Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
2. júl 2010

@olifcek len aby ti papala potom zeleninu, ked teraz okusi sladku vyzivu 😉

laxity
2. júl 2010

@blumka tak ďakujem, predsa je to super vec 😉 , treba si asi dobre rozmyslieť čo zamraziť...ale to mäsko určite 🙂

andrea2603
2. júl 2010

ahojte 🙂
@matesl také čáry-máry sme aj my robili 😀 , keď bola Liv taká urevaná tie prvé týždne. To vždy babka, že ona plače, lebo je urieknutá a do pohára s vodou hádzala zapálené zápalky a potom jej oči ako by tou vodou vytrela, no ale zázraky sa nediali 😕 😅

@blumka asi 2 dni čo Liv vyplazuje jazyk a super špicatý.

@laxity ja som kúpila chladené kuracie prsia alebo iné mäso, podelila som to do sáčku /také menšie porcie/ a zamrazila, taktiež som vždy mala v mrazničke rôzne druhy zeleniny a potom som vždy len vybrala mäso a k tomu nejakú zeleninu /napr. mrkva, brokolica, kukurica,.../, ak som nemala čerstvú.

a dnes ma napadlo, že pozriem v knihe, kde som si písala o Lenke, že či tam mám napísané, že kedy sa prvýkrát prevrátila z chrbáti na bruško a predstavte si, že tam mám dátum 13.10.2005 /ona je tiež februárová/.

lenica81
2. júl 2010

@matesl @andrea2603 ja mam doma od mamy v sklenicke svatenu vodu... uz sme skusali, ale zeby sme pozorovali nejake zlepsenie... ale ked uz sme nevedeli co s nim... 😅

@laxity dakujeme...

@andrea2603 livka je teda sikovnejsia, ci...

maculik
2. júl 2010

@andrea2603 tak vidim, ze Lenka bola tiez taka pohodlna, ako nasa Adelka, aj ta sa prevratila az niekedy v 7.mesiaci.. Aj sediet a chodit zacala neskoro, ale ved nic jej neuslo 😉

ja som dosla z mesta, bola som s malym, ocko doma strazil Adelku a pozeral futbal. DOkupila som nejake gatky a saty a Petrikovi opalovacky, a nejake veci v drogerke a vela prebal.podloziek, aby nemusel mat vonku plienku, bude sa vyvalovat na podlozke.

teraz balim, mm isiel s Adelkou von.

vonku je hic, ble 😝

laxity
2. júl 2010

tak a ten môj mm ma klamal...že malinká pekne papká, chcel ma len upokojiť, ale pritom sa tu trápili, vôbec nechcela a dnes ráno papala o 6.30 a potom až 14.00 😔 a včera čo som bola preč vypila 2,5 dcl 😕

andrea2603
2. júl 2010

@lenica81 Livke sa pred 3 dňami podarilo prevaliť na brucho a odvtedy nič a to bola bez plienky, tak neviem, či sa to ráta 😅 😕

@maculik presne tak , nič im neujde 😉

maculik
2. júl 2010

@laxity ale aj tak zlaty mm, nechcel, aby si si tam robila starosti.. No co uz, potrapili sa, ale uz si doma a Natalka ta ma zase celu pre seba 😀

kocky, ktore davate videa na net, existuje aj taka stranka, kde sa da to video zaheslovat, ze ho vidia len ti, ktorym dam pristup? Lebo nasi a svokrovci dlho nevideli drobcov, tak som chcela nejake videa im zavesit na net, len na jednom, kde Adelka strasne smiesne sa blazni a tancuje, je hola. Robila to a ja som to len tak zacala natacat a keby ju vyrusim, ze jej dam plienku, uz by to nebolo spontanne. A nechcem, aby ju kde-kto ocumoval...
a mailom sa to neda poslat, je to oooobrovske..

laxity
2. júl 2010

@andrea2603 ráta 😉

Natálka sa stále prevaľuje už aj na druhú stranu, takže u nás najvyšší čas kúpiť ohrádku 🙂

laxity
2. júl 2010

@maculik veď hej a možno dobre aj tak 🙂

v tomto ti neporadím, nedávam videá na net 😕

lenica81
2. júl 2010

@andrea2603 Vilko sa uz zo 4x obratil z chrbatika na brusko a raz naopak... ale inak nie... cista nahoda to asi bola... furt nejako rucky zavadzaju... este to nema ako zabavku, len sa obracia z boka na bok a popri tom si huci...

@maculik ani ja ti neporadim... ☹

olifcek
2. júl 2010

@blumka jjvieeem, riskujeeem
@maculik to s podlozkami vonku jaky fajny naaapaaaaad...mm vravi, ze na youtube.com vies dat video i na hesloo

@andrea2603 jeeej, dobre vediet, ze cas i v 8 mesiaci

@laxity zlaty mm

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
2. júl 2010
laxity
2. júl 2010

@olifcek jojo zlatý

krásne veci...tebe sa darí 😀

@rivatha ďakujem, jo ja viem, že mm to myslel dobre a pekne si to napísala 😉

andrea2603
2. júl 2010

@olifcek veru tak, času ešte dosť 😉 , potom to všetko dobehnú lenivci 😉 a celkom fajn som sa zasmiala, keď som si v tej knihe prečítala Lenkine huncúcstva: napr. 06/2006 (to mala 1rok a 4 mesiace) - vyliezla na komodu a zvesila obraz 😀

olifcek
2. júl 2010

@laxity uz ale len dve veci a konciiiim

laxity
2. júl 2010

@olifcek aké? 😕 😉

olifcek
2. júl 2010

@laxity neze mi to vyfuuuknes 😉

laxity
2. júl 2010

@olifcek no to posledné žeby 😀

laxity
2. júl 2010

@olifcek neboj, ja už nemôžem...teraz si kúpim niečo bolestné a už končím na leto má kopu vecičiek 🙂

aj to má Olivka bolestné však? Statočná inak ti poviem 🙂

lenica81
2. júl 2010

baby, to sa mam nejako zaregistrovat a potom sa da drazit, tak ze... 😅

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=2278050 😵

lenica81
2. júl 2010

hej, a mate aj nejaku taktiku na vydrazenie za naj cenu... 😕

olifcek
2. júl 2010

@lenica81 jj, tie chlapcenske vecicky som i ja posielala link dnes, myslim....

veru, olivka toma ako bolestne...aleeeeee, i od @garonka, KTORA TU DNES NIE JE dostala krasne bodynko, neviem, videla si link? aaaa od @jaja32 nakoniec tie ruzove opalovacky disney minnie, ci cyklamenove, ci aka to je farba...povodne som ju poprosila, ci nekupi, ona kupila ale cislo uctu uz nedala, ze to posiela olivke.... 😵 😵

olifcek
2. júl 2010

@lenica81 sledovat aukciu a prihodit az pred koncom, taku minutku...ale robia to tak viaceri, takze....ale ja si urcim vzdy hranicu nad ktoru uz nejdem...x;o)

olifcek
2. júl 2010

@lenica81 jj, tak, zaregistrovat...

lenica81
2. júl 2010

ja padim, este mozno zajtra kuknem na tu drazbu... pekny vecer, mozno cez vikend nakuknem ... 😉

laxity
2. júl 2010

@lenica81 len keď sa zaregistruješ, tak myslím, že týždeň nemôžeš dražiť 😕 , ale ak by si mala o to záujem treba dať vedieť a my ti to niektorá vydražíme 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre