• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
@olifcek tak to je super pozitivna sprava.
7. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek supis, isto pomaha, ze na neho tolko zien mysli... :grinning: :wink: nech sa to uz len zlepsuje...

@blumka v dobrom, ale zavidim... :dizzy_face: :fearful:
7. júl 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

@olifcek tam je Olivke super, aj dlho tam vydrží sa hrať?

Ja som dnes kúpila Livke hryzátka u nás v lekárni, také dvojbalenie, v ktorom je tá ovečka a prasiatko za 5,--EUR spolu http://www.hana.sk/index.php?log=sortiment&sorid=23&mid=58&product=166
a pozrite, že za koľko to predávajú tu
http://www.hanashop.sk/obchod/detsky-sortiment/hracky/hrkalky-a-hryzatka/moja-prva-hryzacka/ :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak sú super jedna je taká mäkšia a druhá taká tvrdšia a v strede plyšové zvieratko a hrkajú, tak som spokojná s nákupom :dizzy_face:

jaja, nechodíš do lekárni na Andovskej ul., tam majú fakt super hračky a za fajn ceny, teraz majú dosť veľký výber zn. the coloria, neviem nájsť ich stránku, ale tu sú nejaké ich výrobky
http://www.google.sk/images?q=the+coloria&oe=utf-8&rls=org.mozilla:sk:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&source=univ&ei=Tio0TKSdKcaeON3bzKIM&sa=X&oi=image_result_group&ct=title&resnum=4&ved=0CDUQsAQwAw
7. júl 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenica81 my tiez len v manduce chodime

@blumka mam moznost pujcit si na 24hodin vajko na kociar...stale neviem, ci ho nekupit....kedy asi deticky sedia? cca...

@andrea2603 no Ty brdo...ake krasne hrackyyyy....a za fajn cenu veru
7. júl 2010 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 hrat sa tam vydrzi cca 10 minut :grinning: :grinning: kedysi i pol hodku dala....teraz uz ee, asi nuda alebo co :sweat_smile:
7. júl 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jaja32 tam malo byť, ozaj zajtra budem asi celý deň v Bánove, nedáme stretko :slight_smile:
7. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ja mam od nich kolotoc, tie postavicky maju super oci, take skulky... :grinning: sa mi lubia...
7. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek super spravy
7. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak my to tu blbne
7. júl 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek blumi pisla a aj som citala ze okolo siedmeho mesiaca, a neuvazujes mat druhe neskor? Mozno vyuzijes. :slight_smile:
7. júl 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tie tvrdky, ako som len mohla skoncit zakladku
7. júl 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 aj mu mame tu ovcu a prasaaa...juli ich ma rada a mne sa tiez pacia :wink:
@olifcek tu sedacku chces len na to aby si ju do ne dala sediet aby v kociku neplakala ci ju vyuzijes aj na cesty autom? lebo myslim ze ak len kvoli sedeniu tak asi uz velmi nie, olivka uz bude mat 7 mesiacov, podla mna sa ti o chvilu zacne plazit a bude sa pokusat si sadnut
7. júl 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat aha, takze este mesiac a pol, cca....
7. júl 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek jeeej to je krasne
caume maminky :slight_smile: musim sem tam napisat, aby ste na mna uplne nezabudli :wink: my stale klasika- noci sme hore i 3-4krat, alebo i kazdu hodinu- zalezi aky je den, bud musime na lopte skakat, alebo staci i didik, teraz najnovsie sa po dopapani pevali na brusko a tak spinka, najprv som ho pregulkavala naspat, aspon na bok, ale dnes v noci som nemala silu :pensive: oprel sa bokom o mna, ked som sa posunula natlacil sa este viac ku mne, tak sme tak spali skoro i 2 hodinky..
na wc si ho tiez beriem "so sebou" dam tak isto ako @olifcek do lehatka a necham dvere poovorene :dizzy_face:
inak sme uz sikovny, gulame sa z bruska na chrbatik, a naopak, zapierame sa a snazime sa lozit, uz i kusok nam to ide, vieme sa az na predlaktie dvihnut, jazyk vyplazujeme- plujeme, a nahlas sa len na tatu a svokru smejeme :astonished: na mamu sa len usmievame :unamused: zatial :slight_smile: @blumka my sme drobcovi kupili tuto hrazdicku na autosedacku http://www.prva-hracka.sk/?loc=cata&cont=detail&product=1010141, ale zatial sa mu nejako nepaci, nema tam do coho "buchat"... snad ked bude vacsi... alebo druhemu babenu sa zapaci :slight_smile:
takto pred 3 rokmi som sedela u kadernicky na svad.uces... ten cas neuveritelne leti.....

pekny den vsetkym :slight_smile:

@zoska podaril sa Vam opravit defekt? si predstav ze my mame dalsi (uz treti), ale teraz na inom kolese- sme nechali kocik v aute :frowning2:
@olifcek asi tak moze to byt skor aj neskor
@blumka jj len na kociar, lebo niekedy je na manducu priteplo a bojim, aby sa mi neprehrievala malinka Olivka..viem, pisala si mi, ze sa neoplati....tak skusim si pujcit aspon od niekoho...x;o)

7. júl 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca pekne vyrocie, ja som Miske kupila presne tuto istu hracku a nam sa napodiv velmi paci, Rada bucha do slnieks a aj sustiaci motylik sa jej paci, a tu rucku co visí z vrtulky si pchame do pusinky
7. júl 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca takze vyrocie? ake mas prekvapko pre mm? x;o)

@laxity a Ty si mala ake prekvapko pre mm na vyrocie?
7. júl 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek to je krásne pre Terezku :slight_smile:
7. júl 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat dakujem, no my tam nemame slniecko ale levika- a z neho vysi taka zvonkohra,kt. treba zmacknut, do toho sem tam buchne, ten susotavy motylik ho chvililinku bavi, a ta rucka z vrtulky tu len ruckami nahana a stale mu to uteka, este mu nejako nedochadza ze ked to zatiahne, ze sa vrtulka pohne... ale co mame od FP http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=7735&category_id=451&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=26 tak tam vydrzi slonov nahanat i pol hodinu :slight_smile:
7. júl 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek keď ti poviem, že nič tak uveríš? Nič som mu nedala :frowning2: , vrátila som mu to, že mi nedal nič na deň matiek a sme si vyrovnaní :grinning: ...a po pravde ani nebolo kedy, kedže som po operácií a nemala som chuť behať po obchodoch
7. júl 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ahoj, jasné...môže byť
7. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek je dobrý, ale skôr by som volila ten so strieškou predsa aspoň trošku kryje hlávku :slight_smile:
7. júl 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity he he...podareni ste...

veru, so strieskou lepsie, ale mne sa najviac ta huba paci...

olivka hajinka...
7. júl 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hajdylca aj my mame levika ale z toho levika visi slniecko so zrkadielkom a po udere zahra. Urcite mame to iste. Len ja som to zle opisala. Oho to maleho zacne bavit neskor uvidis.
7. júl 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek aj mne sa najviac muchotravka paci, ale vcera mm zamietol, ze vraj vyhodene peniaze
7. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek...noooo to je nadherneeee co si dala...ma porazi kurnik...ale keby leto bolo, sak skoro vobec neni teplo :frowning2:

ja som kupila obycajnu hrazdicku na sedacku, visia z nej plysove hracky, nehra ale Juli staci, lebo ona aj tak vsetko potrebuje na to aby to vopchala do ust...minule v meste zaspala tak ze si zakvacila ruky do hraciek a spinkala :grinning:
7. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok