa mi to nezda s tym mliekom. na malej nevidno zeby som stracala mlieko. je spokojna, napapana, kaka, cika ako stale....no neviem..len ma tym trosku zmiatol.....

lolka
29. jún 2010

@jja podla mna mlieko nemusis stracat.kamoska ma syna narodeneho koncom januara a pred mesiacom mala tiez vytok a o cca 2 tyzdne dostala 1x menzes. maleho aj plne dojci, mlieko ma. asi aj toto je velmi individualne, takze sa neda povedat menzes - strata mlieka 😕

@laxity vsetko prebehlo v poriadku a jazvu mi urobili velmi peknu, plno ludi si to ani nevsimne 😉 prve dni sa tazsie prehltalo, ale stravu budes mat kasovitu, takze to pojde 😉 ja som ladovala detske vyzivy, jogurty a pod.

lolka
29. jún 2010

@jaja32 tak to sa super vyspite 😉

laxity
29. jún 2010

@lolka a kde ťa operovali? asi aj budem ladovať to čo ty 🙂

blumka
29. jún 2010

@hajdylca ak maleho boli usko zistis tak ze mu pritlacis usko v strede ako je taky lalocik 😉 ak nebude reagovat je to ok...
no a plac moze mat vela pricin..moze to byt aj s jedla..mozno ma citlivejsie brusko. skus sa stravovat tak ako predtym a po tyzdni napr. zarad trosku niecoho noveho..napr. hrasok a uvidi sa, ale vzdy na skusku zarad len jednu potravinu, podla tho budes vediet ci mu to vadi alebo nie.

@jja, mne sa to nezda co ti lekar povedal, ved su baby ktore koja a maju menzes.... 😕

olifcek
29. jún 2010

baby, oliv cely den nespala, na vsetkych sa usmievala, hrala sa, nosila som ju...konecne zaspava...a musi mat zubky, lebo strasne ma akoby hryzla, glg...ako keby sa ucila chytit bez zubkov. Idem haji, hlava mi ide prasknut, asi tlak. Zajtra docitam. Oliv zajtra ide ako prva a to na cca 8.0

olifcek
29. jún 2010

baby, oliv cely den nespala, na vsetkych sa usmievala, hrala sa, nosila som ju...konecne zaspava...a musi mat zubky, lebo strasne ma akoby hryzla, glg...ako keby sa ucila chytit bez zubkov. Idem haji, hlava mi ide prasknut, asi tlak. Zajtra docitam. Oliv zajtra ide ako prva a to na cca 8.0

olifcek
29. jún 2010

budik mam na 3,0, lebo najneskor od 4.0 nesmie papat, fnuk.

laxity
29. jún 2010

@olifcek držte saaaaa 🙂 a Olivke nech to dopadne čo najlepšie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre