Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. júl 2010
olifcek
7. júl 2010

@blumka hehe toto robi i moj mm s olivkou, ked zacne byt zla, hehehe...juli je uzasnaaa

a ake pekne copanky ma TeTe a ta macick, no uzas

jaja32
7. júl 2010

@andrea2603 ešte som tam nebola pozrieť hračky, ale určite sa tam zastavím a zajtra sa ozvi, napadlo ma, že pôjdeme vrátiť synovca 🙂 😀 , ktorého tu máme na prázdninách, ale to nebude na celý deň

maminnka
7. júl 2010

kocky, mozno ste to tu uz riesili, nemam zial moznost citat spätne... uz ste podavali ziadost o rodicovsky? dokedy to treba stihnut?

lenica81
7. júl 2010

@blumka jeeeeeeeeeeeej... tak moj vilko je bezpochyby lenivec a okrem mrncania a mumlania este nevyska a tak... 😨
@jaja32 vratit synovca... 😀 neposlucha...

svetlankat
7. júl 2010

@blumka jeeej zasmiala som sa, ta macicka skvela. Ja som to s Miskou este neskusala, vyskusam.
@maminnka ja som este nepodavala, ale uz mam vypisanu

blumka
7. júl 2010

@svetlankat skus ked sa bude zlostit...juli vtedy zlost prejde a zacne sa z toho smiat 😉

svetlankat
7. júl 2010

@blumka fakt vyskusam, u nas je teraz zlostenie na kazdodennom poriadku nova moda

maminnka
7. júl 2010

Blumi, to je krasne 🙂 nasa babulka sa este nechyta na taketo akcie... ale zato sa vie krasne hanbit, hehe, uazsne pozorovat 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lenica81
7. júl 2010

dievcata, a ako ste riesili narok na dovolenku pocas materskej... vyberiete si ju teraz pred rodicovskou alebo potom...

svetlankat
7. júl 2010

nechcem zakriknut ale uz spinkame hodinku a pol s jednym malym zamrncanim, lebo vypadol cumel

garonka
7. júl 2010

dobre rankoooo

to mam kedy všetko dočítať čo ste popisali? joj ani knihu mi netreba 😀

nam tu od rana božieho vrtaju, buchaju, neviem čo ešte robia, Tobi nespi vonku des zima tak kde budeme hajať?

mm doma, ma migrenu z počasia 😅 sprackal do seba 3 ibalginy reku ho chodim pozerať či dycha

baby daky za inšpiracie na stoličky ani neviem furt aku kupime ale asi taku podobnu peg perego alebo pure dema 😕

my môžeme hračky zahodiť nam sa ľubi všetko čo šuští 😅

garonka
7. júl 2010

@blumka Juli je podarenaaaaaaa a Tete ma užasnu mačičku na okuliarkach dobre ste to vyriešili, ty si skvela maminka 😵 😵 😵

garonka
7. júl 2010

do Košic prišla zima a dažď to je už chore a zajtra hlasia vraj 30´c to som zvedava

neviem čo mam obliecť dieťaťu ak ho dam na balkon do kočíka nech haja 😔

svetlankat
7. júl 2010

@garonka rastie ako z vody vesak jeden

garonka
7. júl 2010

@svetlankat fešak fešak to je ale už i on nervači ak sa mu niečo nepodarí alebo sa ma sam pohrať 😖

od včera mame tu cestovnu postieľku tak paradny amok dostal ale to neva zvykne si dufam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zucana
7. júl 2010

cafte baby jako?
my noc celkom oki.....aj ked papame castejsie....ale aspon nepistala a spinkala v postielke....
ale cez den je upistana...musim byt stale s nou a hrat sa....hrazdicka uz moc nehrozi
dnes na obed do vecera tu mam kamosku s rocnym malym tak som vcera vymyslala priestorove rozdelenia 😀
vidim ze sa to tu hemzi vyrociami....my mame 27meho a ja uz som darcek dala...pobyt v tatrach 😉
no idem ja varit ale neda mi este otazku na olif...preco davas v takom teple malej podkolienky? potom ti nebude moct byt bez ponoziek bude nachylna....moj nazor 😅
inak som rada ze brat lepsie ....naozaj...a telky fakt sa ani neozvali???

zucana
7. júl 2010

@gari maly aky zlaty...inak hrazky od vymyslu sveta nahradia jednoznacne sacok, papierove vreckovky a u nas vyhrava mala umelohmotna flasa 😀

lenica81
7. júl 2010

@rivatha ved prave, tak nech mi neprepadne... asi ju vycerpem, ale musi mi to sefova schvalit... 😎 idem jej pisat, nech to mam cierne na bielom... aspon elektronicky...

lenica81
7. júl 2010

sacky su fajn, pokial si ho nepcha do gagora... 😀 😖

garon, tobi fesak a ma nostek po tebe, sa mi zda... 😉

maminnka
7. júl 2010

@rivatha podla mna je tam na to, ze ked je dieta vacsie, nemusis ho dvihat, ale odzipsujes a ono vlezie/vylezie same 🙂
aspon my to na to pouzvame 🙂

zucana
7. júl 2010

baby dik za tipi o zipse 😉

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
7. júl 2010

@rivatha ja ten zips nemam, a veruze by sa mi zisiel ked sa uz Terezka nervacila ze chce ist von, musela som ju dvihat...a take male decko vie vymyslat, behom minuty 100x zmeni nazor...tak by som len odzipsovala a nech si chodi hore dolu a keby som potrebovala aby tam ostala tk by som ju zazipsovala 😀

svetlankat
7. júl 2010

@rivatha aj my mame so zipsom, zatial nevyuzivame, ale hadam ked bude miska vacsia budeme

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre