Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
6. júl 2010

@laxity mne sa to paaaaci 😅 pride mi to take zlate...ale ked odpojim, tak sa prebudi...x;o) ona sama pusti

laxity
6. júl 2010

@olifcek aj mne sa kojenie veľmi páči...ale u mňa je to odtiaľ potiaľ...aj sa pomaznáme, ale aj napapáme a stačí 🙂 ....tak Olivka je inak naučená...mne sa Nataly napapá v reštaurácií za 5 minút a ideme ďalej 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
6. júl 2010

@rivatha jojo tu som aj ja posielala...takže tá žltá je peknučká? Bo my ešte nemáme kúpenú ...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
6. júl 2010

uz som ju sla polozit..ak sa neukazem po 15 minutach tak som ju zas musela vziat 😅

blumka
6. júl 2010

@rivatha bud rada ze ti zaspava pri prse 😉 co by som ja za to dala..

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
6. júl 2010

@olifcek no budeme dufat s tebou, ze bude len a len vas
@lenica81 urcite ano, ja som Viki tiez davala, aj pediatricka mi povedala, ze treba davat, ked ocko slzi, idealne je pouzit na vytretie sterilne stvorceky
@laxity ta vlozka je fakt dobra a v celku lacna, okolo ľš eur stala ta moja, je to univerzalka, na brio nemaju origos, ale opla sa to
@olifcek a nebojis sa, zapalu?

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dorotka2
6. júl 2010

@rivatha ja malu uspavam len tak, ze ju dam do postielky, dam jej dudulku a trochu ju pohladkam po chrbatiku. Obcas sa osiva a este ju musim zdvihnut si grgnut, ak odgrgla zle a este treba, no vacsinou do pol hodky nanajvys zaspi, dnes spala do +ť minut, ked zaspava, pustim jej melodiu co mame na kolotocia hotovo

laxity
6. júl 2010

@rivatha tak super, to by sa aj mne hodilo, ja mám jedálenský stôl sklený a steny mám zeleno-žlto-vanilkové 🙂

dorotka2
6. júl 2010

ta stolicka od chica je ako nase sedadielko, co mam pre malinku, a je naozaj pekne, ak ide o farbu a kombinaciu 🙂

dorotka2
6. júl 2010

@laxity tak to sa ti hodit bude

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
6. júl 2010

@rivatha jj chapem 😉 preto na navstevy chodim v case ked deti nespia aleo ked to vyda ze juli ma spat tak do kocika a na balkon 😉 robim to tak odkedy je na svete terezka, proste som vsetko prisposobila ich rezimu... a ked nahodou ideme niekde na dlhsie tak robim vsetko tak akoby sme boli doma..terezku dost zmeny rezimu vykolajovali

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
6. júl 2010

@rivatha presne tak 🙂 , ja budem ladiť detskú asi do oranžovo-žlta 🙂

blumka
6. júl 2010

cim budu deticky starsie tym viac sa s nimi bude dat dohodnut a menit ich zauzivane zvyky ak na to budu ready 😉

laxity
6. júl 2010

@dorotka2 krásne, hej je to sada asi 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
6. júl 2010

@laxity oliv uz ale nepotrebuje prso dlho, no mna jooooo...dokonca uz mame i take, ze prso nechce, chi....zacne robit kacicku a rehunat sa, ale prso nevezme 😅
@rivatha mnaaam parene buchtyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
@rivatha ja uspavam ako Ty...az ked okolo 22:00 ked tvrdo spi, mozem prelozit, ci od olivky odiiist, ale nieje to pravidlom

@dorotka2 akeho zapalu?jaaaj, nieee

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
6. júl 2010

😀 oliv sa i mrvila, vymyslala, ja, ze ju musim kolisat, a ona len prso nechcela,, pochopila som, az ho ruckami odtacala, chiii, bo tu piiisemm 😀 😀

laxity
6. júl 2010

@dorotka2 tuším si verná aladinovi 😀 ...ale to čo som ja poslala by mohlo byť ok však?

dorotka2
6. júl 2010

@olifcek zapalu prsnika, alebo rozzuzlanej bradavky az do krvy. To sa nam podarilo v porodnici, ked Viki zistila, co je mliecko a nechcela inak existovat, iba s prskom v pusinke, to ked mala dva dni zlaticko moje, a na druhy den som isla umriet od bolesti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre