• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
Dievcata, dakujem vam :dizzy_face: Fajne bolo, velmi prijemna zmena takto dakam vypadnut. David bol dobrucky, kukal vsade takmer nemo. Olizal ho tam velky pes, strasne sa nam o babatko zaujimal a strazil ho pri kazdom zvuku, co vydal :sweat_smile: No tak snad to nevadi a nebude chory alebo nieco. Co poviete, snad mu nedal dajake bacily. Hadam len tak vhodne pre imunitu... Cestou spat nam David zalomil, ale prebral sa, ked sme ho vyberali z vajka, tak sme chytro okupkali. Inak super oddych, pytali sa nas, ako sa mame a co manzelstvo a rodinka. Som stastna a o to viac, ked viem, ze aj mm je stastny.

@zucana Nema chybu malicka. Aj nas tak zaryva hlavicku, ale len kusok sa pohne, ak sa ma od coho odrazit.

A oziii! Dneska rano sme sa bez pomoci z chrbatika na brusko pretocili :dizzy_face: A ja som to nevidela, dolezity dodatok :grinning: V posteli mm Davida nalakal na mobil s pesnickou. Manu Chao prosim pekne :sweat_smile: A pocas nasho obeda si ozuval strasne noziky, taky je rozkosny. Aj vecer vo vajku ich chcel cmulat aj s capackami.

@olifcek David je tiez taky pahltny tusim. So zavretymi ocami sa zaryje do prsa, ani nevie kam :sweat_smile: Tak len chytro odsuvam hlavku, az mi nenarobi cucfleky. A casto sa bojim, ze sa mu zle dycha, ked sa tak na mna "lepi" :confused: Nepomoze, ked mu trosku zaklanam hlavicku, on sa vzdy zaryje naspat :grinning:

@laxity Peknucku postielku mate. Ja som len tak z nicoho nic este nasho drobca zaspat nenasla. Ktovie, ci niekedy tak zalomi :sweat_smile: A inak, ten hadik dookola je fajn. My mame hniezdo, no ani nie do polky a ked sa vrti, tak sa buchne obcas. Dobre, ze to tam je a neboli ho to. Len by to aj dlhsie mohlo byt, neprepchal by si nozky cez dzurky. Existuje take cosi aj okolo celej postielky? Hmm, alebo dam mamine usit.

@maculik Uzite si oddych a krasny spolocny cas :dizzy_face: Peknu dofcu prajem :wink:

Ta ohradka, @zucana @blumka Ako to myslite, ze matrac hore? Sa pytam ako dilino, ale nachapem. Tie ohradky maju tiez polohovatelny rost s matracom ci vravite o postielkach cestovnych.
4. júl 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik to mam aj ja s Matikom, presne ako to opisujes!! tiez posledne dva tri dni, vazne max 5 minut sa zahra a furt mrnci a chce aby som bola pri nom, vtedy je spokojne dietatko, pritom som stale pri nom v okoli dvoch metrov...
4. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik si to poriadne uzi... sak dovolenka je dovolenka, iba ta materska nie... :grinning: :wink:
4. júl 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @rivatha...cestovne postielky myslime...davam foto nasej..sorry za bordel :grinning: teraz je matrac hore, mne drzi na takej sietke..a ked bude juli vacsia a bude uz sediet, tu sietku dam prec a matrac dam na spodok postielky, oblozim ju hrackami a bude sa hrat...ked bude chciet lozit pojde von a nech si lozi po byte :wink:
4. júl 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Mhmm, dikes, uz kapisto :sweat_smile: Ohradky to tak asi nemaju, ci ano? Ja by som radsej ohradku, lebo tie byvaju vacsie, nech ma dost miesta aj vtedy, ked sa otoci "sriegom"
4. júl 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik aj ja ti prajem pekny zazitok z dovolenky
@laxity Natalka je rozkosna, kedy sa narodila? Klaudika 25,2
4. júl 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja netusim ako je to s ohradkami..tie som nikdy neriesila :sweat_smile:
4. júl 2010 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Aha, tak jasne :sweat_smile: Postudujem to a pomaly aj objednam, uz je tusim najvyssi cas.
4. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha Aj Klaudika sa vcera 1 x pretocila a dnes naraz 3x. To dnesne som ale nevidela. Ale moj mm a vravi, tak ona uz sama nemoze byt.
4. júl 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma Veru nie, jedine v postielke. David to spravil rano len raz. Ked som sa prisla pozriet, tak sa mu nedarilo :sweat_smile:
4. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas skoro vsetko robia moje deti prvykrat nie pri mne ale pri mm :rolling_eyes: aj terezkine prve kroky videl on a nie ja :sweat_smile: no co uz
4. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ono sa to bude pomaly rozbehavat
4. júl 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ked sa raz otocili tak sa zacnu krutit :wink:
4. júl 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Nevadi, isto sa velmi tesil a hned na to si to isto videla aj ty. Ved chlapi su s detickami trosku menej, tak su potom taki zlati naradosteni :dizzy_face:
4. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma Veru, som si vedoma. Uz aby sme coskoro aj zastrcky zaistili :grinning:
4. júl 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha uz som si zvykla :sweat_smile: aj prve pretocenie terezky videl on :grinning: ono je to presne tak ako vravis..su s nimi menej tak nech si aspon toto uziju :wink:
dnes chcel ist mm s mojim a svojim otcom na pivo, tak ze terezku uspi moja mama a ja juli...ale keby ste poculi ten plac lutostivy co terezka nahodila...tak nam jej prislo luto...ona strasne miluje ocka, a su tak malo spolu a vecerne uspavanie je ich chvilka..mm jej vcera rozpravku hovoril...tak z piva nic nebolo...ale hlavne ze tete bola spokojna :dizzy_face:
4. júl 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@selyma ďakujem, 22.2. :slight_smile:

@rivatha no ja mám to hniezdo do postieľky od svokry, bo Natálka si tiež búchala sem-tam hlavičku tak sme to takto vyriešili, ale myslím, že sa to dá v poho ušiť...na celé neviem či to predávajú...nevidela som :confused:

@blumka môžeš poslať link, ktorú máš ty? A si teda veľmi spokojná? Ja by som skôr asi štvorcovú, bo keď mám Natálku v postieľke tak si búcha hlavičku, čiže je jej to malé a tomu búchaniu sa chcem vyhnúť :grinning:
4. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky diky, dufam, ze to zvladneme, aj tu cestu, aj pobyt. A sa bojim, ze maly sa zajtra cestou prekaka, lebo dnes nekakal, ale mozno to este den podrzi :grinning:

@olifcek dufam, ze bratovi sa za ten cas, co tu nebudem, polepsi a budem citat dobre spravy, ked dojdem :slight_smile:
a za svokrou chod, dobre ti to spravi taka zmena, aj s malou ti pomoze.

no nic, idem uz off, este nachystat veci na rano a spat.
Dobru nocku :slight_smile:
4. júl 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha my mame hbiezdo okolo postielky sa mizda...

@maculik mam v kalendari, ze Ta 18.07 citame....oddychni si

inak...oliv zacala rozpravat vo velkom, namiesto placu vydava taky tichucke hm hm hm a pusu pootvori, ked sa jej cosi nepaci zacne vrcat alebo brmkat...chi....a stale cosi akoby vysvetlovala....uzasna je

4. júl 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maculik bru nocku a dakujem za braska i radu :dizzy_face:
4. júl 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam hniezdo na celu postielku..ale praveze by som potrebovala len na pol, lebo mam bocnicu prec a je pritisnuta k anasej posteli :sweat_smile:
@laxity ja mam Graco pack and play, neviem ci to este vyrabaju, lebo to je uz po troch detoch...dam link na podobnu http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=1718&category_id=99&option=com_virtuemart&Itemid=8

dolu su styri, ked si zvacsis napr. tu cervenu vidno tu sietku ktora drzi matrac hore...ked zlozis sietku matrac len polozis dolu a mas akoze ohradku..ale toto je obdlznik..stvorcova by bola asi naozaj lepsia...
4. júl 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ta druha na obrazku..pise tam ze cestovna postielka so zavesnym lozkom...to je to o com tu cely cas tocim :grinning: :grinning:
4. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda druha v druhom linku :grinning:
4. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tak to mame skoro rovnako stare :grinning: mlade :grinning: deticky
4. júl 2010 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok