Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
5. júl 2010

ahojte 🙂
idem si vás trošku dočítať.
u nás nové len to, že dnes Branko a Lenka išli na prázdniny k svokre na 2 týždne.

olifcek
5. júl 2010

@zucana JUJ, JA BYCH KUPILA, ALE PLAVALI BY SME V NICH...

@blumka akoze TeTeeee, he he....'

no nic, ideme mmy pomaicky do nemocky ukazat ranku lekarom...snad to bude ok...

olifcek
5. júl 2010

@andrea2603 jeeeej, snad si kusok oddychnes 🙂

lenica81
5. júl 2010

ranko, teda je 11... ale tak teda den.,.. 😉

my sme po prechadzke... teda prechadzke... mam defekt, tak sme boli v manduce... a v tescu a potom sme sa trosku ponurali po sidlisku... 😅 maju vypredaj na detske vecicky, len pre chlapcekov je toho zalostne malo... ja chcem druhe dievca... 😀

inak Vilko dnes strasne vela kaka, ale inak vyzera spoko... tak neviem... 😒

zuci, skus toto... http://www.emma.sk/emma/wellnes-a-diety/diety/d... je to jednoduche, i ked niekedy cloveka prepadne vecer chut na coko... 😎

adi, tak to ako keby si sama doma bola... len malu livi mas na starosti, tak si to uzivaj... 😉

lenica81
5. júl 2010

laxi, ta tebe ako fajne... moj mm je dnes v praci... robi pre americku fy... 😠 ale neva, bude mat den nahradneho volna a o 3 tyzdne ideme s kamosmi do vrbova na chatu... mozno skocime aj na studenovodske vodopady...

olif, ja napr. uz viem, ze orechy nemozem, ani mandle, ani lieskove, ani vlasske, takze arasidy nemusim ani skusat... Vilko sa vyhadzal... 🙄

blumi, ta TT je jaka mudra... 😀 ale nezda sa mi, zeby si mala velky zadok...

a este k tym cestovnym postielkam... my mame tiez jednu, od hauck, ma aj prebalovak, aj kolotoc a aj ten polohovatelny matrac... je fajn, len som si nevsimla, ci ma zips... to musim nabuduce checknut...

a som nachcipana, tak som si dala pinosol kvapky do nosa, co mozeme, ale pre istotu mam z nich prhlivku... 😠 takze sa tu trapim a tecie mi z nosa...

zucana
5. júl 2010

@lenica81 dik aleja drzim taku moju 😀
rano cerelaie s jogurtom obed normal ale delena strava a zdrave poobede ovocie a vecer nieco malinke....

lenica81
5. júl 2010

@zucana ja viem, ale min aj nejaka fitnes trenerka hovorila, ze ak poobede clovek necvici, uz by nemal sacharidy jest... lebo sa nespalia a ulozia sa... 😉

nikolka2
5. júl 2010

Má niektora z Vas mamicky narodeneho drobceka 11.2 .2010 ?,,ja sa len tak pytam 😉

zucana
5. júl 2010

@lenica81 leno ja kojim takze to mi je dost jedno....ide o to aby som sa dokazala obmedzit a menej jest.... 😉 zatial sa mi dari a od prichodu mam 1,5kg dolu.....

lenica81
5. júl 2010

@nikolka2 fuha... joj, kde je ta nasa tabulecka... 😕

nikolka2
5. júl 2010

je nejaka tabulka ??? 🙂 moj maly sa vtedy narodil ,,no maly jak maly uz ma vyse 8 kil a zacinam sa rozhliadat po kupe kosmodisku lebo uz mi chrbat pomaly odchadza 😅 a hlavne som tiez stastna , ze kojim lebo ja to mozem porovnat , lebo prvu dcerku som nekojila a teraz maleho ano a je to poviem Vam velky rozdiel fakt 🙂 A este som sa chcela mile mamicky opytat ,,lebo ja mam velmi mudru svokru 😎 a ta mi povedala , ze deti zacinaju sediet od 7 mesiaca je to pravda a ja som tu na modrom koniku videla sediet uz 5 mesacneho 😉 ,,,tak teraz kto ma pravdu ? 😀 ,,diky drzim palceky s detičkami 🙂

blumka
5. júl 2010

@nikolka2 deti zacinaju sediet ked si same sadnu..sotva si same sadne 5 mesacne dieta, skor 7. mesacne...tym ze ho budes sama posadzovat mu mozes poskodit, vsetko ma svoj cas...deti si sadnu vacsinou az po tom co zacnu lozit po styroch

lenica81
5. júl 2010

@blumka nevies, co sa stalo s nasou tabuleckou... 😕

andrea2603
5. júl 2010

no tak som to spätne aspoň prebehla.
@zucana fotky z dovolenky paráda 😵 , vidieť, že ste sa mali fajn, len smutné, že doma to máš také napätie so svokrou 😖
@nikolka2 moja Liv je 11.2.

blumka
5. júl 2010

@lenica81 neviem..dakde je ale kde 😕

andrea2603
5. júl 2010

kočky, 2 roky sme mali zajka, pred 3 dňami som ho darovala, lebo teraz bol síce na balkone, ale cez zimu je v obyvačke a tam ho už nechcem kvôli Livke mať, predsa len pĺzne a ona si bude všetko do pusy dávať a aj priestor na takú veľkú klietku /100x50cm/ nieje. Lenka si za tie 3 dni nevšimla, že zajko nieje, teraz bude 2 týždne preč. čo jej mám potom povedať? že zomrel?alebo ušiel?alebo sme ho oženili, veď bol dospelý 😕 no poraďte, prosím.

zucana
5. júl 2010

@andrea2603 to ozenenie je dobry napad ;)
a mne poradte...vika ako sme sa vratili chce stale jest a uspanie len na rukach.....na dovci krasne jedla kazde 4 hodky a zaspavala sama...s nami alebo na plazi alebo v kociku....

andrea2603
5. júl 2010

ste sa tu minule bavili o ohrádkach ... ja má v pivnici u mamy niečo takéto, stará dobrá klasika, ešte ja som sa v nej hrala 🙂

andrea2603
5. júl 2010

@zucana ja som aj teraz uspávala na rukách 😒 , tak neporadím, ale jedno je isté, teraz, keď pôjdu zúbky, čakajú nás náročnejšie dni, potom sa to polepší ... sľubujem, odskúšané už na dvoch deťoch 😅

blumka
5. júl 2010

@zucana, noooo ak jej idu zubky alebo ak ju nieco trapi tak jej vyhovej 😉 nema zmysel aby si ju trapila niecim co ona nechce a bude ti plackat 😉 ono sa to upravi 😉

@andrea2603 mne sa paci to ozenenie 😀 len aby potom lele nechcela ist na svadbu 😀

zucana
5. júl 2010

my na ohradku cakame.....takze sme dneska dopadli takto....dam foto do albumu zas to nejde

andrea2603
5. júl 2010

@blumka 😀 😀 😀

zucana
5. júl 2010

tak je to v dovolenkovom albume
a vytocila som sa lebo som povedala svokre ze ked nepride tak ohradka co objednali za body na benzinke na vianoce ze budem musiet kupit novu lebo to nezvladam kontrolovat .....a ona sa akoze urazila ze ci oni za to mozu....

blumka
5. júl 2010

inak, ja mam malu teraz na zemi..pod nou paplon, na nom deka a na tom Juli...kym sa neplazi tak z toho neutecie, ohradku mi este netreba 😉

loginka
5. júl 2010

cafte, ako sa mate tom horku? 😎 vcera sa mi podarilo sa okupat v jazeru, jupiii
ku papaniu - neviete od kedy sa moze zltok? ked papame masko tak uz moze? a kedy sa ma vynechat obedove mliecko? zatial to nevyzera zeby to mliecko uz nechceli...
tuto noc sme rozdelili dvojicky do dvoch izieb, bolo mi smutno za malym, ale ked oni sa teraz v noci dost navzajom budia, tak sme to vyskusali...

blumka
5. júl 2010

@loginka uz ked davas masko mozes jeden den ho nahradit zltkom 😉 a mliecko ked chcu davaj 😉 este su malo na prikrmoch zeby ho uz nechceli, pre nich to je istota

loginka
5. júl 2010

aj som si myslela blumi, diky 😉
tento tyzden skusim spenat so zltkom 🙂
ty uz si zacala s Juli?

blumka
5. júl 2010

ne, ja zacnem o dva tyzdne..budeme u nasich tak si z toho spravime velke halo..aj terezku sme zacali krmit tam, sa mm smial ze si z toho tradiciu ideme urobit 😀

loginka
5. júl 2010

@blumka no jasne, u babky predsa chuti najlepie 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre