Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
4. júl 2010

@olifcek jazva má také 4cm 😕 , ale štichy nemám...

nejak skoro nie? 😕

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
4. júl 2010

peknu grilovacku 😵

olifcek
4. júl 2010

@rivatha veru, nadvihne tricko a uz aj sa ide prisat...ved uz mam par cucflekov, co z nedockavosti tesne vedla bradavky zacala soskat 😀

juj, grilovacka....uzi si juuuu

zucana
4. júl 2010

baby z blavy do tatier je uz vsetko dialnica???
a aha....

https://www.youtube.com/watch?v=b8BMV-cSPPA
lenica81
4. júl 2010

@rivatha ja bych si taky dala... 🙂

@olifcek jojo... cucfleky tiez poznam... 😀

mna straaaaaaaasne boli hlava... a to sa snazim aj pit, ale celkovo som nachladena, pokaslievam, asi ma v noci ofuklo... 🙄 toto pocasie ma zabija... keby bolo tych 25, to by mi vyhovovalo... 😒

lenica81
4. júl 2010

@zucana ee, nie... este za zilinou popod strecno nieco za ruzomberok nie je... ale inak myslim aj ano... 😉

zucana
4. júl 2010

@lenica81 tak sa vyliec....a 25 bych brala aj ja...

olifcek
4. júl 2010

@zucana jeeeeeeeeej, takto i my ideme vpred...ze ideme, nejdeme x;o)))) a ked ju o nebavi zastane, dvihne hlavku a pretoci sa na chrbatik x;o) no stale sme sa nepretacali z chrbatika na brusko....teda nie bez malej pomoci...teraz necvicime, chirurg neodporucal...

olifcek
4. júl 2010

@zucana som myslela, ze Vikinka uz plaziiiii 🙂 resp. ide po 4 ale na ruckach....asi mi sibka, zrejme este skoro na to, ze? no ale ked je sikulacka a krasne sa uz pretaca....

lenica81
4. júl 2010

@zucana mala sikovnica... 😵

olifcek
4. júl 2010

....mam moznost ist do noveho mesta nad vahom ku svokricke...no neviem...je to daleko...sli by ste? domov by sme ale sli same , a asi i tam, lebo mm na sluzobku paq leti z kosic...

zucana
4. júl 2010

@olifcek super ....ste sikovnucki...ja musim fakt uz davat bacha lebo toto je jedna gymnastka....

https://www.youtube.com/watch?v=iKqXQ08b298


my zasa este nepapame nozicky asi preto ze ma strasne silne nozicky....
a ja pozeram sam doma a dvaja lenosi spia 😀

zucana
4. júl 2010

@olifcek chod aspon si oddychnes a zmenis prostredie a isto ta tvoja nie je ako ta moja....
a plazit sa deti mozu az v 9tom mesiaci a kamoskin az v 12tom zacal....mala ma len 5 tak toto je uzasne podla mna ako sa pretaca ako chce a hadze sebou a posuva tu tazku ritku vpred 😝

laxity
4. júl 2010

@olifcek ja bych šla, aspoň zmeníte prostredie a bude vám fajn určite 🙂

laxity
4. júl 2010

@zucana preboha pozor dávaj....ja som sa až zľakla 😕 , sa vytáčala za tv 🙂

zucana
4. júl 2010

@laxity toto mi robi stale....ale nie iba za TV ja sa normalne bojim ze si zlomi krk...je to normalne???

olifcek
4. júl 2010

@zucana takze i oliv je sikula? supeeeeeeeeeeer....sice sa neotacame ale nozicky obe naraz papame, chi, chi... uz i hracky si z hrazdicky vybera 😅

uz super veci dokzu tie nase deticky 😵 😵 zufala som bola, ze na brusku byt nechce a o mesiac na to uz nebol problem, par dni po mesiaci uz i hracky brala na brusku x;o)))

dufam, ze nam tych par dni moc neuberie, co nemozeme nic...x;o)

@zucana @laxity ale co ked oliv len na prse bude chciet byt? 😅

olifcek
4. júl 2010

@zucana Ty brdo, zive striebro...nasa uz tiez len sediet, keby mohla beha, no ale nevie, tak smola, najnovsie si ubjavila plienku a dava ju dole 😕

vytaca hlavku za tatom ked prichadza do miestnosti, ale taku rybycku dozadu nerobime..fuha...ale je super, ze je tak pohybliva 😅

laxity
4. júl 2010

@zucana dieťa robí iba to čo môže neboj...ja som sa tiež vždy bála,že sa moc vytáča a svokra ma upokojovala 😉

@olifcek možno bude iná...svokru možno dlho nevidela, bude to niečo nové pre ňu 🙂 ...bude zvedavá 🙂

laxity
4. júl 2010

Natália je neskutočne pohyblivá...ani na sekundu bez dozoru 😕

lenica81
4. júl 2010

@zucana nas sa vykruca, ale neviem za cim... a teraz uz aj ten hrudnik tak dviha ako viki... 😉

lenica81
4. júl 2010

@laxity @zucana inac som sa tiez zlakla... 😔

zucana
4. júl 2010

@olifcek za skusku nic nedas a jasne ze je sikulka
a podla mna vam zmena obom prospeje 😉

lenica81
4. júl 2010

@olifcek asi pojdete vlakom a to je podla mna ok s malym babom... neboj... len ty musis potrenovat mocak... 😅 ci... zoberies manducu... 😀

blumka
4. júl 2010

@zucana, jaka viki fajnaaa..toto sa snazi uz aj Juli...o chvilu sa ti zacne plazit ako partizan 😉 Terezka sa plazila od pol roka alebo 7. mesiaca a v 9. zacala stvornozovat 😉

blumka
4. júl 2010

@olifcek, chod..nech si olivka postupne zvyka na inych ludi, nech vidi ze nielen doma sa da spinkat a hrat...tiez si myslim ze zmena vam prospeje 😉

blumka
4. júl 2010

@laxity necitala som velmi popis k tej cestovnej postielke, ale ak sa da dat matrac aj dolu aj hore, tak je fajn 😉 ja mam cestovnu od narodenia juli v obyvacke, aj teraz tam juli lezi a jaci na hracky, ked bude vacia dam matrac dolu, oblozim ju hrackami a bude sa tam hrat...a my aj vela cestujeme tak ju nosime so sebou 😉 je to super vec

zucana
4. júl 2010

@blumka veru ta co sa da dat matrac hore lebo ten iba dole je nanic....vika tam nespala a este sa aj tazko vybera na kojenie v noci....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre