Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010

@rivatha trosku to citit, ale ked je okno otvorene, tak ani nie....my mame postel, vedla postielku, zasuvku a okno, cize...

maly je rozkosnyyyy....skoda, ze i ja soom nekupila vanicku na kociarik...snad uz budeme sediet o taky mesiac....
@svetlankat zubky nevidim, ale odprisahala by som, ze ma mierne hryzkala....

@granado pekne sedi v tej postielke.....sa ruckami o postielku pritiahla, ze jo?

blumka
2. júl 2010

my mame tiez v noci otvorene okno na mikroventilaciu...huci sice vsetko z ulice ale lepsie sa spi..aj juli asi preto lepsie spala...zaspala sice az okolo pol desiatej ale spala do tretej a potom do siestej rana...

lenica81
2. júl 2010

ranko baby... noc otras... 🙄 😅 kazde 2 hodinky hore... ze kedy sa to zlepsi... a teraz mi tu vyspava a nabural mi prechadzkovy program, takze dnes z prechadzky asi nic, bo do toho hicu nepojdem... 😒 ... 😀 ale take kratke intervaly, co sa mne ani neoplati zalahnut, bo rozmyslam nad hovadinami a nezaspim tak ci tak... 😔

dakujem baby za pochvaly na Vilka...

sveti, ty si uzi tu chatu... co by ja dala za to... chceli sme ist cez vikend do lipotu na kupko, ale mm je nachcipany a na mna uz tiez nieco lezie, tak to nebudeme riskovat...

@rivatha @granado zlate babenka, a @rivatha ty si jaka kocka... 😉 aspon si si trochu oddychla od stereotypu, ze to dobre padne...

@blumka a co ak ani tretie nebude na teba... 😀

zoska
2. júl 2010

ahojte,
dnes bude rušny deň 😒 žehlenie, balenie na 5 dni, nakup...asi padnem vecer od unavy do postele ako zabita
od 7.30 tu ktosi stale vrta, hlavu mi rozdrapi 😖
snad vas este dnes docitam...budete mi chybat do stredy 😉

lenica81
2. júl 2010

my mame otvorene okno na vetracku, ale to nestiha, takze ked sa 1. budi otvarame balkon... lenze pod oknami mame taku vacsiu cestu a premavaju sa tu autobusy, auta a najhorsie vselijake skutre a motorecky... 😠 len sa modlim... inak my mame biolit do zasuvky a tiez dobre... 😉

baby, a to tie zehlicky sa akoze rozhodnu, ze teraz sa precistim... bo v mojom navode je, ze raz za mesiac to mam sprevadzkovat... no na ciernom to musi byt uzas, ked sa tam vysype vodny kamen... 😠 🙄

lenica81
2. júl 2010

@zoska okolo nas uz 3 den kosia... ale to Vilkovi menej vadi, ako ked sa ja pohybujem po byte, splachujem wcko alebo buchotam riadmi... 😅

olifcek
2. júl 2010

@rivatha veru, pekna zena si

olifcek
2. júl 2010

@zoska aaaaa kam ides?

blumka
2. júl 2010

@lenica81 ja s tym ratam ze aj tretie bude ockove...to len tak v kutiku duse dufuam 😀 maju silne geny, no co narobim 😀 ja by som brala aj stvrte, len mi lekari nedovolia 4 cisaraky 😉

olifcek
2. júl 2010

@blumka 😀 😀

blumka
2. júl 2010

inak juli tiez lepsie svpi vonku aj ked sa kosi a vedla napr. stavaju dom a chlapi tam na seba pokrikuju, stale pocut nejake vrtacky a buchanie zdialky...ako ked spi doma a je tu uplne ticho...terezka ta zas musi mat uplne ticho, ju aj suchot vo vedlajsej izbe zobudi,lebo je zvedava co to je 😉

olifcek
2. júl 2010

ku komu sa mozeme s oliv na par dni nastahovat? mm mi volal, ze 6.07 vecer skoci k rodicom, pride dom 11.07, pobali sa a 12.07. leti do holandska, vrati sa 16.07.

blumka
2. júl 2010

olif,uff...prid k nam ;)

olifcek
2. júl 2010

@blumka co by povedal mm a svokra? 😅 k nasim nechcem, fajcia, bleee...a...sem tam sa tam pije, no, i ked malinko, ale ja to neuznavam...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. júl 2010

@rivatha to bolo dobreee...aj ty mas zehlicku? 😕 😕 😀 😀 😀

blumka
2. júl 2010

@olifcek, mm by nepovedal nic aj by bol rad zeby som nebola sama doma...len som si teraz uvedomila, ze u nas okrem nas byva este majster, co nam stavia dom...doteraz byval dolu u svokry lebo mala viac miesta ale ako prisiel svokor, tak siel k nam do nasej pracovne... ☹ skoda, lebo fakt som to myslela vazne...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
2. júl 2010

@rivatha stava sa...aspon sme sa zasmiali 😀 😀 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katina2209
2. júl 2010

Ahojky ako sme sa vyspali? My nic moc zase kazde dve hodinky hore....to bude podla mna z toho tepla a konecne sme vcera kakali a mali sme to až na chrbte 😀

@blumka krasne fotky tete je cela na tatinka....

@lenica81 Vilko je velmo zlatucky krasny chlapec...

@olifcek tesim sa,ze ste to tak pekne zvladli a ze je Olivka v poriadku.....

katina2209
2. júl 2010

@rivatha no ste krasni a vsimla som si na fotke,ze mate aj plienocku a ako ste to zvladli kolko ste boli vo vajicku?

lenica81
2. júl 2010

aj ja mam zehlicku... a tiez taku... teda je to fialova alebo cyklamenova, nieco medzi... 😀

blumka
2. júl 2010

akoze aby som sa zapojila aj ja mam zehlicku 😀 😀 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
2. júl 2010

@katina2209 dakujeme... 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre