• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky. Február 2010

30. októbra 2013 
7. júl 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka hehe toto robi i moj mm s olivkou, ked zacne byt zla, hehehe...juli je uzasnaaa

a ake pekne copanky ma TeTe a ta macick, no uzas
7. júl 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andrea2603 ešte som tam nebola pozrieť hračky, ale určite sa tam zastavím a zajtra sa ozvi, napadlo ma, že pôjdeme vrátiť synovca :slight_smile: :grinning: , ktorého tu máme na prázdninách, ale to nebude na celý deň
7. júl 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, mozno ste to tu uz riesili, nemam zial moznost citat spätne... uz ste podavali ziadost o rodicovsky? dokedy to treba stihnut?
7. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeeeeeeeeeeej... tak moj vilko je bezpochyby lenivec a okrem mrncania a mumlania este nevyska a tak... :fearful:
@jaja32 vratit synovca... :grinning: neposlucha...
7. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka jeeej zasmiala som sa, ta macicka skvela. Ja som to s Miskou este neskusala, vyskusam.
@maminnka ja som este nepodavala, ale uz mam vypisanu
7. júl 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat skus ked sa bude zlostit...juli vtedy zlost prejde a zacne sa z toho smiat :wink:
7. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka fakt vyskusam, u nas je teraz zlostenie na kazdodennom poriadku nova moda
7. júl 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blumi, to je krasne :slight_smile: nasa babulka sa este nechyta na taketo akcie... ale zato sa vie krasne hanbit, hehe, uazsne pozorovat :slight_smile:
7. júl 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek Mala je chutnucka na fotecke :dizzy_face: Tie puzzle, co ma na zemi, to si kde, prosim ta, kupovala. Mam decku, no toto by bolo asi makke fajnovejsie a neskor aj do izbicky na hranie na zemi vhodne.
7. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Materska trva 28 tyzdnov, tak si porataj, kedy ti konci a najlepsie ten mesiac si poziadat. Treba ist po potvrdenie do SP, a potom vypisat tlacivo na UPSVR.
7. júl 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, a ako ste riesili narok na dovolenku pocas materskej... vyberiete si ju teraz pred rodicovskou alebo potom...
7. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem zakriknut ale uz spinkame hodinku a pol s jednym malym zamrncanim, lebo vypadol cumel
7. júl 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rankoooo

to mam kedy všetko dočítať čo ste popisali? joj ani knihu mi netreba :grinning:

nam tu od rana božieho vrtaju, buchaju, neviem čo ešte robia, Tobi nespi vonku des zima tak kde budeme hajať?

mm doma, ma migrenu z počasia :sweat_smile: sprackal do seba 3 ibalginy reku ho chodim pozerať či dycha

baby daky za inšpiracie na stoličky ani neviem furt aku kupime ale asi taku podobnu peg perego alebo pure dema :confused:

my môžeme hračky zahodiť nam sa ľubi všetko čo šuští :sweat_smile:
7. júl 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blumka Juli je podarenaaaaaaa a Tete ma užasnu mačičku na okuliarkach dobre ste to vyriešili, ty si skvela maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do Košic prišla zima a dažď to je už chore a zajtra hlasia vraj 30´c to som zvedava

neviem čo mam obliecť dieťaťu ak ho dam na balkon do kočíka nech haja :pensive:
7. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka rastie ako z vody vesak jeden
7. júl 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@svetlankat fešak fešak to je ale už i on nervači ak sa mu niečo nepodarí alebo sa ma sam pohrať :confounded:

od včera mame tu cestovnu postieľku tak paradny amok dostal ale to neva zvykne si dufam
7. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@garonka Tobias aky nadhernucky :dizzy_face: Tricecko si mu dala ty vyrobit? No fesak je to, fesak :sunglasses: Aj my sa radi hrame s kelimkami od jogurtu a papierom a inymi somarinkami :grinning:

@lenica81 To presne aj ja premyslam. Mam okolo 15 dni este a neviem, ci si ich nechat, ci sa mi to oplati. Co ak dovtedy nebude kam ist nahodou alebo budem nahodou chciet dlhsie ostat doma?
7. júl 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozi, @blumka , preco je dobre na cestovnej postielke alebo na ohradke to odzipsovanie, prosim ta? Ked bude starsi, tak sa lepsie pohra ci preco? :slight_smile:
7. júl 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby jako?
my noc celkom oki.....aj ked papame castejsie....ale aspon nepistala a spinkala v postielke....
ale cez den je upistana...musim byt stale s nou a hrat sa....hrazdicka uz moc nehrozi
dnes na obed do vecera tu mam kamosku s rocnym malym tak som vcera vymyslala priestorove rozdelenia :grinning:
vidim ze sa to tu hemzi vyrociami....my mame 27meho a ja uz som darcek dala...pobyt v tatrach :wink:
no idem ja varit ale neda mi este otazku na olif...preco davas v takom teple malej podkolienky? potom ti nebude moct byt bez ponoziek bude nachylna....moj nazor :sweat_smile:
inak som rada ze brat lepsie ....naozaj...a telky fakt sa ani neozvali???
7. júl 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gari maly aky zlaty...inak hrazky od vymyslu sveta nahradia jednoznacne sacok, papierove vreckovky a u nas vyhrava mala umelohmotna flasa :grinning:
7. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ved prave, tak nech mi neprepadne... asi ju vycerpem, ale musi mi to sefova schvalit... :sunglasses: idem jej pisat, nech to mam cierne na bielom... aspon elektronicky...
7. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sacky su fajn, pokial si ho nepcha do gagora... :grinning: :confounded:

garon, tobi fesak a ma nostek po tebe, sa mi zda... :wink:
7. júl 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha podla mna je tam na to, ze ked je dieta vacsie, nemusis ho dvihat, ale odzipsujes a ono vlezie/vylezie same :slight_smile:
aspon my to na to pouzvame :slight_smile:
7. júl 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dik za tipi o zipse :wink:
7. júl 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@maminnka Mhmm, to je mudre, dik :sweat_smile: Ja som tu nad kadecim premyslala. Ak kupim bez otvoru, budem posilnovat, co? :grinning: Kukam na to stale, akosi neviem vybrat stale.
7. júl 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha ja ten zips nemam, a veruze by sa mi zisiel ked sa uz Terezka nervacila ze chce ist von, musela som ju dvihat...a take male decko vie vymyslat, behom minuty 100x zmeni nazor...tak by som len odzipsovala a nech si chodi hore dolu a keby som potrebovala aby tam ostala tk by som ju zazipsovala :grinning:
7. júl 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rivatha aj my mame so zipsom, zatial nevyuzivame, ale hadam ked bude miska vacsia budeme
7. júl 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok