• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
je mi smutno....
6. júl 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek juuuj, moja a mamina nemoze na chvilu priskocit? viem ze ma toho vela ale mozno len na chvilku vecer..hmm? alebo segra?
6. júl 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka mamine som volala, nedvihala, ale o dve hodky volala nazad...ze je unavena, ze neprisla, ale, ze zajtra urcite dojde...a segra? no, ma 4 deti.... :sweat_smile:
6. júl 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek mas aspon nas, nebud smutna, moj mm zacal v novej praci a teraz chodi domov az okolo deviatej vecer, takze si ho teda moc neuzijem, dnes ked pride, pojde von za kamaratmi, uz ma upovedomil. :frowning2: No co uz, treba vydrzat, a tvoj, ked pride, uzijete si to spolu
6. júl 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja musim povedať že mam obe detičky epiduralkou a spinkaju mi nádherne, takže u nas sa to nepotvrdilo čo je v tom članku :slight_smile:
6. júl 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 ked on pride v nedelu a v pondelok zase ide prec...a pride v piatok okolo 23.00...paq ale je vikend snad nas a nebude mat homeoffice ci cosi podobneeee
6. júl 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek juuuj budeme ti robit opicky aby sme ta rozveselili :slight_smile: :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek pravda, ved mas este nas... a co ak by sme tu neboli, tak mas stale svoju krasavicu a v nej vidis aj tata... :wink:

moj Vilko sice spi ako spi, ale nie je to takyto tazky pripad... ako som uz neraz citala, problem nie je v dietati, ale v pohodlnosti rodicov...

Vilkovi slzi jedno ocko... :cry: mozem dat oftalmoseptonex na precistenie... :confused: neviem, ci mu tam nieco nezafuklo, alebo ci nechytil prievan... :confused:
6. júl 2010 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj, tu druhu poznamku som myslela na nas pripad... ze nam by vyhovovalo, keby spal normalnejsie... :grinning:
6. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 kludne mozes, my sme tiez davali ked miske slzili ocka, povedala nam to doktorka. A aj teraz ked sa stane ze slzi tak nakvapkame
6. júl 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat :grinning: :grinning: Ty si ,,zabitaaaa,,

@lenica81 :dizzy_face: :dizzy_face:
6. júl 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

@dorotka2 aj ja rozmýšľam nad tou letnou vložkou do autosedačky :confused:

@olifcek tak super, skúsim to s tým pupčekom ale asi až zajtra bo dieťa mi zalomilo :grinning:

@granado ja som pozerala bazéniky, ale len zo zaujímavosti...zatiaľ je čas :wink:

@garonka my asi kúpime túto, susedia sú veľmi spokojní :slight_smile:

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6378913&tab=7

6. júl 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity len do 10kg ale
6. júl 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek dosť málo však? :confused:
6. júl 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek akurát kukám aj tú čo poslala @blumka tak tam je hmotnosť 10,3 kg :confused:
6. júl 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity aha....akoze nam by to bolo fajn, saq oliv nema ani 4700g vyzera, no neviem ako vase deticky x;o) ale ked blum ma a pouziva a je bra, tak asi ok, ze?
6. júl 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek akurát mi mm vraví, že to je nosnosť tej stoličky :confused:
6. júl 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity dost tazka, hehe
6. júl 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je hmotnost stolicky, ne deckaa :wink: ale nepovedala by som :wink:
6. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musi byt tazka aby ju decko neprevratilo :wink:
6. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka čakala som na tvoju reakciu :grinning: ...hneď sa mi to nezdalo, veď Nataly má teraz 7 kg :confused:

Nataly už zase spí tak ako včera od 18.45 :confused: , takže o druhej budíček...
6. júl 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :grinning: ...ta perego ma kolieska, takze sa to ani nezda ze ma 10kg :wink:
6. júl 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity by som brala...juli zaspava okolo deviatej a to ju musim hodinu a pol mat na rukach :unamused: uz nech prestane sibrinkovat rukami a zacnem ju uspavat v postielke
6. júl 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz oliv tiez haja...ale aby som nahodo neusla, bradavku ma v puse a sem tam zadudlikuje..kontrola... :confused:
6. júl 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teraz hopkam na lopte, juli uz drieme a jednou rukou pisem :confused:
6. júl 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka no toto je už druhý deň :confused: a to spala celú cestu z Nitry a ako sme prišli domov o 18.30 sa prebrala, dala som jej papať, vyzliekla som ju a ona zaspala ďalej...prve som si myslela, že to je len šlofík, ale vidím, že nie :grinning:

jój obdivujem vás, čo musíte takto pestovať na rukách...ale Natály si to vynahrádza cez deň...furt by sa nosila :confused: , ešte že ja mám týždeň pauzu s nosením...aspoň oddýchnem :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to aj Natálka keď už len cucká, tak ja hneď odpájam, ja to moc nemusím to dudlovanie bradavky :confused:
6. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ja uz som zvyknuta od terezky...dokonca ma ani chrbat tak neboli ako pri nej a to bola lahsia
6. júl 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok