Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. júl 2010

@rivatha aj by sa dalo ale potom vecer by som nezaspala normalne a mala by som velmi culy spanok, zeby ma kazde julinkine vzdychnutie zobudilo. Teraz spava pri mne a dycha mi rovno do ucha 😀
cez den fungujem, da sa, horsie je vecer ale to uz pride mm a bere deti on...a ked som veeelmi unavena a nevyspata, on ostane v noci s juli a ja pojdem spat k Terezke 😉

Terezka dostala vcera za to ze mala skryte ocko, morsku pannu aj s morskym konikom, meni sa jej farba vlasov ked je vo vode, tak teraz ju kupe v Julinkinej vanicke 😀 a inak vcera to ocko mala skryte od pol stvrtej az do vecera do siedmej a dnes to uz ma zasa...obcas kuka ponad, obcas ked si nieco potrebuje pozriet detailnejsie tak si da dolu okuliare...ale vzdy ked ju upozornim si ich da spat...keby jej to tak chcelo vydrzat

svetlankat
7. júl 2010

Dobre ranko vsetkym, my sme mali nocku ako obycajne, teraz sa nam ranne krmenie presunulo na stvrtu a potom sme si este zdriemli do siestej, potom sme papali o siedmej a schrupli sme si este na pol hodku. Dufam, ze dnesny den bude menej umrncany ako ten co bol vcera. Ale ved aj take dni musia byt. Nie su kazdy den vianoce ako sa hovori. Len to Miskine nervacenie, neviem co to objavila. Dufam ze ju to skoro prejde. Vrci ako maly psik. heh. My mame drevenu stolicku, zdedenu, takze sme nekupovali. Zvlast stolik a stolicka, ale da sa aj spojit a je vyvysena stolicka. Ved poznate.
@blumka mas naozaj obdivhodnu trpezlivost, ale to vsetky tu. My sme mali to stastie ze Miska zaspava uplne sama v postielke a spinka tam celu noc, aj po napapani ju prelozim a spinka dalej. No cez den si to vynahradza.

svetlankat
7. júl 2010

@blumka super uspech, ono to bude fajn. Je super ze si vies na dievcence najst finty. Mne niekedy zlihava fantazia pri Miske a to je este len malicka ach jaj

blumka
7. júl 2010

@svetlankat no neviem ci viem najst finty, skor mi to pripada, ze vyckam kym to detom dopne a potom skusam co sa da 😀 ona to ocko mala mat zalepene uz od aprila...ale proste nedalo sa, ved len minuly tyzden mi plakala ze ona ma nevidi, ze si to chce dat dolu...no a vcera neviem co sa jej porobilo, vopchala si sama kus handricky pod okuliare a vravi mi, mamka ja mam lieciky na ocku...tak som to vyuzila a rychlo som vytahovala tie nasivky co mi mamina porobila a ze aha macicka co ti ocko vylieci 😀 ale zas ono to nie je take idealne ako sa zda..musim ju stale upozornovat nech nepozera ponad a ked uz nepocuva, tak sa jej aj nemocnicou trosku povyhrazam, ze tam bude sama lezat a tak...uspech uz je ze pri tom nereve ako tur, ze vobec nieco na oku akceptuje...ja viem ake to je pozerat na svet tym horsim, sa jej necudujem, ze to tak tazko bere...

svetlankat
7. júl 2010

@blumka ani ja sa necudujem, tiez to dokonale poznam, ale zvladate to krasne

svetlankat
7. júl 2010

juuuj baby kde ste, teraz ked mozem kus kecat tu nikto nie je, a ked uz nebudem moct, budete tu vsetky. 😝

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
7. júl 2010

@rivatha no neviem ako dlho sa to musi nosit...ani si nepamatam ako dlho som to nosila ja...len dufam, ze nie velmi dlho..uvidime co povie lekarka..asi aj zalezi ako intenzivne to bude nosit. MM bo v tomto lajdak, nenosil, daval dolu a potom musel ist na operaciu, mne sa to upravilo, lebo som nosila...uvidime

vela hraciek co ma tete som ja chcela a nemala som, tak sa teraz hram 😀

blumka
7. júl 2010

som dala Juli na balkon, reku ze si pospi, lebo prsi a isto nikto nebude na tych stavbach co tu mame ale nasli sa odvazlivci co buchaju a trepu aj v tom dazdi a vetre...takze spanie skoncilo ☹

olifcek
7. júl 2010

@lenica81 @laxity ZE STUDENY ODCHOV KED OLIV S MI INAK POTI AKO kscickaaaa...ale uz mame opalovacky a podkolienky....dnes pojdeme dat kuknut tie stehy...len si dam ranajky a pojdeme

@rivatha ja ked idem na wc, vzdy davam oliv do vajicka, alebo lehatka a sedi oproti mne, hra sa, keca somnou...nemala by som pokoj, kebyze zacne plackat...ako i Ty

veru, @blumka to bravurne zvlada a i mna vzdy podrzala, ked ktosi cosi, ze toto nerob, bo...robim ako citim, ze je bre x;o)

blumka
7. júl 2010

@olifcek 😀 ze bravurne, hehe...tak ako kazda jedna z nas..ako najlepsie vieme, ne? 😉 asi je na tom nieco pravdy ze pri druhom dietati je clovek uz pokojnejsie lebo vie do coho ide a ze to zle raz prejde 😉

olifcek
7. júl 2010

@blumka velmi sa mi paci ake veci pre TeTe vymyslas...motivujuce...ako ju zvladas i ked ma zly den...lebo ved byt mamkou dobremu dietatku je pohoda lahoda, ze? 😵

blumka
7. júl 2010

@olifcek to hej...ale zas Tete je velmi rozumna, takze to je o to lahsie 😉 keby bola ako mm ked bol maly, tak amen tma 😅

blumka
7. júl 2010

no my sme uz akoze dospali, az 30 minut sme spali..jeeeej...no snad cez obed potiahneme 😉

olifcek
7. júl 2010

😀

laxity
7. júl 2010

ránko 🙂

@olifcek tak sa držte 😉

@blumka Terezka bude určite statočná a zvládne to, keď jej to má pomôcť a keď za každým dostane darček, tak prečo nie 😀 😉

My sme sa nakoniec zobudili prvý krát o jednej, potom o piatej a o ôsmej už sme hore 🙂 . Dnes máme poradňu, tak som zvedavá, ale až o 14.30

laxity
7. júl 2010

@olifcek ako krásne pozoruje 🙂

olifcek
7. júl 2010

@laxity uz si vyberie hracku, kt. chce, vies? a tato je jej oblubena 😵

blumka
7. júl 2010

@olifcek krasna je 😉

olifcek
7. júl 2010

@blumka 😉

svetlankat
7. júl 2010

No mi uz spinkame na balkone, dobra kosa je nas teplomer ukazuje 16 stupnov,
@olifcek dzim palceky nech to mate v poriadku
@laxity tesim sa uz na vase miery, tiez nech to dobre dopadne.

svetlankat
7. júl 2010

@olifcek ake ma krasne hracky, Misku vsetko bavi tak na chvilocku a potom musime menit poziciu

blumka
7. júl 2010

@svetlankat u nas stavbari pobuchali akurat tak fajne aby mi juli zobudili a teraz uz su tich...na porazenie...uz nech je november 😅

olifcek
7. júl 2010

@svetlankat NO KUKAM, ze je na letisku, kde je teplomer na pocaisie pre spravy a meteo, ukazuje, 14stupnov...v spalni mame 23,5 aa v obyvaacke pri otvorenom okne 25,6...snad mi oliv v noci neprechladla v tielocku a ponozkaaach...

inak nechapem, naco ist na kontrolu, ked nam to neopucha, necerveneje, stehy su vstrebatelne...len co oliv bude nervozna, lebo jej asi nie je prijemne a ani nerobi dobre na jej pokozku odlepovanie naplaste...comu sa ale nevyhneme, ked to vzdy okaka... 😒

olifcek
7. júl 2010

@blumka co je v novembri? domcek uz skor bude, ze?

olifcek
7. júl 2010

vcera pisala snubenica brata

dnes ako som bola zanim,tak som rozpravala s doktorkou co ho ma nastarosti a vravela ze uz nie je dovod ho drzat v umelom spanku,uz dnes mal tlmenie znizene na polovicu a dalej mu ho buduupne znizovat

a dalej

pluca sa mu dobre zrastaju ma ich priechodne ze je to zatial dobre....

blumka
7. júl 2010

@olifcek to su super spravy 😉
v novembri sa stahujeme...teda ak nic vazne do toho nepride

lenica81
7. júl 2010

ranko... tak my noc ok, az na hodku od 3/4 na 3 do 3/4 na 4... ale co uz...

@olifcek, laxi, drzim palce u doc... potom cakam spravu...

@blumka sak este leto ani nezacalo... 😀

Vilko si mrmle v postielke... som mu zapla kolotoc... a teraz si isto pcha rucky do pusy, kedze zakaslal... inak, ked nam slzi to ocko, asi si do nho dobol, tak mozme ist von... dost fuka, tak nech mu ho este viac nepodrazdi... iba v manduce, lebo defekt nam vyradil kociar z prevadzky, cakame na duse... 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre