• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
6. júl 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek ja sem tam ak nezabudnem ale včera bolo take slnko pod mrakom natrela som Tobiho seba ne a spieklo ma :angry:
6. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka jaaaaj..dveee? :confused: ..... :grinning: :grinning:
starsie olovrantuje a Juli je pri nej v autosedacke a prdi ...aaaale kombinacia :grinning:
6. júl 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka js budem jednoznacne kupovat tiez tuto, maju ju dve kamosky a inu ani nechcu, aj ked teraz sa do popredia dostavaju drevene polohovatelne napr. od stokke, tu moze mat dieta az do dospelosti
6. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ked ideme v manduce a je takto, nenatieram , tak zacnem :dizzy_face:
6. júl 2010 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to bolo dobreeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čo fajne mate na olovrantik? ja som zas hladna :rolling_eyes:
6. júl 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 inač moja teta ma taku drevenu stoličku čo sme na nej pradavno sedeli a da sa zložiť ale to je predsa 28 ročna stolička ale nepožičia ju nikomu :sweat_smile:
6. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka cestovinky som zapiekla so zeleninou a klobasku som tam prihodila, lebo by mi Terezka povedala ze " a de je meskoooo?" a jasne ze syr navrch :wink:
6. júl 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac tie stare veci su asi najkvalitnejsie...ked sme u nasich spava Terezka v postielke co sme my s brachom este mali (ona ma 32 rokof) a okrem nas dvoch tam spali asi vsetky mamine netere a synovci a teraz Tete :grinning:
6. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka takto nejako to vyzeralo pred 5 min
6. júl 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ako som zbadala tu autosedanu, ja som minuly tyzden kupila tu letnu vlozku a je to super vec, Viki sa v nej tak nepoti, teda bolo to viditelne lepsie a ved viete ako bolo cez vikend strasne teplo :slight_smile:
6. júl 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, som si dobre zdriemla... taku hodku... :grinning:

garon, mnam, hned by som si dala... tu tvoju sladku mnamku obedovu, ja robim akurat cestovinky s cukinou na parad. pretlaku... este minutka a hodujem...

martula, gratulujem... a nech barz nehryze... :wink: :grinning:

blumi, a to tt chuti potom... :grinning:
6. júl 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka inak, odkedy som bola tehu a ty si ma tu nainfikovala pudingom, normalne aj moj muz sa nakazil a v nedelu si vyziadal davku... :grinning: a hovoril Vilkovi, ze puding je mnam a ze ho bude papat... teda raz...

@blumka este dotaz k prikrmom... ked budem davat napr. cukinu, tekvicu, uhorku a tak, tak vybrat vnutro, teda semiacka... ze... :wink:
6. júl 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu minimalne 4x prsi dnes...
6. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz nazad...boli sme v lekarni, v detskom obchode, kde sme jednu supravicku vzali...ale len za 3 euraaa, noooo....potom obchodik a dom...
6. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 ano
baby, uspech...terezka mala az hodinu zakryte ocko..ale teda stalo ma to poriadne vela usilia..som jej slubila babiku ak si to necha..este ju idem prehovarat..
6. júl 2010 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dufam, ze si na to zvykne a bude to nosit aby sa jej to ocko posunulo
6. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka bolo by mozno fajn, keby jej to kazdy chvalil... :dizzy_face:
6. júl 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka a neskusala si jej tam dat nej nalepku navrch... :confused:
6. júl 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka super to je skvely uspech, uvidis bude sa to len zlepsovat
6. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 joooj, vies co vsetko sme uz skusali...lepku nechce, to rovno dava prec lebo je jej horuco pod tym, teraz ma taky navlek na okuliaroch, mamina usila z nasivky..taka macicka..tak som jej nakecala ze to je zazracna macicka co vylieci ocko a ked to bude mat, tak jasne ze odmena :wink: este to maaa
6. júl 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka to bude ale vela hraciek za odmenu... :confused: :sweat_smile:
6. júl 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, nasa Miska zacala od vcera nervacit, nie je to plac ale take vrcanie, nervacenie. Neviem ako na to, vcera s tym zacala a dnes pokracuje. Asi len vydrzat co?
6. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat to robi aj moj, az ked to prejde do vyssieho stadia s placom, je to vazne... tak si vrci a akonahle sa priblizim, tak sa usmeje... odidem a vrci a tak dookola... vydrzat... :grinning:
6. júl 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 zatial vsetko co sme riesili takto, ze odmeny, trvalo par dni s odmenami a potom to uz bola automatika bez odmien :wink:
6. júl 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 diky, presne takto to funguje, ale s pokrocilim casom uz to prechadza aj do placu a ani pritulit sa nechce, och joj.
6. júl 2010 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat vrci, ked sa cosi nepaci...aspon oliv to tak robi...i ked uz dlhsie to nerobila, hehe
6. júl 2010 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jj chvalime o dusu... :wink: len vies, ked som s nou sama doma tak mozem tak maximalne ja chvalit :sweat_smile:
6. júl 2010 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jj, poznaaam
6. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok