• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@laxity mne sa to paaaaci :sweat_smile: pride mi to take zlate...ale ked odpojim, tak sa prebudi...x;o) ona sama pusti
6. júl 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj mne sa kojenie veľmi páči...ale u mňa je to odtiaľ potiaľ...aj sa pomaznáme, ale aj napapáme a stačí :slight_smile: ....tak Olivka je inak naučená...mne sa Nataly napapá v reštaurácií za 5 minút a ideme ďalej :grinning:
6. júl 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hlasim sa aj ja, uz ani neviem, co som chcela, kym to vsetko citam :sweat_smile:
Stolicku my mame tuto http://www.bambinodirect.co.uk/images/LgProd/polly-double-miro.jpg . Tiez ma koliecka, super nastavitelnu vysku, sedadielko, neviem, ci to nie je ta, co aj @laxity tu pripla. Nazivo ten to odtien vyzera ovela lepsie ako na obrazku. Verim, ze budeme spokojni. Dostali sme, osobne by som az taku drahu nekupovala, vybrala by som podobnu od nejakej menej znamej a lacnejsej znacky.
A hryzatko mame aj my take "koralkove". Ono to vyzera velmi pevne, podla mna sa to spapat ani vdychnut neda :confused: Popozeram to dokladne, kym to dam Davidovi.

Cez den som bola u maminy, mala dnes dovolenku, tak sme sa este rozlucili s krstnym, lebo siel opat do BA. A parene buchty som tam mala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: Takze @garonka , kto mal lepsie? :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jojo tu som aj ja posielala...takže tá žltá je peknučká? Bo my ešte nemáme kúpenú ...
6. júl 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek @laxity David sa dokaze napapat rychlunko, z jednej strany alebo aj z oboch, ale ked chcem, aby zaspinkal, tak si musi driemkat, cumlikuje si trosku, potom opat potaha, az kym zadriemka dost tuho na to, ze nevnima, ze idem prec alebo ho "odpojim". Vonku to problem nie je, vsetko ho zaujima a chce rychlo len papat, ale domka ho vazne inak neviem uspat :pensive: Dnes som ho prelozila u maminy po napapani, on sa hned preberie a nevie inak zaspat. Ako uspavate deticky? Keby som ho nosila, tak mozno po dlhsom case zaspinka, ale pri polozeni sa preberie, este zahaja, ale to len nachvilku. Och, a kamoska, ktorej decko zaspi pochvili s revom (lebo ho necha) na dost dlhu dobu, pripadne aj celu noc, sa este bude stazovat, aku ma narocnu dceru :sweat_smile:
6. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som ju sla polozit..ak sa neukazem po 15 minutach tak som ju zas musela vziat :sweat_smile:
6. júl 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha bud rada ze ti zaspava pri prse :wink: co by som ja za to dala..
6. júl 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Mne sa paci a hodi sa nam aj do obyvacky :slight_smile: My tam mame jedalensky stol. Ta spodna cast je taka jemnozlto-siva a vrchna je nazivo tmavsia ako na obrazku, tie sive kruhy su tmavsie a zlta je celkovo taka pastelova nazivo :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To som, blumka, vazne velmi. Neviem si predstavit, ako by som ho vecer ulozila alebo ako by mi cez den podriemkal, lenze on napriklad vcera vecer 3-4 hodiny nevedel zaspat nijako, vies. A ked som na navsteve napriklad, tak nelezkam s nim a on potom nepospi, nevie akoby zaspat, a potom je nervozny. Rozumies, ako to myslim. Ja sa nestazujem, len by som sa chcela nauzit aj nejaku inu metodu pre pripad potreby :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no budeme dufat s tebou, ze bude len a len vas
@lenica81 urcite ano, ja som Viki tiez davala, aj pediatricka mi povedala, ze treba davat, ked ocko slzi, idealne je pouzit na vytretie sterilne stvorceky
@laxity ta vlozka je fakt dobra a v celku lacna, okolo ľš eur stala ta moja, je to univerzalka, na brio nemaju origos, ale opla sa to
@olifcek a nebojis sa, zapalu?
6. júl 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 Ked sa spravne priklada, tak z tohoto zapal nehrozi :wink:
6. júl 2010 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja malu uspavam len tak, ze ju dam do postielky, dam jej dudulku a trochu ju pohladkam po chrbatiku. Obcas sa osiva a este ju musim zdvihnut si grgnut, ak odgrgla zle a este treba, no vacsinou do pol hodky nanajvys zaspi, dnes spala do +ť minut, ked zaspava, pustim jej melodiu co mame na kolotocia hotovo
6. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha tak super, to by sa aj mne hodilo, ja mám jedálenský stôl sklený a steny mám zeleno-žlto-vanilkové :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta stolicka od chica je ako nase sedadielko, co mam pre malinku, a je naozaj pekne, ak ide o farbu a kombinaciu :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tak to sa ti hodit bude
6. júl 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 Tak to mas velmi fajn :slight_smile: My dudlik nechceme. Uz sa ani nesnazim mu ho davat :sweat_smile: No aspon ma nebude dufajme hryzt :sweat_smile:
My sme kedysi zaspali pri pape pekne do polhodinky. Casom sa vselico detickam meni, co narobime :wink: Ale aspon nie je zly, ked nevie zahajat, tak sa usmieva a kuka povacsine alebo mu spievam :dizzy_face:
6. júl 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha jj chapem :wink: preto na navstevy chodim v case ked deti nespia aleo ked to vyda ze juli ma spat tak do kocika a na balkon :wink: robim to tak odkedy je na svete terezka, proste som vsetko prisposobila ich rezimu... a ked nahodou ideme niekde na dlhsie tak robim vsetko tak akoby sme boli doma..terezku dost zmeny rezimu vykolajovali
6. júl 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity Isto sa bude hodit. My mame tiez skleneny stol, nabytok tmavohnedy a steny su do okrove a hnede, no a pasuje to krasne. Isto sa to hodi viacej ako take tie vselijake obrazkove. Mne sa to zda trosken gycove dat to tu do obyvacky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Do detskej izbicky mu kupime potom aj take, ak bude chciet :grinning:
6. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. júl 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha presne tak :slight_smile: , ja budem ladiť detskú asi do oranžovo-žlta :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cim budu deticky starsie tym viac sa s nimi bude dat dohodnut a menit ich zauzivane zvyky ak na to budu ready :wink:
6. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 krásne, hej je to sada asi :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka To je fajn napad, mozno na balkone by zaspal. Sice doma uz balkon na neho neplati a vonku zaspi casto az po hodinke, ale v pripade unavy by to slo :slight_smile: Ja sa tiez tak snazim chodit, no dnes som sla na dlhsie a chcela som ist v acse prechadzky vonku, lenze zacalo co? Prsat :rolling_eyes: Budem musiet najma navstevy u svokry pomenit. Lebo ona si povie v nedelu poobede, ale ja som potom nestastna, ze miesto prechadzky a spanku ho navsteva unavi a je vecer zly. Vysvetlim nabuduce.
6. júl 2010 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity oliv uz ale nepotrebuje prso dlho, no mna jooooo...dokonca uz mame i take, ze prso nechce, chi....zacne robit kacicku a rehunat sa, ale prso nevezme :sweat_smile:
@rivatha mnaaam parene buchtyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
@rivatha ja uspavam ako Ty...az ked okolo 22:00 ked tvrdo spi, mozem prelozit, ci od olivky odiiist, ale nieje to pravidlom

@dorotka2 akeho zapalu?jaaaj, nieee

6. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity My mame v detskej (momentalne "ocinkovej" :grinning: ) zelene steny a nabytok je tusim ceresna, takze tak nejako to poladime :slight_smile: Kobercek a ine dekoracie dame farebne a vesele :slight_smile:
6. júl 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: oliv sa i mrvila, vymyslala, ja, ze ju musim kolisat, a ona len prso nechcela,, pochopila som, az ho ruckami odtacala, chiii, bo tu piiisemm :grinning: :grinning:
6. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dorotka2 tuším si verná aladinovi :grinning: ...ale to čo som ja poslala by mohlo byť ok však?
6. júl 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek zapalu prsnika, alebo rozzuzlanej bradavky az do krvy. To sa nam podarilo v porodnici, ked Viki zistila, co je mliecko a nechcela inak existovat, iba s prskom v pusinke, to ked mala dva dni zlaticko moje, a na druhy den som isla umriet od bolesti
6. júl 2010 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok