Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. júl 2010

je mi smutno....

blumka
6. júl 2010

@olifcek juuuj, moja a mamina nemoze na chvilu priskocit? viem ze ma toho vela ale mozno len na chvilku vecer..hmm? alebo segra?

olifcek
6. júl 2010

@blumka mamine som volala, nedvihala, ale o dve hodky volala nazad...ze je unavena, ze neprisla, ale, ze zajtra urcite dojde...a segra? no, ma 4 deti.... 😅

dorotka2
6. júl 2010

@olifcek mas aspon nas, nebud smutna, moj mm zacal v novej praci a teraz chodi domov az okolo deviatej vecer, takze si ho teda moc neuzijem, dnes ked pride, pojde von za kamaratmi, uz ma upovedomil. ☹ No co uz, treba vydrzat, a tvoj, ked pride, uzijete si to spolu

granado
6. júl 2010

ajojte kto to tu hladal ten bazenik? 🙂
https://www.modrykonik.sk/bazar/hracky/ygfo/naf...

granado
6. júl 2010

ja musim povedať že mam obe detičky epiduralkou a spinkaju mi nádherne, takže u nas sa to nepotvrdilo čo je v tom članku 🙂

olifcek
6. júl 2010

@dorotka2 ked on pride v nedelu a v pondelok zase ide prec...a pride v piatok okolo 23.00...paq ale je vikend snad nas a nebude mat homeoffice ci cosi podobneeee

svetlankat
6. júl 2010

@olifcek juuuj budeme ti robit opicky aby sme ta rozveselili 🙂 😲 😀 😝

lenica81
6. júl 2010

@olifcek pravda, ved mas este nas... a co ak by sme tu neboli, tak mas stale svoju krasavicu a v nej vidis aj tata... 😉

moj Vilko sice spi ako spi, ale nie je to takyto tazky pripad... ako som uz neraz citala, problem nie je v dietati, ale v pohodlnosti rodicov...

Vilkovi slzi jedno ocko... 😢 mozem dat oftalmoseptonex na precistenie... 😕 neviem, ci mu tam nieco nezafuklo, alebo ci nechytil prievan... 😕

lenica81
6. júl 2010

joj, tu druhu poznamku som myslela na nas pripad... ze nam by vyhovovalo, keby spal normalnejsie... 😀

svetlankat
6. júl 2010

@lenica81 kludne mozes, my sme tiez davali ked miske slzili ocka, povedala nam to doktorka. A aj teraz ked sa stane ze slzi tak nakvapkame

olifcek
6. júl 2010

@svetlankat 😀 😀 Ty si ,,zabitaaaa,,

@lenica81 😵 😵

laxity
6. júl 2010

ahojte

@dorotka2 aj ja rozmýšľam nad tou letnou vložkou do autosedačky 😕

@olifcek tak super, skúsim to s tým pupčekom ale asi až zajtra bo dieťa mi zalomilo 😀

@granado ja som pozerala bazéniky, ale len zo zaujímavosti...zatiaľ je čas 😉

@garonka my asi kúpime túto, susedia sú veľmi spokojní 🙂

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6378913&tab=7

olifcek
6. júl 2010

@laxity len do 10kg ale

laxity
6. júl 2010

@olifcek dosť málo však? 😕

laxity
6. júl 2010

@olifcek akurát kukám aj tú čo poslala @blumka tak tam je hmotnosť 10,3 kg 😕

olifcek
6. júl 2010

@laxity aha....akoze nam by to bolo fajn, saq oliv nema ani 4700g vyzera, no neviem ako vase deticky x;o) ale ked blum ma a pouziva a je bra, tak asi ok, ze?

laxity
6. júl 2010

@olifcek akurát mi mm vraví, že to je nosnosť tej stoličky 😕

olifcek
6. júl 2010

@laxity dost tazka, hehe

blumka
6. júl 2010

to je hmotnost stolicky, ne deckaa 😉 ale nepovedala by som 😉

laxity
6. júl 2010

@olifcek dosť 😀

blumka
6. júl 2010

musi byt tazka aby ju decko neprevratilo 😉

laxity
6. júl 2010

@blumka čakala som na tvoju reakciu 😀 ...hneď sa mi to nezdalo, veď Nataly má teraz 7 kg 😕

Nataly už zase spí tak ako včera od 18.45 😕 , takže o druhej budíček...

blumka
6. júl 2010

@laxity 😀 ...ta perego ma kolieska, takze sa to ani nezda ze ma 10kg 😉

blumka
6. júl 2010

@laxity by som brala...juli zaspava okolo deviatej a to ju musim hodinu a pol mat na rukach 😒 uz nech prestane sibrinkovat rukami a zacnem ju uspavat v postielke

olifcek
6. júl 2010

mne uz oliv tiez haja...ale aby som nahodo neusla, bradavku ma v puse a sem tam zadudlikuje..kontrola... 😕

blumka
6. júl 2010

ja teraz hopkam na lopte, juli uz drieme a jednou rukou pisem 😕

laxity
6. júl 2010

@blumka no toto je už druhý deň 😕 a to spala celú cestu z Nitry a ako sme prišli domov o 18.30 sa prebrala, dala som jej papať, vyzliekla som ju a ona zaspala ďalej...prve som si myslela, že to je len šlofík, ale vidím, že nie 😀

jój obdivujem vás, čo musíte takto pestovať na rukách...ale Natály si to vynahrádza cez deň...furt by sa nosila 😕 , ešte že ja mám týždeň pauzu s nosením...aspoň oddýchnem 🙂

laxity
6. júl 2010

@olifcek to aj Natálka keď už len cucká, tak ja hneď odpájam, ja to moc nemusím to dudlovanie bradavky 😕

blumka
6. júl 2010

@laxity ja uz som zvyknuta od terezky...dokonca ma ani chrbat tak neboli ako pri nej a to bola lahsia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre